شاسی بلند برقی 1000 اسب بخاری دانگ فنگ معرفی شد

شرکت خودروسازی دانگ فنگ به تازگی زیرمجموعه جدید خود با نام تجاری منگشی را به صورت رسمی معرفی کرده است. تمرکز این برند فرعی بر تولید SUVهای الکتریکی لوکس خواهد بود. این شرکت همچنین از نسخه مفهومی اولین مدل این برند به نام Dongfeng M-Terrain رونمایی کرد که به تولید انبوه بسیار نزدیک است. انتظار می رود نسخه تولید انبوه آن تفاوت چندانی با خودروی مفهومی نداشته باشد. برند منگشی محصولات خود را از سال 2023 وارد بازار خواهد کرد و در اولین محصول با عرضه یک SUV 1000 اسب بخاری به سراغ قوی ترین رقیب خود (Hummer EV) رفته است.

طراحی خودروی مفهومی Dongfeng M-Terrain از شیر کوه شرقی الهام گرفته شده است. این خودرو به طرز ماهرانه ای عناصر لوکس و تکنولوژی را با ویژگی های قابل توجهی از جمله خطوط کاپوت ناهموار، سقف شیشه جلو محکم، خطوط شانه های تیز و قوس چرخ های هندسی ترکیب می کند. چراغ های جلو مانند چشم های شیر کوهی و چراغ های عقب مانند شمشیر معکوس ظاهری خشن و خشن به این مدل بخشیده است.

Dongfeng Im Terrain

اولین نمونه اولیه Dongfeng M-Terrain در ماه جولای از خط تولید خارج شد. این خودرو قرار است در سه ماهه سوم سال 2023 وارد تولید شود. این خودروی جدید با نام رمز M18 از ساختار بدنه بار با طول بدنه بیش از 5.2 متر استفاده می کند و یک SUV فول سایز محسوب می شود. این خودرو در دو نسخه هیبریدی و تمام الکتریکی با طیف وسیعی از ناوبری عرضه خواهد شد. اولی با شش صندلی و دومی با چهار و شش صندلی قابل سفارش است.

سایر مشخصات Dongfeng M-Terrain

نسخه تمام الکتریکی Dongfeng M-Terrain مجهز به موتور الکتریکی 800 کیلووات (1000 اسب بخار) و باتری 140 کیلووات ساعتی است. این موتور و باتری برد 500 کیلومتر و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 5 ثانیه فراهم می کند. نسخه هیبریدی با طیف وسیعی از سفر از موتور الکتریکی 600 کیلووات، باتری 66 کیلووات ساعتی، برد 800 کیلومتری و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 6 ثانیه استفاده می کند. این مدل به سیستم های کمک راننده سطح 3 مجهز خواهد شد.

Dongfeng Im Terrain

بازار خودروهای بنزینی آفرود با مشکلات قابل توجهی از جمله آلودگی هوا مواجه شده است. در نتیجه، دانگ فنگ شانس خوبی برای تصاحب بخش قابل توجهی از بازار خودروهای برقی آفرود با شاسی بلند جدید خود، دانگ فنگ M-Terrain دارد، اگر بتواند رقیب قدرتمندی مانند هامر الکتریکی را شکست دهد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما