شایعه: شیائومی سه مدل Redmi K50 با تراشه های مختلف – Zomit معرفی خواهد کرد


کوالکام به زودی نسل بعدی پردازنده اصلی خود را برای دستگاه های اندرویدی معرفی می کند و Snapdragon 898 یک پردازنده بسیار قدرتمند خواهد بود. این شرکت معمولاً هر ماه دسامبر مدل های جدیدی از تراشه های تلفن همراه را معرفی می کند. بنابراین پردازنده پرچمدار بعدی کوالکام تا دو ماه دیگر در دسترس خواهد بود. این به معنی افزایش رقابت بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند است. زیرا همه سعی می کنند محصولات خود را با جدیدترین تراشه های کوالکام ارائه دهند.

مقالات مرتبط:

در سال های اخیر ، شیائومی همیشه محصولات مجهز به تراشه های نسل جدید سری اسنپدراگون را در مقایسه با رقبای خود معرفی کرده است. برای سری Redmi ، اکنون فرصت خوبی برای معرفی پرچمدار بعدی این سری از گوشی های شیائومی ، Redmi K50 ، زودتر از پرچمداران سایر شرکت ها وجود دارد.

طبق گزارشات گیزچاینا، اخیراً اطلاعات زیادی در مورد مشخصات Redmi K50 منتشر شده است و مطمئناً سه مدل اصلی مورد بحث معرفی خواهند شد. ویژگی خاص این است که سه مدل این تلفن هوشمند هر کدام ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند. مهمترین تفاوت با K50 دوربین است. مدل وانیل مجهز به دوربین 48 مگاپیکسلی است. مدل رده بالای این محصول از یک دوربین 50 مگاپیکسلی استفاده می کند. بهترین مدل K50 دارای دوربین 108 مگاپیکسلی خواهد بود.

دوربین گوشی هوشمند Redmi K40 عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی این محصول داشته است و انتظار می رود این روند برای K50 نیز تکرار شود و این محصول از دوربین بهتری بهره مند شود.

پردازنده Redmi K50

پرچمدار بعدی سری Redmi در سه مدل Redmi K50 ، Redmi K50 Pro و K50 Pro Plus معرفی می شود. تفاوت بین سه مدل در دوربین ، پردازنده و سرعت شارژ است. اما توانایی های دیگر آنها یکسان خواهد بود.

Redmi K50 Pro Plus از اسنپدراگون 898 استفاده می کند. گفته می شود که K50 Pro مجهز به تراشه Snapdragon 888 خواهد بود. اما اطلاعاتی در مورد پردازنده نسخه معمولی این دستگاه هنوز در دسترس نیست.

عملکرد و کیفیت سیستم تصویربرداری K50 نسبت به نسل قبلی این محصول بهبود می یابد. برخی شایعات می گویند Redmi K50 از شارژ سریع 67 وات و K50 Pro از شارژ سریع 100 وات پشتیبانی می کند. سرعت شارژ Redmi K50 Pro Plus 120 وات اعلام شد. به نظر می رسد سرعت شارژ مدل استاندارد تلفن هوشمند کمتر از برادران بزرگتر آن است. اما در مقایسه با گوشی های موجود در بازار ، سرعت شارژ بسیار بهتری دارد.

نظر شما در مورد Redmi K50 چیست؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم