شهر رالی برای محافظت از آن در برابر توسعه دهندگان، مسکن مقرون به صرفه خریداری می کند

رالی، کارولینای شمالی اجاره در ویک کانتی رو به افزایش است و هر ساله صدها واحد مسکونی ارزان قیمت را حذف می کند.

در 10 سال گذشته، ویک کانتی نزدیک به 45000 واحد مسکونی اجاره ای را با کمتر از 1000 دلار در ماه از دست داده است. در سال 2010، بیش از 90000 اجاره با کمتر از 1000 دلار در ماه در ویک کانتی وجود داشت.

مری آن بالدوین، شهردار رالی می‌گوید: «در حال حاضر، واحدهای مقرون‌به‌صرفه را سریع‌تر از آنچه اضافه می‌کنیم، از دست می‌دهیم.

به همین دلیل است که رهبران رالی و ویک کانتی در کنار شرکای سه تا از بزرگترین بانک های ایالتی ایستاده اند تا صندوق جدیدی را برای حفظ مسکن مقرون به صرفه راه اندازی کنند.

هدف طرح جدید چند میلیون دلاری این است که مطمئن شود مکان های مقرون به صرفه ای که در حال حاضر وجود دارند – مقرون به صرفه باقی می مانند. در طی 15 سال آینده، این صندوق جدید قصد دارد تقریباً 3200 واحد را مقرون به صرفه نگه دارد، و به توسعه دهندگان و سازمان های غیرانتفاعی اجازه می دهد وام های سریع برای خرید یا نگهداری ساختمان های آپارتمانی مقرون به صرفه در حال حاضر در اینجا – به جای فروش برای توسعه جدید – دریافت کنند.

این صندوق حدود 62 میلیون دلاری وام هایی را برای خرید، بازسازی یا نگهداری آپارتمان های مقرون به صرفه ارائه خواهد کرد. این شهرستان می‌گوید به مالکان و مؤسسات غیرانتفاعی موجود اجازه می‌دهد در بازار داغ املاک و مستغلات رقابت کنند.

اجاره تاریخی مقرون به صرفه در نزدیکی مرکز شهر دارای اتاق هایی با قیمت کمتر از 800 دلار در ماه است

این صندوق در واقع در یک مجموعه تاریخی ۸۳ ساله به نام باغ های گروسونور استفاده می شود. موقعیت آن در خیابان هیلزبورو بین مرکز شهر رالی و NC، مجتمع را در موقعیتی عالی برای توسعه قرار می دهد.

به همین دلیل است که این صندوق جدید به شهر رالی و یک سازمان غیرانتفاعی به نام CASA کمک می کند تا این آپارتمان ها را برای مقرون به صرفه تر کردن آنها خریداری کنند.

Grosvenor Gardens در یک آگهی روزنامه در سال 1939 به عنوان آپارتمان های “لوکس”، “ارزان” و “مدرن تر” در رالی توصیف شد که برخی از مقرون به صرفه ترین نرخ های اجاره را در منطقه ارائه می دهد.

ایان پرایس، دانشجوی کالج که نیاز به اجاره مقرون به صرفه دارد، می گوید: «من ماهیانه ۷۹۵ دلار می پردازم.

در دهه گذشته، این شهرستان 59 درصد از واحدهای مسکونی اجاره ای را برای کمتر از 750 دلار در ماه از دست داده است.

او می گوید که صاحب خانه قدیمی اش “در آخرین لحظه” اجاره بها را افزایش داد و به عنوان یک دانشجوی کالج با درآمد محدود، مجبور شد مکان دیگری برای زندگی پیدا کند.

مسکن مقرون به صرفه با تحولات جدید رقابت می کند

پیدا کردن مسکن فعلی مقرون به صرفه به طور فزاینده ای دشوار می شود، زیرا آپارتمان های ارزان قیمت به دلیل پیشرفت های جدید که اجاره بهای بالاتری دارند تخریب می شوند.

با توجه به اینکه مستاجران رالی فشار افزایش قیمت‌ها را احساس می‌کنند، این بخشی از استراتژی مسکن مقرون‌به‌صرفه برای کمک به حفظ خانواده‌ها در خانه و در عین حال افزایش هزینه‌های زندگی است.

ویکی آدامسون، کمیسر کانتی ویک، می‌گوید: «کسی که حداقل دستمزد را در ویک کانتی دریافت می‌کند، باید 114 ساعت در هفته کار کند تا بتواند یک واحد ساده یک خوابه بخرد». این برای ما قابل قبول نیست».

تاکر بارتلت، نایب رئیس صندوق سرمایه گذاری Self-Help Ventures، می گوید این وام ها به سازمان های غیرانتفاعی و توسعه دهندگان متعهد به مقرون به صرفه نگه داشتن مسکن – و دادن مزیت رقابتی به آنها تعلق می گیرد.

آدامسون می گوید: «وقتی به حفظ مسکن مقرون به صرفه نگاه می کنیم، در حال رقابت با این سرمایه گذاران هستیم.

از سال 2019، این شهرستان همچنین بودجه ای را برای ساخت نزدیک به 3000 واحد جدید مقرون به صرفه تصویب کرده است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما