شش عصر جدید روش‌ها به خرید بک لینک

برای همین گوگل الگوریتم خود را بروزرسانی کرد تا هر بک لینکی به عنوان امتیاز در نظر گرفته نشود و حتی برخی بک لینکها منجر به جریمه شما و حذفتان از نتایج گوگل گردند! متاسفانه خیر. مطالعات نشان داده است که هر چه تعداد لینکهایی که از یک سایت مشخص دریافت میکنید افزایش یابد، از قدرت و اعتبار لینکها به مراتب کاسته خواهد شد. https://xseo.ir مشخص است و گوگل هم به همین شکل فکر میکند. از آنجایی که لینک سازی خارجی روش های مختلفی دارد و هر کدام بستگی به شرایط کسب و کار شما اثربخشی خودش را دارد، برای انجام بهتر و دقیق تر این کار نیاز به یک استراتژی لینک سازی خارجی مناسب دارید تا جزئیات لینک سازی خارجی به صورت ملموس تری برای شما مشخص باشد و یک برنامه کلی داشته باشید. نظر ما در آکادمی فرین به این است که به هر حال افرادی که بک لینک میخرند حق دارند که گزارش کار تحویل بگیرند هرچند که افرادی از این گزارش ها سو استفاده کنند. این امر باعث شد خیلی از سایتهای اسپم و تبلیغاتی در گوگل رتبه خوبی کسب کنند و در نهایت شکایت کاربران و صاحبان سایتهایی را که درست و اصولی کار میکردند در پی داشت. ᠎A᠎rt᠎icle w᠎as generated with G᠎SA  C​ontent  Gen er᠎ator Dem oversi on​.

شما به راحتی میتوانید سایتهای مختلف هم صنعت با خود را پیدا کرده و به آنها پیشنهاد نوشتن مقاله به عنوان مهمان در سایتشان را نمایید. بینگ وبمستر تولز از شرکت مایکروسافت نیز در قسمت بک لینکها به شما لیستی از سایتهای ارجاع دهنده و صفحات مورد ارجاع و متنهای استفاده شده را نمایش میدهد. اما در مورد سایتهای بزرگتر چطور؟ این به سازماندهی محتویات در سایت شما کمک می کند و به بازدیدکنندگان کمک می کند تا سریعا اطلاعات را پیدا کنند. گاهی یک جلمه را لینک دهید. بعد از خرید بک لینک چه کار کنیم تا تاثیر بک لینک ها بیشتر شود؟ خب طبق مروری که داشتیم الان باید تاثیر بکلینک در سئو سایت کم شده باشد؟ لازم به ذکر است افزایش اعتبار دامنه سایتها تا عدد 20 میتواند سریع اتفاق بیفتد ولی از آن به بعد به شکلی سخت و لگاریتمی افزایش مییابد بطوریکه در میان سایتهای ایرانی، سایتهایی که اعتبار بالای 50 داشته باشند انگشت شمار هستند. در گذشته سایتهای مختلفی از ارزشمندی بک لینکها سوء استفاده کرده و با استفاده از تکنیکهای سئوی کلاه سیاه شروع به ساختن بک لینکهای قلابی و غیرطبیعی برای خود کردند. ​Th is c᠎ontent was written ᠎by G SA Con tent​ G​en​er ator Demov​ersion!

به نظرتون چند ا بعد شروع به خرید بک لینک کنم؟ یکی از بهترین فواید دوره لینک سازی پیشرفته آقای نصیری این است که ترس از لینک سازی را کنار میگذاریم و با شجاعت بیشتری شروع به لینک سازی اصولی و با استراتژی می کنیم. همانطور که گفتم گوگل برای جلوگیری از سوءاستفاده کاربران، الگوریتم خود را آپدیت کرده و اگر سایتهایی به طور غیر طبیعی تعدادی زیادی بک لینک با اَنکر تکست کلمه کلیدی هدفشان درست کنند با جریمه مواجه میشوند. در واقع اگر شما در سایت خود صفحهای برای فروش لباس تیم ملی داشته باشید و سایتی دیگر با اَنکر تکست “لباس تیم ملی” به شما لینک دهد؛ شانس شما برای رتبه گرفتن در نتایج جستجوی افرادی که عبارت “لباس تیم ملی” را در گوگل جستجو میکنند به شدت افزایش مییابد. گوگل به وضوح اعلام می کند که اگر سایت ها به خاطر بهبود رتبه بندی شان بک لینک های پولی خریداری کنند، قوانین این موتور جستجو را نقض کرده اند.

دو راه برای این کار وجود دارد. در بین آن مواردی وجود دارد که نسبت به بقیه موارد ارزش آهنربایی بیشتری برای جذب لینک دارند. اگر مقدار این ویژگی برابر nofollow باشد موتورهای جستجو محتوای آن لینک را بررسی نکرده و اعتباری را از طرف سایت مبدا به سایت مقصد منتقل نمیکنند. نکته اینجاست که خرید بک لینک طی سال های گذشته هزاران رپورتاژ آگهی یا محتوای حمایت شده برای برندهای معروف در زمینه های مختلف تجاری را در 80 وب سایت رپورتاژ برتر ایرانی منتشر کرده است، علاوه بر این مدیریت و اجرای این کمپین ها منجر به کسب تجربیات شایسته ای برای این تیم محبوب و قابل اعتماد شده است. چه فرد یا افرادی مسئول کنترل این الگوریتم ها هستند؟ سایتهایی مثل MOZ یا Ahrefs ابزاری به نام backlink checker ارایه میدهند. همچنین این سایتها ابزاری به نام broken link checker برای شناسایی لینکهای خراب یا پاک شده در اختیار شما قرار میدهند. این پکیج هنور فعاله؟

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما