شفاف سازی آمار تجارت، ارتقای کیفیت تولید و تسریع در اجرای طرح های توسعه فولاد غدیر نریز

شهرستان نرز که در اواسط دهه 1350 تنها با انار و انجیر شهرت یافت، امروزه به عنوان یکی از قطب های صنعت فولاد کشور شناخته می شود. علیرغم برنامه ریزی اولیه برای راه اندازی مجتمع فولاد غدیر نرز در 15 سالگی، فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته و گاه تا آنجا پیش رفته است که بسیاری معتقد بودند این مجموعه نمی تواند به اهداف طراحی شده خود دست یابد.

اما با اتمام بررسی گزارش حسابرسی 6 ماهه، بازرس قانونی فولاد نیریس غدیر اکنون مشخص کرده است که در پروژه واحد فولادسازی، ترشی و آغاز عملیات اجرایی پروژه گندله سازی این مجتمع پیشرفت چشمگیری حاصل شده است. و شروع عملیات اجرایی مجموعه ورزشی بزرگ نیریز و شرکت در آزمون استخدامی. از دستاوردهای این پروژه می توان به بیش از 400 متخصص در پروژه فولاد و سایر اقدامات مثبت و پیشنهادات یک مجتمع صنعتی در 6 ماهه دوم سال 1400 اشاره کرد.

به گزارش بازار نلب، محسن مصطفی پور مدیرعامل شرکت فولاد غدیر نریز از مهرماه سال گذشته مدیریت این مجموعه را برعهده گرفت و پس از حضور آن تغییرات چشمگیری در عملکرد این مجموعه صنعتی ایجاد کرد. شفافیت در آمار کسب و کار، ارتقای کیفیت تولید و تسریع در اجرای طرح های توسعه از جمله دستاوردهای مدیریت جوان و با تجربه غدیر نزدیک حدید است.

بر اساس این گزارش، با تکمیل عرضه عمومی 6 ماهه غدیر ناریز حدید و صدور گزارش حسابرسی مثبت و بر اساس آمار تایید شده توسط حسابرسان مستقل، نتایج جالبی از عملکرد 6 ماهه این شرکت به دست آمد. مدیر جوان

سود کلان سهامداران از فروش آهن اسفنجی

تولید آهن اسفنجی با بهترین کیفیت و فروش رقابتی در بورس این محصول چرخه فولادی متوسط ​​که به دلیل شرایط نگهداری به ارگانیسم چرخه فولادی معروف است توانست 10 هزار سود کسب کند. میلیارد ریال به سهامداران این گروه در شش ماهه دوم سال 1400.

این سود در شرایطی حاصل شد که بهای تمام شده گاز به عنوان تاثیرگذارترین بخش هزینه های عمومی تولید شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 800 درصد افزایش یافت.

خرید گلوله با قیمت کمتر نسبت به دوره های قبل

خرید گندله آهن اسفنجی در بازه زمانی 6 ماهه برخلاف روند بازار و با وجود تورم محسوس، رکورد ارزشمند دیگری در عملکرد این مدیر جوان ثبت کرد.

از طرفی مجتمع آهن غدیر نریز در مقایسه با سایر پروژه های فولادی با پیشرفت چشمگیر در ماه های اخیر عملکرد بهتری داشته است.

جهشی بزرگ برای ورود به مجتمع های بزرگ فولادی کشور

به گفته محسن مصطفی پور، مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نرز، علیرغم همه مشکلات متعهد شده ایم که تولید کارخانه آهن را در اسرع وقت آغاز کنیم و این به معنای تغییر بزرگی برای ورود مجتمع فولاد غدیر نرز به بزرگترین فولاد است. مجتمع در کشور مجتمع ها

مهندس جعفری، رئیس شورای اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع فلزی ایران نیز در بازدید پایان سال گذشته خود از این مجتمع، عملکرد مجتمع فولاد غدیر نی ریز را نسبت به سایر پروژه های فولادی مثبت دانست. . به گفته وی عملکرد مجتمع فولاد غدیر نرز نسبت به سایر پروژه های فولادی بهتر است و امیدواریم با همین تلاش و پشتکار کارخانه فولاد این مجتمع نیز به بهره برداری برسد.

الجعفری با اشاره به اینکه ذخایر معدنی در صنعت فولاد محدود است، از ایجاد ساختاری به نام طرح جامع فولاد خبر داد و افزود: تداوم زنجیره های تولید فولاد کشور در برخی قسمت ها شکسته شده است و تلاش سازمان بر این است که همه بخش ها به هم متصل شوند. سرمایه های محلی و حفاظت و توسعه این وجوه.

استفاده از ظرفیت معدنی منطقه برای تکمیل زنجیره تولید فولاد

به گفته وی، برای تکمیل زنجیره تولید فولاد مجتمع فولاد غدیر نریز، استفاده از ظرفیت های معدنی منطقه در دستور کار قرار گرفته و با حمایت های منطقه ای و ملی، شرایطی فراهم می شود که این مجتمع همچنین می تواند از ظرفیت های معدنی این منطقه استفاده کند.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما