سوسیداد 0-2 رئال: سه امتیاز با لوکا وینی

[ad_1]

شاگردان کارلو آنچلوتی در ادامه بردهای اخیر خود، امشب با گل های وینیسیوس و لوکا یوویک مقابل سوسیداد به پیروزی رسیدند و با اختلاف 8 امتیازی و یک بازی بیشتر نسبت به سویا در صدر جدول قرار دارند. برای ثبت نام.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی را بدون ایجاد شرایط خاصی روی دروازه سپری کردند.

سوسیداد در دقیقه 12 دو موقعیت متوالی به دست آورد اما ابتدا آدری میلیشائو ضربه عدنان یانوزای را ریباند کرد و سپس حضور به موقع دیوید آلابا مانع از گلزنی الکساندر آیزاک شد.

در ادامه رئال مادرید پیش افتاد و برای دقایقی توپ را وارد میدان کرد اما در دقیقه 21 سوسیداد فرصت ضدحمله پیدا کرد اما این بار ضربه آیزاک با اختلاف زیاد به بیرون رفت. سمت هدف. بیرون رفت.

یک دقیقه بعد نوبت رئال مادرید بود که اولین موقعیت حساس خود را روی دروازه حریف ایجاد کند اما ضربه رودریگو از زاویه نامساعدی به خوبی توسط ریمیرو دفع شد.

بازی متعادل بود و هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند اما تا دقیقه 44 فرصت های زیادی برای گلزنی وجود نداشت، سوسیداد باز هم دروازه رئال را به خطر انداخت اما در نهایت ضربه اویرسابال نتوانست وارد چارچوب رئال شود. و بازی اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

رئال نیمه دوم را خوب آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. وینیسیوس که توپ را در سمت چپ زمین در اختیار داشت، پس از یکی دو ضربه با لوکا یوویچ، یک ضربه مطمئن را تکمیل کرد.

بازیکنان سوسیداد پس از گل پیش افتادند اما رئال مادرید موقعیت خوبی ایجاد کرد و در دقیقه 57 گل دوم را به ثمر رساند. کروز روی یک کرنر از سمت چپ سوسیداد یک ضربه سر برای کاسیمیرو ارسال کرد که هدر را نیز 2-0 کرد.

سوسیداد که چیزی برای از دست دادن نداشت توپ و میدان را در اختیار گرفت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت موفقیت چندانی نداشتند. بازی به همین روند ادامه داد و رئال مادرید بیشتر به فکر نجات گل ها بود.

وینیسیوس در دقایق پایانی بازی با یک ضد حمله خطرناک می توانست اختلاف را به سه گل برساند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در نهایت توپ دوم از خط دروازه عبور نکرد و بازی با همان دو گل رئال به پایان رسید.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما