شاسی بلند الکتریکی ماهیندرا XUV400 فردا رونمایی می شود – طراحی، مشخصات و ویژگی ها

غول UV هند آماده و آماده است تا فردا از خودروی الکتریکی جدید ماهیندرا XUV400 در بازار هند پرده برداری کند. این اولین خودروی شاسی بلند الکتریکی این شرکت خواهد بود و تعدادی دیگر نیز به زودی از آن استفاده خواهند کرد. ماهیندرا XUV400 با خودروهایی مانند تاتا نکسون EV و MG ZS EV در بازار ما رقابت خواهد کرد. این شرکت تیزرهایی از اولین SUV الکتریکی خود به اشتراک گذاشته است که نگاهی اجمالی به طراحی و سایر عناصر کلیدی آن می دهد. اطلاعات زیادی در مورد ماهیندرا XUV400 در دست نیست، اما همه چیزهایی که تاکنون فاش شده است در اینجا آمده است.

بله، ماهیندرا XUV400 تایید شده است که نشانه های طراحی خود را از XUV300 دریافت می کند. با این حال، این خودروی بلندتر از XUV300 خواهد بود که یک اورهنگ عقب بزرگتر دارد. دماغه از جلوپنجره بسته به همراه موهای دوگانه LED DRL استفاده می کند. مجموعه ای از چرخ های آلیاژی جدید این کار را در اینجا انجام می دهند، در حالی که قسمت عقب کاملاً اصلاح می شود.

ماهیندرا XUV400 SUV تمام الکتریکی – داخل ساختمان

در ماهیندرا XUV400 پالت رنگ متفاوتی برای فضای داخلی در مقایسه با XUV300 وجود دارد. علاوه بر این، ممکن است ویژگی های بیشتری را از داخل ارائه دهد. انتظار می رود اولین SUV الکتریکی ماهیندرا با فناوری ایمنی ADAS همراه با فناوری جدید خودروی متصل AdrenoX این شرکت عرضه شود. با افزایش طول، فضای صندوق عقب در اینجا کاربردی تر خواهد بود.

ماهیندرا XUV400 الکتریکی SUV – مشخصات

یک راه‌اندازی ولتاژ بالا در ماهیندرا XUV400 استفاده می‌شود و انتظار می‌رود با یک موتور الکتریکی 150 اسب بخاری به فروش برسد که می‌تواند در زیر کاپوت قرار بگیرد. علاوه بر این، بسته باتری محدوده رانندگی ادعایی در حدود 350-400 کیلومتر را فراهم می کند، در حالی که خودرو احتمالاً می تواند با یک شارژر 50 کیلوواتی شارژ شود.

همچنین بخوانید – 5 خودروی شاسی بلند پرفروش هند – 2022 Maruti Suzuki Brezza، Tata Nexon و موارد دیگر

ماهیندرا XUV400 SUV الکتریکی – قیمت و تاریخ عرضه

در حال حاضر، ماهیندرا هنوز در مورد تاریخ عرضه XUV400 سکوت کرده است. شایعات حاکی از آن است که این شرکت می تواند فردا قیمت ها را اعلام کند و ممکن است از حدود 14 هزار روپیه به بعد شروع شود و ممکن است 20 میلیون روپیه بهتر از نمایشگاه قبلی باشد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما