سورار چیست؟ اتریوم-زومیت یک بازی فوتبال مبتنی بر بلاک چین معرفی می کند

[ad_1]

ساری اولین بازی رسمی فوتبال فانتزی است که در آن کاربران از توکن های برگشت ناپذیر برای برنده شدن یا خرید و فروش کارت برای بازی با تیم های دیگر استفاده می کنند. در حال حاضر ، بیش از بیست باشگاه مشهور جهان مانند بایرن مونیخ ، پاری سن ژرمن ، یوونتوس و اتلتیکو مادرید در این پلت فرم بازی حضور دارند.

بازی های فانتزی یک تجارت جهانی پررونق است که ارزش بازار آن در سال 2019 به 6/6 میلیارد دلار می رسد و پیش بینی می شود که تا سال 2027 به 6/6 48/6 میلیارد (1406) برسد.

داشتن کارت های بیشتر در روند بازی به معنای داشتن امتیاز بیشتر و کارت های کمیاب ارزش بیشتری دارند.

در بازیهای رایانه ای فوتبال رایانه ای ، کاربران برای انتخاب بازیکنان حرفه ای مورد علاقه خود و شرکت در مسابقات فوتبال برای کسب امتیاز و امتیاز رقابت می کنند. اما ساری تجربه بازی متفاوت از بازی های ویدئویی سنتی را ارائه می دهد. در این بازی فوتبال ، به جای انتخاب نام بازیکنان از لیست پیش فرض ، یک کارت دیجیتالی با توکن روی بلوک اتریوم چین خریداری می کنید.

با خرید این کارت ، توکن های غیر قابل مبادله (NFT) خواهید داشت که می توانند به عنوان توکن کلکسیونی در بازار به فروش برسند. افزایش چشمگیر ارزش NFT های ورزشی مانند NBA Top Shot در ماه های اخیر محبوبیت ترکیب فوتبال فانتزی و مالکیت دیجیتالی در دنیای واقعی را افزایش داده است. در ادامه ، نحوه آغاز بازی سورئال و نحوه عملکرد آن را بررسی می کنیم.

سورار چیست؟

سوررئال یک بازی فوتبال فانتزی مبتنی بر وب است که اشاره ای به رمز دارد. مانند بازی های سنتی فوتبال ، در ساری هر هفته تیم خود را از بین ستاره های حرفه ای فوتبال انتخاب می کنید و عملکرد این تیم منتخب به شدت تحت تأثیر عملکرد بازیکنان دنیای واقعی است. در این بازی ، هدف جمع آوری حداکثر امتیاز در هفته و شکست سایر کاربران است.

مقالات مرتبط:

Surrey بازیکنان بیش از 100 تیم بین المللی در لیگ های مختلف را لیست می کند و شما می توانید این بازیکنان را از بازار بازی های دیجیتال کارت خریداری کنید ، آنها را با کارت های دیگر معامله کنید یا به تیم خود اضافه کنید. لیست تیم های پذیرفته شده در این بازی: یوونتوس ، تیمفو ، لیورپول ، پاری سن ژرمن ، رئال مادرید ، همه تیم های لیگ ژاپن و لالیگای اسپانیا. می توانید لیست کامل این تیم ها را در این آدرس مشاهده کنید.

علاوه بر تیم های ذکر شده ، بزرگترین بازیکنان لیگ های برتر جهان نیز در لیست بازیکنان فوتبال این ورزش قرار دارند.

نحوه بازی سوراره

چندین لیگ مختلف برای ثبت نام در ساری وجود دارد:

  • لیگ برای تازه واردان
  • لیگ قلمرو ویژه (به عنوان مثال آسیا)
  • لیگ های جداگانه (به عنوان مثال ، ترکیب بازیکنان جوان زیر 23 سال)

پس از پیوستن به هر یک از این لیگ ها ، می توانید از کارت هایی که قبلاً خریداری کرده اید برای انتخاب ترکیب جدید برای رقابت هر هفته استفاده کنید. در پایان هر هفته ، امتیاز بازی بر اساس عملکرد بازیکنان واقعی محاسبه می شود و بالاترین امتیاز کاربر تسلیم برنده ارزهای رمزنگاری شده و کارت های کمیاب است.

ساری کریستیانو رونالدو چیست

ارزشمندترین کارت غیرواقعی تک کارت ستاره سابق یوونتوس و کریستیانو رونالدو فعلی منچستریونایتد است که در مارس 2021 (مارس 2014) – حدود 2 292،000 فروخته شد.

ویژگی های بازی Sorare

بازی فوتبال ساری به دلیل ترکیب سه ویژگی منحصر به فرد برای افراد بسیار هیجان انگیز است:

  • فوتبالیسم
  • فانتزی بودن
  • T Wakenhey NFT

می توان گفت ترکیبی مانند ساری را در هیچ بازی دیگری نخواهید دید. اگرچه NBA بزرگترین رقیب تسلیم شده برای ارزهای رمزنگاری شده است ، اما در واقعیت بسیار متفاوت است. Fantasy Unreal Football یک بازی فانتزی واقعی است که در آن افراد می توانند با پرداخت بیشتر و خرید کارت از بازیکنان حرفه ای تیم های قوی تری بسازند.

بازی های ساری ، علاوه بر هیجان ، برای افرادی که مایل به پرداخت هزینه برای ساختن یک تیم حرفه ای هستند ، جوایز عملی و قابل استفاده ای در زندگی واقعی خواهند داشت. هر فصل در بازی ساری ، کارت جدیدی برای هر بازیکن صادر می شود.

شروع به بازی عجیب کنید

شروع بازی فوتبال Surrey رایگان است و می توانید بازی را بدون پرداخت یک قرن شروع کنید. ابتدا ، فقط باید در وب سایت Surrey ثبت نام کنید و سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید تا حداکثر دوازده کارت بازی معمولی و رایگان دریافت کنید.

موج سوار چیست؟در طی مراحل ثبت نام ، باید تیم مورد علاقه خود را از بین تیم های رسمی بازی با استفاده از پنج کارت انتخاب کنید. پس از انتخاب باشگاه مورد علاقه خود ، وارد تیم اول لیگ روکی شوید و پس از ورود به لیگ ، تیم مناسب را برای رقابت انتخاب کنید.

با برنده شدن در مسابقه ساری ، کارت یا کد دریافت خواهید کرد

برای ارتقاء به سطح تازه کار ، باید حداقل چهار لیگ را وارد کنید یا چهار هفته بازی کنید. این کارت ها در دنیای واقعی ارزشی ندارند و نمی توانید آنها را بفروشید. اما مانند سایر کارت های بازی ، می توانید از آنها برای ایجاد تیم و رقابت در لیگ های فانتزی استفاده کنید.

بازی sorare1

با پیروی از این فرآیند ساده ، اصول اولیه بازی را یاد می گیرید و سپس می توانید برای خرید کارت های NFT توکن در بلاک چین اتریوم به بازار بازی بروید.

در قسمت تنظیمات جدید ، می توانید قیمت پیشنهاد خود برای خرید کارت جدید و در قسمت بازار نقل و انتقالات ، کارت های خود را با قیمت ثابت بفروشید. این قیمت ثابت معمولاً بسیار گرانتر از قیمت خرید اصلی است.

در مسابقات ، بازیکنانی را انتخاب کنید که به طور منظم در لیگ خود بازی می کنند و از نیمکت استفاده نمی کنند. زیرا در این صورت به شما امتیاز نمی رسد. یک عامل مهم در امتیازدهی و ارزیابی این کارت ها عملکرد هر بازیکن کارت در دنیای واقعی است.

sorare2

Websoft ، یک شرکت بازی سازی فرانسوی ، در مارس 2021 (مارس 2015) همکاری خود را با Surrey آغاز کرد و بخشی به نام One Shot League را به بازی اضافه کرد. Neon Shot League یک اسپین آف رایگان در ساری است که از همان کارت بازی استفاده می کند و در حال حاضر فقط برای لیگ حرفه ای ژوپیلر بلژیک در دسترس است.

آینده فوتبال سوراره

Surer فوریه 2021 (فوریه 2015) با کمک سرمایه گذاران عمده الکسیس اوهانیان (الکسیس اوهانیان) ، بنیانگذار Reddit و گری واینرچاک (گری واینرچوک) 50 میلیون دلار جمع آوری کرد. ارزش بازار این بازی در سپتامبر 2021 (سپتامبر 1400) به 4 3.4 میلیارد رسید و هلدینگ ژاپنی Softbank 680 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد.

مقالات مرتبط:

با افزایش محبوبیت توکن های NFT از نظر حجم معاملات بازی Surrey در سال 2020 و 2021 (1399 و 1400) ، رای اعتماد زیادی برای این بازی وجود دارد. نیکلاس جولیام founderسس و مدیرعامل Surrey نظرات خود را در مورد آینده Surrey به شرح زیر بیان کرد:

ما برنامه های بلندپروازانه ای برای تبدیل Sarela به یک غول بازی های ورزشی داریم و از سرمایه گذاری جدید برای بهبود تیم ها و لیگ ها ، ارائه کیفیت آنها در سطح جهانی ، بهبود تجربه کاربری و راه اندازی برنامه های بازی موبایل استفاده خواهیم کرد.


علاوه بر این ، در سپتامبر 2021 (سپتامبر 1400) ساری سری جدیدی به نام Legends NFT را راه اندازی کرد. این مجموعه شامل کارت هایی با نام بازیکنان بازنشسته و برجسته فوتبال است فرانتس بکن باوئر و دیه گو مارادونا و میشل پلاتینی بود.

فوتبال یک ورزش جهانی است و فوتبال داستانی فعلی دارای مجوز تیم های زیادی از سراسر اروپا ، آمریکا و آسیا است. با این حال ، هنوز تیم های زیادی برای اضافه کردن به این لیست وجود دارد. به نظر می رسد با روند رو به رشد این بازی ها و افزایش محبوبیت توکن های NFT ، با گذشت زمان ، بسیاری از کاربران جذب ورزش های فانتزی رمزنگاری خواهند شد.

آیا تا به حال بازی Surrey را تجربه کرده اید؟ کارت مورد علاقه شما کدام بازیکن است؟

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما