سینماها برای یک استراحت سخت آماده می شوند

Cineworld CNWGY -45.98٪

به نظر می رسد که او چندان به The Rock اعتماد ندارد، اگرچه احتمالاً نباید آن را شخصی بداند.

بر اساس گزارشی که روز جمعه در وال استریت ژورنال منتشر شد، مالک سینماهای زنجیره ای Regal Cinemas در بریتانیا در حال آماده شدن برای تشکیل پرونده حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده در کنار پرونده ورشکستگی در کشور خود است. این تنها دو روز پس از آن اتفاق افتاد که این شرکت به سرمایه‌گذاران در مورد پذیرش کمتر از حد انتظار هشدار داد “به دلیل محدودیت فیلم که انتظار می‌رود تا نوامبر ادامه یابد.”

نوامبر در واقع دو هفته پس از اکران «آدم سیاه»، ورودی بعدی برادران وارنر، می آید. کشف‘s

WBD 4.09٪

در فرانچایز دی سی کامیکس بازیگر معروف به دواین جانسون بازی می کند. او روی پرده خم نمی‌شود: طبق وب‌سایت ردیابی صنعت فیلم The Numbers، فیلم‌هایی که کشتی‌گیر سابق را در نقش اصلی بازی می‌کنند بیش از 5 میلیارد دلار درآمد جهانی در گیشه کسب کرده‌اند. به گفته آلیسیا ریس، تحلیلگر Wedbush، «آدم سیاه» اکران بعدی تئاتری است که انتظار می رود تجارت قابل توجهی داشته باشد و به عنوان فروش داخلی 100 میلیون دلار تعریف شده است. این فیلم در حال حاضر برای اکران در 21 اکتبر، دو ماه دیگر برنامه ریزی شده است.

این مکث برای همه گردانندگان سینما مشکل ساز است و برای Cineworld غیر قابل حل است. این شرکت پس از یک سری خرید، دچار بدهی عمیق شد و زمان تلاش برای خرید زنجیره Cineplex به قیمت حدود 1.7 میلیارد دلار در اواخر سال 2019 بسیار دشوار بود.

همچنین از پدیده سهام میم که رقیب پر بدهی AMC Entertainment را نجات داد، استفاده نکرد.

افزایش علاقه سرمایه گذاران به AMC کمک کرد تا بیش از 2 میلیارد دلار از فروش سهام خود را جمع آوری کند و وام های خود را کاهش دهد، بنابراین از سفر خود به دادگاه ورشکستگی جلوگیری کرد.

با این حال، اخبار مربوط به پرونده Cineworld باعث شد سهام AMC در روز جمعه نزدیک به 7٪ کاهش یابد، در حالی که زنجیره های کوچکتر Cinemark و IMAX به ترتیب 4.5٪ و 3٪ سقوط کردند. هیچ یک از این سه نفر با فشارهای مالی مشابهی روبرو نیستند، اما حرکت Cineworld یادآور این نکته بود که صنعت نمایشگاه‌های تئاتر همچنان در حال تلاش برای خروج از شکاف ایجاد شده توسط همه‌گیری است.

موفقیت چشمگیر Top Gun: Maverick که اکنون نزدیک به 1.4 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد داشته است، به این صنعت کمک کرده است تا بخشی از شکاف را در عملکرد قبل از همه گیری پر کند. بر اساس گزارش باکس آفیس موجو، درآمد ناخالص باکس آفیس داخلی تابستان امسال حدود 72 درصد از میانگین دوره مشابه در سال های 2015-2019 بود. این شکاف برای فصل بهار و تابستان 52 درصد بود.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

آیا سینماها موفق خواهند شد تجارت خود را قوی نگه دارند؟ چرا و چرا نه؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

اما فصل پاییز در این مرحله کمی خشک به نظر می رسد، حداقل تا زمان انتشار Black Adam. شان گمبل، مدیر عامل Cinemark در تماس با شرکتش در اوایل این ماه هشدار داد که “دو ماه آینده کاهش موقت دیگری در حجم انتشار جدید خواهد داشت” به دلیل ترکیبی از تاخیرهای تولید و تغییر تاریخ انتشار. دیگر عرضه‌های اصلی در اواخر فصل شامل دنباله‌ای برای دیزنی است‘s

فیلم های «پلنگ سیاه» و «آواتار». هر دو امیدوارکننده هستند: به گفته باکس آفیس موجو، «پلنگ سیاه» سومین عنوان پردرآمد داخلی در دنیای سینمایی مارول است. بر اساس گزارش The Numbers، اولین فیلم «آواتار» محصول سال 2009 همچنان قهرمان باکس آفیس جهان است و 2.8 میلیارد دلار در اختیار دارد.

این باعث رقابت سختی برای The Rock خواهد شد. ولی زنجیره‌های سینما به همه آن‌ها برای انجام چند شاهکار قهرمانانه نیاز دارند.

به دن گالاگر در [email protected] بنویسید

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق ذخیره شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما