“شما هرگز تسلیم نخواهید شد”: PFI ادعا می کند که NIA-ED به دفاتر حزب با هدف “ایجاد فضای وحشت” حمله کرده است.

دهلی نو: روز پنجشنبه، جبهه خلق هند، ضمن محکوم کردن حملات NIA و اداره اعدام علیه رهبران آن، اعلام کرد که “هرگز تسلیم نخواهد شد” و ادعا کرد که ادعاهای آژانس با هدف “ایجاد فضای وحشت” بوده است. به گفته این منابع، در مجموع 106 کادر جبهه خلق هند روز پنجشنبه در عملیات مشترکی که توسط آژانس تحقیقات ملی، اداره اجرای احکام و نیروهای پلیس ایالتی در 11 ایالت در چندین مکان در کشور انجام شد، دستگیر شدند.

شورای اجرایی ملی (NEC) در بیانیه‌ای علیه آن گفت: «کمیته اطلاعات ملی حملات گسترده آژانس اطلاعات ملی و وزارت توسعه اقتصادی، دستگیری‌های ناعادلانه و آزار و اذیت رهبران ملی و ایالتی خود را در سراسر کشور محکوم کرده است. هند و شکار جادوگران علیه اعضا و حامیان این سازمان». وی افزود: «ادعاهای بی اساس و تحریکات بی اساس آژانس اطلاعات ملی تنها با هدف ایجاد فضای تروریسم است.

او گفت که جبهه هرگز تسلیم کار یک “رژیم توتالیتر” نخواهد شد. در این بیانیه آمده است: «جبهه مردمی هرگز تسلیم هیچ اقدام وحشتناکی از سوی یک رژیم توتالیتر که از ارگان های مرکزی به عنوان دست نشانده خود استفاده می کند، تسلیم نخواهد شد و با قاطعیت بر اراده خود برای احیای نظام دموکراتیک و روح قانون اساسی کشور عزیزمان خواهد ایستاد». گفت.

همچنین بخوانید: بزرگترین حمله NIA در تاریخ: حداکثر دستگیری در کرالا

در همین حال، ایالت هایی که در آن حملات انجام شده عبارتند از: آندرا پرادش (5)، آسام (9)، دهلی (3)، کارناتاکا (20)، کرالا (22)، مادهیا پرادش (4)، ماهاراشترا (20) و پودوچری (3) . ، راجستان (2)، تامیل نادو (10) و اوتار پرادش (8). جستجوها در چندین سایت در بزرگترین تحقیق تا به امروز انجام شد.

این عملیات در اواخر شب حوالی ساعت 1 بامداد آغاز شد و با مشارکت بیش از 1500 افسر پلیس ایالتی، CAPF، NIA و ED، تا ساعت 5 صبح پایان یافت. تیم های حمله چندین سند مجرمانه و بیش از 100 تلفن زرد رنگ، لپ تاپ و موارد دیگر را ضبط کردند.

این جست و جوها در اماکن مسکونی و رسمی افرادی که در «تامین مالی تروریسم، سازماندهی اردوگاه های آموزشی و افراطی کردن افراد برای پیوستن به سازمان های ممنوعه» دست داشتند، انجام شد. منابع اوایل امروز به ANI گفتند.

در همین حال، بیش از 50 نفر از اعضای جبهه مردمی اسلامی اوایل امروز در اعتراض به یورش به بیرون دفتر حزب در ولسوالی دین گل تظاهرات کردند. کارگران PFI و SDPI در Mangaluru در Karnataka اعتراضی را علیه حملات انجام دادند، پس از آن توسط پلیس ایالتی بازداشت شدند، کارگران PFI در اعتراض به حمله NIA در دفتر حزب در چنای در خیابان نشستند.

در اوایل ماه جاری، آژانس اطلاعات ملی به 40 مکان در تلانگانا، آندرا پرادش در مورد پرسنل پلیس مخفی یورش برد و چهار نفر را دستگیر کرد. آژانس سپس در 38 مکان در تلانگانا (23 در نظام آباد، چهار در حیدرآباد، هفت در جاگیتیال، دو در نیرمال، هر یک در ولسوالی های عادل آباد و کریمناگر) و دو مکان در آندرا پرادش (هر کدام یک در ناحیه کورنوال) جستجو کرد. نلور) در مورد عبدالقادر از ولسوالی نظام آباد در تلنگانا و 26 نفر دیگر.

PFI در سال 2006 در کرالا به دنبال ادغام سه سازمان مسلمان که پس از تخریب مسجد بابری در سال 1992 فعال شدند – جبهه توسعه ملی کرالا، انجمن کرامت کارناتاکا و مانیتا نیتی باساری از تامیل نادو راه اندازی شد. پس از تخریب مسجد بابری، بسیاری از لباس‌های حاشیه‌ای در جنوب هند ظاهر شد و PFI پس از ادغام برخی از آنها تشکیل شد.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما