سیمون چگونه کومان را بیرون آورد؟

[ad_1]

به گزارش “ورشش سه” ، هر دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفتند اما تماشاگران با برداشته شدن محدودیت های کرونا از مسابقه بسیار خوب استقبال کردند. شاگردان سیمئونه با گلهای توماس لامار در دقیقه 22 و لوئیس سوارز در دقیقه 44 بازی خانگی خود را به پایان رساندند و با نزدیک شدن کومان به لیدر برتری کومان را رقم زد.

اما بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه این پیروزی برای همکاران سیمون به دست آمد.

مقایسه دو تیم لیگ قبل از این مسابقه ؛

تشکیل دو تیم ؛

اتلتیکو در این دیدار با ترکیب 2-2-1-3 و بار सा با ترتیب حمله 1-2-3-4 (دامنه حرکات دور و نزدیک در مقایسه با هافبک شش تیم) روبرو می شود.

در جناح دفاعی ، تلتیکو اجازه داد 2-3-3 پیش برود و در برخی موارد ، به ویژه در اواخر بازی ، به فرم 1-4-5 تغییر کرد و عملا یک بلوک دفاعی محکم در برابر بارسلونا ایجاد کرد.

بارسلونا نیز با دفاع 1-3-3-4 به خصوص انتقال منفی در خط دفاع خوب عمل نکرد.

شکل تهاجمی در بخش حمله ؛

نقشه پاس اتلتیکو به وضوح نشان می دهد که آقای سیمون قصد دارد با قرار دادن لامار در پست هشت چپ و فلیکس به عنوان یک “تهاجم تهاجمی” در نیمه چپ ، دفاع باراکا را تا آنجا که ممکن است باز کند. او خود را به عنوان “مهاجم چپ دست” معرفی کرده بود و سرانجام به تلتیکو اجازه داد تا هدف خود را از این جناح مشخص کند. استقرار فلیکس را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

از طرف دیگر ، بارسلونا با کمک بالهای معکوس خود یک مزیت عددی ایجاد کرد و روی نیمه چپ تمرکز کرد و موقعیت بازیکنان مقابل زمین تغییر کرده بود ، به طوری که از نظر کیفی بالا یا زمین می تواند تغییر کند از بازی استفاده کنید.

موقعیت بازیکنان در تصویر تیم بارسلونا نشان می دهد که هشت نفر به سمت چپ زمین و دو نفر به سمت راست متمایل شده اند.

حضور دی یونگ به عنوان هافبک پیشرو در طول بازی و همچنین نقش گای و دی یونگ به عنوان وینگر عقب و انتقال آنها در طول بازی توسط کومان ، هرچند یک فرصت محدود برای بارسلونا ، اما در نهایت عدم حضور د یونگ پشت زمین خلاقیت بارآآ و ضدحمله اتلتیکو را کاهش داد.

سیاستها مهمتر از سیستمها هستند:

انتخاب استراتژی ، استراتژی عمومی و مناسب برای مسابقه با توجه به توانایی و قابلیت تیم میزبان و تیم حریف می تواند رمز موفقیت در بسیاری از مسابقات باشد.

در این مسابقه که نوعی بازی فعال و فعال محسوب می شد ، علی رغم مالکیت Bar सा a ، اتلتیکو توانست با تفکر دفاعی و برنامه ریزی آگاهانه خود در قسمت ضد حمله طعم شیرین پیروزی را بچشد. به

البته در اینجا ذکر این نکته ضروری است که میل به بازی واکنشی و تمایل به استفاده مداوم از این روش ، در مواردی مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند ، همانطور که برای سیمون در مقابل آلاواس اتفاق افتاد.

مقصود عسگریان

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما