شوالیه های ابوظبی شاهرخ خان با ناراین، راسل امضا می کنند، ترکیب کامل را اینجا ببینید

نایت رایدرز 14 بازیکن اول تیم شوالیه سواران ابوظبی (ADKR) برای لیگ بین المللی T20 امارات (ILT20) را در روز سه شنبه (16 اوت) معرفی کرد. فرنچایز متعلق به شاهرخ خان، فوق ستاره بالیوود، با سونیل ناراین و آندره راسل، که در کلکته نایت سواران لیگ برتر هند (IPL) همبازی هستند، قرارداد امضا کرده است. به غیر از آنها، آنها همچنین جانی بیرستو، ستاره انگلیسی و آکیل حسین، راوی رامبول و ریموند ریور، بازیکنان هند وست را نیز به خدمت گرفتند.

“اول، بسیار خوب است که می بینیم ردپای جهانی ما مطابق با چشم انداز و استراتژی ما به رشد خود ادامه می دهد. ونکی میسور، مدیرعامل نایت رایدرز، در بیانیه ای گفت که KKR در IPL، TKR در CPL و اکنون ADKR در ILT20 است.

“همچنین عالی است که ما تکیه گاه های خود را داریم – سونیل نارن و آندره راسل به عنوان بخشی از ADKR. ما واقعاً هیجان زده ایم که جانی بیرستو به خانواده نایت رایدرز پیوسته است و بدون شک نقش بزرگی در سفر ADKR در ILT20 ایفا خواهد کرد. ما نیز خوشحالیم. که Akeal Hosein، Ravi Rampaul و Ali Khan و Colin Ingram و Seekuge Prasanna که قبلاً بخشی از Trinbago Knight Riders بودند نیز بخشی از ADKR هستند.

“یک خوش آمدگویی بزرگ به پل استرلینگ، شریث آسالانکا، کینار لوئیس، لاهیرو کومارا، ریموند ریور و براندون گلاور به خانواده نایت رایدرها. ILT20 نوید یک تورنمنت هیجان انگیز را می دهد و ما منتظر بازی های بسیار رقابتی و سرگرمی های زیادی هستیم.” میسور اضافه کرد.

تیم ADKR 2023 ILT20: سونیل ناراین (ترینیداد و توباگو/هند غربی)، آندره راسل (جامائیکا/هند غربی)، جانی بیرستو (انگلیس)، پل استرلینگ (ایرلند)، لاهیرو کومارا (سری‌لانکا)، شریت آسالانکا (سری‌لانکا)، کالین اینگرام (جنوب) ) آفریقا)، آکیل حسین (ترینیداد و توباگو/هند غربی)، سکوگه پراسانا (سریلانکا)، راوی رامبول (ترینیداد و توباگو/هند غربی)، رودخانه ریموند (باربادوس/هند غربی)، کنار لوئیس (جامائیکا/هند غربی) علی خان (ایالات متحده آمریکا)، براندون گلاور (هلند)

نارین در دوران حرفه ای خود در 148 مسابقه IPL شرکت کرد و 1025 امتیاز با میانگین ضربه 162.7 به دست آورد و 152 ویکت را به دست آورد. در حالی که آندره راسل 98 مسابقه IPL با 2035 ضربه با نرخ ضربه 177.8 و همچنین 89 ویکت به دست آورده است.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما