شکار خانه در انگلستان: شکوه روستایی جنوب غربی

این خانه امروزی با مساحت 4170 فوت مربع، در مسیر خانه‌ای مزرعه‌ای سابق، در چهار جریب در بینگر، دهکده‌ای در مندیپ هیلز، در پنج مایلی شرق شهر کلیسای جامع ولز در جنوب غربی انگلستان، واقع شده است.

این خانه در یک سطح گسترش می یابد، با مناطق نشیمن و اتاق خواب ها در یک پلان باز زیر نورگیر. لوسی درن، ارزیاب ارشد در The Modern House، کارگزار فهرست، گفت: «داشتن خانه ای به این اندازه به سبک مدرن بسیار غیرمعمول است، زیرا اکثر خانه های این منطقه قدیمی یا سنتی هستند.

خانم Drane گفت که فروشندگان، کاترین و جف لاد، با معمار Bath مایکل ویلیامز کار کردند تا “پالت مواد را بسیار ساده نگه دارند، از جمله چوب و صنایع دستی کوچک.” پس از یک سال ساخت و ساز، این زوج در سال 2019 به خانه نقل مکان کردند.

این خانه برای کاهش مصرف انرژی، با استفاده از شیشه های داخلی سه جداره، تهویه مکانیکی با سیستم بازیابی گرما، جمع آوری آب باران، و حلال زیستی برای بازیافت زباله های آلی، استانداردهای خانه غیرفعال را رعایت می کند. چوب بازیافت شده در سرتاسر ظاهر می شود (کاج سیبری نمای بیرونی خانه را می پوشاند)، و عرشه بیرونی از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. خانم لاد گفت: «گرمایش از کف به ندرت روشن می شود، زیرا خانه بسیار کارآمد است.

یک مسیر طولانی از یک جاده محلی به خانه منتهی می شود. ورودی اصلی از طریق یک دهلیز با قاب چوبی با سقف پلی کربنات شفاف است که به یک سرسرا و یک اتاق طاقدار بزرگ باز می شود. خانم لاد آشپزخانه را طراحی کرد که لوازم مشکی آن جزیره ای به ارتفاع 13 فوت پوشیده از فولاد را جبران می کرد. یک دیوار شیشه ای کشویی از آشپزخانه به عرشه پشتی باز می شود.

قفسه های از کف تا سقف دیواری را می پوشانند که فضای نشیمن و اتاق خواب را از هم جدا می کند. هر چهار اتاق خواب از نظر اندازه مساوی هستند و یکی از آنها حمام اختصاصی دارد. خانم درن گفت که شجره نامه مشابه “یک چیز دیپلماتیک برای فرزندان آنها” است.

در چند صد فوتی خانه، لادز یک کابین مجزا با حمام و آشپزخانه ساخت که این زوج به عنوان اجاره کوتاه مدت مدیریت می کنند. خانم درن گفت: “آنها به راحتی می توانند به محل اقامت اضافی برای خانه تبدیل شوند.” خانم لاد گفت که این زوج زمین را “بازسازی” کردند و یک حوض اضافه کردند. او گفت: “بسیاری از حیات وحش بازگشته اند.”

بینگار دهکده ای کشاورزی با حدود 355 ساکن در سامرست، یکی از هفت شهرستانی است که منطقه جنوب غربی انگلستان را تشکیل می دهد. ولز که به عنوان کوچکترین شهر کشور و جاذبه گردشگری کلیسای جامع 800 ساله آن شناخته می شود، در پنج مایلی غرب واقع شده است. خانم درن گفت: “زیبا و روستایی است، اما شما حمام و بریستول را در 40 دقیقه با ماشین، فرودگاه بریستول 30 دقیقه با ماشین، و راه آهن خوب لندن از قلعه کری دارید.” لندن در حدود 125 مایلی شمال شرقی است.

در یک روایت آشنا پس از همه‌گیری، خریداران در ولز با کمبود موجودی و افزایش قیمت‌ها مواجه هستند. ناتان امرسون، مدیر عامل Property Mark، یک نهاد عضویت برای متخصصان املاک و مستغلات، گفت: همه‌گیری COVID-19 “به طور چشمگیری به بازار در سامرست شتاب داده است.” این در حال تبدیل شدن به مکانی محبوب برای افرادی است که شهرهای بزرگ را ترک می کنند.»

طبق داده های سایت املاک بریتانیا Rightmove، قیمت ها در ولز تا سال 2021 به طور متوسط ​​329520 پوند (401000 دلار آمریکا) بوده است که 8 درصد بیشتر از میانگین سال 2019 است. در جنوب غربی، قیمت ها در مقایسه با سال قبل 12 درصد افزایش یافته است. اگرچه در سال 2019 3 درصد کاهش یافت. در طول سال 2021

آدام هالند، مدیر آژانس هلند و اودام در ولز، گفت: “این کمی آرام شده است، زیرا افرادی که قصد نقل مکان به اینجا را داشتند به اینجا نقل مکان کرده اند، اما هنوز بازار فروشندگان است.” ما هرگز در طول 20 سالی که در این تجارت بوده ایم، چنین موجودی کوچکی از املاک و مستغلات نداشته ایم.

متیو کلارک، یکی از دستیاران آژانس گرینسلید تیلور هانت در ولز، گفت که برگزیت نیز یک عامل بود، “با گروه جدیدی از مردم که از اروپا بازگشتند”. ما همچنین شاهد بازگشت مهاجران از هنگ کنگ هستیم.

اولی جونز، مدیر شعبه آژانس آلن و هریس در ولز، گفت: با افزایش فشار بر بازار، وضعیت ولز به عنوان یک مقصد گردشگری باعث محبوبیت آن در بین سرمایه گذاران اجاره کوتاه مدت می شود. وی گفت: علیرغم محدودیت ها در سنترال ولز، سایر شهرها کمتر هستند که این یک فرصت فزاینده در منطقه ما است.

در حالی که قیمت‌ها در این منطقه متفاوت است، آقای کلارک میانگین قیمت یک خانه مستقل را 550000 پوند (670000 دلار) تخمین زد که از مدرسه به 750000 تا 1 میلیون پوند (913000 دلار تا 1.22 میلیون دلار) در نزدیکی یا نزدیک کلیسای جامع افزایش می‌یابد. او گفت: «بالاترین مبلغ اخیراً 1.35 میلیون پوند در مرکز شهر بوده است. خانه های تراس نیمه مستقل به طور متوسط ​​325000 پوند (395000 دلار آمریکا) به فروش می رسند، در حالی که قیمت آپارتمان ها از 200000 پوند (243000 دلار آمریکا) در ساختمان های جدیدتر تا 300،000 پوند (365،000 دلار) برای آپارتمان های زیباتر در نزدیکی شهر در قدیمی تر است. “.

آقای هالند گفت یک “خانه مستقل چهار خوابه مدرن” در ولز بین 500,000 تا 600,000 پوند (608,000 دلار تا 730,000 دلار) هزینه دارد، در حالی که میانگین قیمت برای یک خانه تراس نیمه مستقل یک آپارتمان سه خوابه حدود 0 پوند (330,0 پوند) است. 400000 دلار) و یک آپارتمان دو خوابه حدود 165000 پوند (200000 دلار) است.

آقای امرسون گفت که در حالی که بریتانیا همچنان با کمبود مسکن در سراسر کشور دست و پنجه نرم می کند، ساخت خانه های جدید در سامرست “به دلیل امواج عظیم زمین های حفاظت شده و پارک های ملی، همراه با محدودیت های ساخت و ساز عظیم” یک چالش است. این مناطقی که مردم را به خود جذب می‌کنند، مناطقی هستند که ساختمان‌های زیادی در آن‌ها اتفاق نمی‌افتد».

آقای هلند می گوید: «خریداران محلی بازار املاک و مستغلات را در ولز تحریک می کنند که توسط دو نیرو هدایت می شود.» یکی آموزش است، زیرا مردم می خواهند فرزندانشان به مدارس عالی محلی بروند. به دنبال سرعت متفاوتی از زندگی، با دسترسی به شهرهای بزرگ و حومه شهر.»

همه‌گیری ترازوها را به سمت خریداران جوان تر متمایل کرده است. او گفت: «زمانی که کووید به جابجایی اجازه داد، مدارس منطقه، دسترسی به ساحل و ارتباطات رفت‌وآمد خانواده‌های بیشتری را جذب کردند.

کتی موریس آدامز، شریک مدیریت آژانس Lodstone در ولز گفت: در حالی که لندنی‌ها بخشی از بازار منطقه را تشکیل می‌دهند، خریداران از شهرهای همسایه باث و بریستول رایج‌تر هستند. او گفت: «این مکانی است که مردم محلی آرزوی زندگی در آن را دارند. او گفت در حالی که تقاضا از سوی خریداران خارجی کم است، اما در براتون مجاور، که Condé Nast Traveler آن را “جالب ترین شهر در غرب کشور” نامیده است، افزایش یافته است.

دومینیکا پولیگاس، وکیل متخصص در املاک و مستغلات در شرکت حقوقی هیلیس لندن، گفت که هیچ محدودیتی برای خریداران خارجی در انگلیس وجود ندارد. او گفت: «اما گرفتن وام مسکن برای افراد غیر مقیم بریتانیا آسان نیست.

پس از اینکه فروشنده پیشنهاد خریدار را پذیرفت، وکلای دو طرف (معروف به وکیل) اسنادی از جمله اثبات وجوه را جمع‌آوری می‌کنند و طیف وسیعی از جستجوهای ملک را انجام می‌دهند. خانم پولیگاس گفت: “ما همچنین برای تعیین وضعیت خانه یک نظرسنجی را توصیه می کنیم.”

وکیل خریدار یک “بسته قرارداد” از اسناد را تحویل می دهد و مبلغی را به مبلغ 10 درصد از قیمت خرید دریافت می کند.

Polygas گفت که برای خریداران بریتانیایی، این فرآیند پنج تا هفت هفته طول می کشد. اما خریداران خارجی انتظار دارند دو ماه یا بیشتر صبر کنند. بریتانیا مملو از خریداران خارج از بریتانیا است و همه بار کاری بسیار سنگینی دارند.

انگلیش؛ پوند انگلیس (1 پوند = 1.22 دلار)

به گفته جاستین برایانت، مدیر Blackfriars Tax Solutions در لندن، خریداران خارجی با مالیات و هزینه های بسیار بالاتری نسبت به خریداران داخلی روبرو هستند. وی گفت: «دولت در حدود یک دهه گذشته با خارجی ها سرکوب کرده است. “قبل از سال 2013، خارجی ها حتی از سرمایه گذاری های املاک بریتانیا مشمول مالیات نمی شدند.”

مالیات اولیه بر فروش املاک، مالیات تصاعدی تمبر زمین (SDLT)، به بالاترین نرخ 12 درصد افزایش یافته است که برای فروش 1.5 میلیون پوند (1.83 میلیون دلار) یا بیشتر اعمال می شود. آقای برایانت گفت، از سال 2016، دولت همچنین 3 درصد اضافه هزینه را اعمال کرده است «اگر شما قبلاً در هر نقطه از جهان دارایی هستید». و مالیات 2 درصدی برای خریداران غیر بریتانیایی وجود دارد که در آوریل 2021 برای کمک به خنک کردن بازار معرفی شد. برایانت گفت: «همه اینها تأثیر فوق العاده ای داشت. مرکز اصلی لندن هرگز اوج خود را به دست نیاورده است.

موریس آدامز از Lodstone گفت که کمیسیون کارگزاری در انگلستان از 1 تا 1.25 درصد متغیر است. به گفته خانم لاد، فروشنده، مالیات سالانه بر املاک این خانه که در انگلستان مالیات شورایی نامیده می شود، حدود 3000 پوند (3620 دلار) است. او گفت که کل قبض برق ماهانه حدود 250 پوند (305 دلار) است.

لوسی درن یا چارلی آردن براون، خانه مدرن، 011-44-20 3795 5920

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: جاسازی توییت.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما