شماره دستمزد سرمربی برزیلی به پرسپولیس لو رفت

پس از جدایی دستیار اول یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس ابتدا قصد داشت به جای حمید مطهری از یک مربی ایرانی در کادر فنی استفاده کند اما پس از پاسخ منفی مجتبی حسینی به وی، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت یک مربی خارجی را به عنوان مربی منصوب کند. یک مربی خارجی طراح، سرمربی این تیم را به نیمکت پرسپولیس اضافه کرد.

البته در این میان نام مربیان ایرانی مانند; محمد نصرتی، رضا جباری، رضا شاهرودی، ادموند بزیک و … شنیده می شد اما تنها گزینه ایرانی حمید مطهری سرمربی پکان بود که پاسخ منفی به پرسپولیسی ها داد.

بر همین اساس یحیی در مذاکراتی که با مدیران پرسپولیس داشت، اصرار به انتخاب مربی خارجی داشت و از نظر او، تعیین یک مربی خارجی مناسب می توانست از دغدغه ها و مشکلات تاکتیکی سرمربی سرخ ها بکاهد. پازل تیمی گل محمدی پیوستن مربیان خارجی به کادر فنی را مد نظر قرار داد که مذاکرات باشگاه پرسپولیس با آنها به دلیل دستمزد بالا و عدم توافق مالی پایانی نداشت.

در نهایت اسمار لوس ویرا برزیلی به عنوان دستیار یحیی گل محمدی انتخاب شد. سرمربی برزیلی جدید پرسپولیس بیشتر در رده جوانان فعالیت کرد، حتی پس از دو سال کار در تیم زیر 20 سال کورینتیانس، در فصل 2018-2017 دستیار مربی شد.

اوسمار ویرا در سال 2019 هدایت گوارانی و ویتوریا را برعهده داشت و در سال 2020 به عنوان دستیار به اینترمیلان پیوست و تا پایان فصل 2021 در این تیم ماندگار شد و در ابتدای فصل 2021-2022 هدایت این تیم را بر عهده گرفت. سیانورتی تیمی که در لیگ برزیل حضور ندارد و در دسته اول لیگ ایالتی پارانای برزیل بازی می کند.

در مجموع، ورا در اینترناسیونال به عنوان دستیار بهتر از سایر تیم ها عمل کرد. شاید خیلی ها بپرسند هزینه یحیی گل محمدی دستیار برزیلی برای پرسپولیس چقدر است؟

یک منبع موثق نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما اعلام کرد که وریا برای یک فصل همکاری با یحیی گل محمدی 150 هزار دلار دریافت می کند!

150 هزار دلار دستیار اول یحیی گل محمدی برای تیپ برزیلی و خارجی بسیار ارزان به نظر می رسد اما سوال اصلی اینجاست. آیا یک مربی ارزان قیمت 150 هزار دلاری می تواند به یحیی گل محمدی و تیم پرسپولیس کمک کند؟

اخبار ورزشی

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما