سپاه پاسداران ایران: فردا ایران قدرتمند شکست جنگ مشترک را اعلام خواهد کرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 22 آبان را تئاتر مقاومت و استکبار ملت ایران و میدان ننگ و یاس رژیم تروریستی آمریکا دانست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران. و در بخشی از بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت 22 آبان آمده است: از خداوند متعال برای انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران پس از هفت دهه رویارویی راهبردی با جنایتکار، شرور و بدخواه، سپاسگزاریم. رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکا؛ کاخ سفید پرچم مبارزه با استکبار و افشای جنایات علیه بشریت علیه کشورهای جهان را برپا کرد.

و این بیانیه می افزاید: وقایع سه گانه 13 آبان از تبعید امام خمینی در سال 1343 به دستور شاه تا کشتار وحشیانه دانشجویان انقلابی توسط پیروان رژیم پهلوی و سپس تسخیر حماسی و انقلابی جاسوس آمریکا مقیم تهران توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در سال 58 که منجر به ثبت روز 22 آبان یوم الله به عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» شد. تقویم تاریخی معشوق دولت، درس ها و درس های بزرگ آن مرکز بیداری جوامع و سایر ملل تحت سیطره آمریکاست و سیاست ها و راهبردهای شیطانی و ضد بشری تاریخ معاصر به گونه ای ساخته شده است که هر روز شاهد آن هستیم. رهایی ملت ها از یوغ سلطه و استکبار آمریکا و کوچک شدن جغرافیای سلطه جهانی.

این بیانیه در پایان با تعظیم به مقام پرافتخار شهدای میدان های استکبار ستیزی ملت ایران به ویژه شهدای 13 آبان 57، به فهرستی طولانی و متنوع از دشمنی با سران جمهوری اسلامی اشاره می کند. کاخ سفید. در برابر نظام اسلامی و ملت ایران که به فضل الهی و بصیرت و شعور مردم این سرزمین، هر یک در معادله ای معکوس شکستی خفت بار را برایشان رقم زد. مقاومت، موضع گیری و استکبارستیزی ایرانیان با الهام از تظاهرات میهن پرستانه به یاد یوم الله اعظم، اعلام شکست نزاع آمریکایی صهیونیستی و اغتشاشات اخیر جنگ توتال مشترک، بار دیگر در برابر مردم ظاهر خواهد شد. جهان، به ویژه حاکمان منفور و احمق کاخ سفید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما