شرکت حسابداری موسسه حسابداری ارائه خدمات حسابداری شرکت حسابداری آریا تهران

در شرکت حسابداری ازتا به دغدغه‌های شما گوش می‌دهیم، نیازها و مشکلات شما را درک می‌کنیم و متناسب با آنها شرایط و جوانب را تحلیل کرده و راه‌حل‌های مفید و کارآمد را به شما ارائه می‌کنیم. ما سالهاست که با توجه به موقعیت شرکت شما در صنعت و بازار، مجموعه‌ای از راهکارهای عملیاتی که شامل خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی، مشاوره‌های مالی و مالیاتی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی ، نرم افزار حسابداری سپیدار و… می‌شود را در قالب یک نقشه راه به شما عزیزان ارائه می‌کنیم. در اینصورت می‌توانید با خیالی آسوده از یکی از مهم‌ترین بخش‌های مجموعه‌تان، همواره در مسیری سالم و امن به فعالیت خود ادامه دهید و رشد کنید. انواع خدمات شرکت های حسابداری خدمات اجرایی؛ شرکت های حسابداری با حسابدارن حرفه ای خود ، به امور کامل حسابداری شرکت و تهیه و تنظیم صورت های مالی و تهیه و تنظیم لیست بیمه و مالیات، به دست آوردن لیست حقوق و ارسال این لسیت به ادارت مربوطه، اجرای پروژه های حسابداری و غیره، می پردازند. خدمات مشاوره؛ شرکتهای حسابداری با ارائه مشاوره مالی در زمینه های، مشاوره عقد قرار داد و مشاوره در سرمایه گذاری و بررسی صورتهای مالی، ارائه پیشنهادات اصلاحی و غیره، به شرکتها و کسب و کارها کمک می کنند.

موسسه حسابداری

آن‌ها به مدیران کمک می‌کنند تا تهیه و تنظیم دقیق صورت‌های مالی با شفافیت و بدون مشکل انجام شوند. هنگامی که شرکت با مالیات کمتری روبه‌رو شود، روند رشد و گسترشش نیز افزایش خواهد یافت. همچنین مشاوره مدیریت مالی، در بررسی و کنترل پرداخت، قراردادهای منعقد شده و بخشودگی‌های مالیاتی نیز به شرکت‌ها کمک می‌کند. از وظایف مؤسسات حسابداری انجام خدمات مالی، تهیه و تنظیم مالیات ارزش افزوده، گزارش تفصیلی، تهیه اظهارنامه مالیات عملکرد و غیره از کارهایی است که می توان با سپردن به مؤسسه حسابداری از صحت انجام آن مطمئن شوید.

موسسه حسابداری

شرکت‌ حسابداری و حسابرسی و مالی ازتا، در صنایع مختلف، کارخانه‌ها، مؤسسات و انواع شرکت‌ها فعالیت دارد و سریع‌ترین و درست‌ترین جواب را پیش پای شما می‌گذارند. شرکت های در حال رشد اغلب به نقطه ای می رسند که نیازمند راهنمایی های حرفه ای در حوزه حسابداری هستند، اما به خدمت گرفتن یک مدیر حسابدار تمام وقت برای کسب و کارها هزینه سنگینی در پی دارد . خدمات CFO موسسه حسابداری محاسبان تلاشگر خبره به شما امکان می دهد که این مزایا را بر اساس موارد مورد نیاز به دست آورید. ما با تهیه گزارشات حسابداری به شما کمک می کنیم تا شاخص های عملکرد کلیدی خود را افزایش دهید، هزینه های سربار اضافی غیر ضروری را برطرف و هزینه های خود را بهینه کنید. اگر تا به حال به دلیل هزینه های بالای استخدام یک کارشناس حسابدار از مزایای گزارشات و تحلیلهای حسابداری محروم شده اید خدمات نیمه وقت CFO ما یک راه حل فوری برای نیازهای شما است. پیچیدگی امور مختلف حسابداری از قبیل تهیه ترازنامه، محاسبه سود و زیان، پرداخت حقوق، حسابرسی و غیره به اندازه‌ای است که فقط از عهده‌ی فرد یا افراد متخصص برمی‌آید.

موسسه حسابداری

یکی دیگر از خدمات-تراز محاسب کیان خدمات حسابرسی است که در هر دو زمینه داخلی و مالی انجام می شود. در این فرایند ما به طور خاص درصد کار را بررسی و ارزیابی می کنیم-متنوع بودن منابع درون سازمانی و هدف نهایی افزایش کارایی و استفاده بهینه از امکانات در سازمان است که در نهایت هدر رفت عملکرد و عملیات سازمان یا موسسه را کاهش می دهد. شما بعنوان یک مدیر باید از درستی اطلاعات مالی و رعایت قوانین سازمان امور مالیاتی اطمینان پیدا کنید!

پرداخت حقوق و مزایا در قانون باید طبق قراداد های تعیین شده بوده و تمامی مزایای مقرر شده در قانون پرداخت گردد. بنگاه‌های اقتصادی برای حقوقی که پرسنل خود پرداخت می کنند باید به سازمان های مربوطه مالیه بپردازند. موسسه حسابداری ثبت ارقام کلیه فعالیت های  مالی درون سازمانی و برون سازمانی شرکت شما را برعهده می گیرد و همچنین به دلیل دارا بودن نیروهای متخصص توانایی اعزام نیرو به شرکت شما را دارد که می تواند فعالیت های مالی شما را بصورت کامل و بدون نقض انجام دهد. قسمت خدمات حسابداری و مالی از مهم‌ترین وظایف آن‌ها به شمار می‌رود که شامل امور پرسنلی و اداری، تهیه صورت‌های مالی و بستن حساب‌ها، کنترل و تجزیه و تحلیل حساب‌ها، تهیه ترازنامه دفاتر قانونی است. از طرفی دیگر امکان وجود دارد که نیروی انسانی به تمام مسائل و قوانین مالیاتی آگاه نباشد و نتواند نیاز شما را برطرف کند. همچنین ممکن است احتیاجی به استخدام یک نیروی تمام وقت به دلیل حجم امور کم و پرداخت حقوق به ان حسابدار مقرون به‌صرفه نباشد.

  • یکی دیگر از تفاوت این دو این است که در شرکت‌های حسابداری انجام فعالیت تجاری ممکن است و مشکلی برای آن وجود ندارد اما در موسسه حسابداری این امکان وجود ندارد.
  • خدمات حسابداری از بُعد موضوع و از لحاظ شکل ارائه‌ مورد بررسی قرار می‌گیرند.
  • گاهی پیش می‌آید که یک نیروی متخصص خود را در اختیار شرکت مورد نظر خود به صورت پاره‌وقت یا تمام‌وقت قرار بدهند تا امور مالی مربوطه را انجام دهد.
  • یکی از دغدغه ها و چالش های شرکت ها ایجاد یک کارمند مالی و مالیاتی قوی و غالب است.
  • گزارش حسابرسی جهت امور مهاجرت در کنار مهاجرت که امری پرهزینه و زمان بر است، افراد متقاضی مهاجرت قبل از…

گزارشات حسابرسی شده این موسسه برای مجموعه ما بسیار مفید و موثر بود که دوستان در موسسه محاسبان تلاشگر خبره توانستن در کمترین زمان این گزارشات را تهیه کنند. احتمال تصمیات پر ریسک مدیران در صنوف مختلف باتوجه به پیچیدگی فرآیندهای اقتصادی رو به افزایش است.برای دانستن اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت حسابداری اینجا کلیک کنید ما تمام منابع ریسک را شناسایی و شما را در مسیر مطمئن تری قرار میدهد. ما با ارائه خدمات حسابرسی از ابتدا در کنار شما هستیم تا تمام نقاط ضعف سیستم های کنترلی مجموعه کاریتان را شناسایی کرده و تمام خطاهای مالی را برطرف میکنیم و مسیری ایمن را برای فعالیت های شما در اختیارتان قرار میدهیم.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما