شعیب اختر از کهلی حمایت می کند و می گوید 70 تن آب نبات برنده نشد

شعیب اختر، سرعت‌باز افسانه‌ای پاکستانی، به منتقدان ویرات کهلی یادآوری کرد که او آن هفتاد صد امتیاز بین‌المللی را در «سال برگشته عمه‌اش» یا در حین بازی در بازی موبایل «Candy Crush» به دست نیاورد. وصله طولانی و دردناک کوهلی که نزدیک به سه سال به طول انجامید منجر به درخواست اخراج او از تیم جام جهانی T20 شد و حتی کاپیل دیو افسانه ای نیز از حذف او حمایت کرد.

در حالی که اختر گفت که به عقیده دیو احترام می‌گذارد مبنی بر اینکه ادامه دادن به سبک تاسف بار نامناسب کوهلی برای عملکرد یک تازه‌کار ناعادلانه است، پاکستانی به همه یادآوری کرد که برای دریافت 43 ODI و 27 تست صدها تلاش زیادی لازم است.

اختر در یوتیوب خود گفت: “کاپیل دیو از من بزرگتر است و نظری دارد و اشکالی ندارد که نظر داشته باشد. اگر او بگوید کاپیل دیو، باز هم متوجه می شوید که او یک کریکت باز عالی است. او حق دارد نظر خود را داشته باشد.” کانال.

“اما به عنوان یک پاکستانی، چرا من از کهلی حمایت کنم؟ خب، او 70 صد تا دارد. وه 70 ساو خاالا که غار من یا آبنبات بکش خلته هویه نه بنیین هاین. (آن 70 تن در حیاط خلوت عمه اش یا در حین بازی ثبت نشده است. آب نبات له) “”

من یک ترشی انتخاب می کنم تا بفهمم چطور ممکن است یک بازیکن با کالیبر کهلی را کنار بگذاریم.

چگونه در وحشیانه ترین رویاهای خود تصور می کردید که کوهلی می تواند از تیم هند حذف شود؟

“ویرات کهلی تمام شد؟ خوب، منصفانه است. آیا ویرات کهلی باید حذف شود؟ موافقم. حالا وقتی این چیزها را می شنوم، می خندم و به مردم می گویم “ویرات بزرگترین راکت جهان در 10 سال گذشته بوده است.”

راولپندی اکسپرس گفت: “بله، او چند سال لاغر داشت، و حتی در آن سال ها، اگر نه صدها گل، چند گل به ثمر رساند. ناگهان همه علیه او از خواب بیدار شدند، چنین بازیکن بزرگ و انسان درست نیست.” راولپندی اکسپرس.

اختر سپس گفت که احساس می کند کهلی هنوز چمدان کاپیتان را حمل می کند.

“توصیه من به ویرات ساده خواهد بود – او باید فراموش کند که همیشه کاپیتان هند بوده و همه چراغ ها روی او بوده است و فقط روی ضربه زدن به او تمرکز کند. تمام انتقادهایی که به او می شود برای قوی تر کردن او طراحی شده است و او به عنوان یک بازیکن ظاهر می شود. آدم بزرگتر.»

با این حال، اختر همچنین گفت که هرگز به این ضرب المثل قدیمی که «شکل موقتی و کلاس دائمی است» اعتقاد نداشت.

او گفت: «بهیجان جاب فرم jaati hai، tab class bhi jaati hai (وقتی فرم را از دست می‌دهی، حتی کلاس هم تو را ترک می‌کند).

توصيه اختر به كهلي اين است كه براي رهايي از مشكل تلاش نكند بلكه راه برود و حداقل 100 توپ بزند.

اختر، که از ستاره هندی خواست توپ خشم و انتقاد را ببلعد و آن را وارد اجرا کند، گفت.

با ورودی PTI

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما