شکاف گسترده بین JDU-BJP؟ بیهار، نیتیش کومار، وزیر ارشد، حزب را برای دیدار در روز سه شنبه فرا می خواند

پاتنا: در بحبوحه شایعات درگیری جدید با BJP، نیتیش کومار، وزیر ارشد بیهار، روز سه شنبه جلسه ای را با همه قانونگذاران و نمایندگان حزب برگزار کرد تا در مورد مسیر اقدام آینده گفتگو کنند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که وزیر ارشد بیهار اعلام کرد که حزب او به کابینه اتحادیه نمی‌پیوندد. کومار پیش از این از نشست NITI Aayog در روز یکشنبه به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی صرفنظر کرده بود.

با این حال، راجیو رانجان سینگ، رئیس ملی JD(U) با نام مستعار لالان، که در یک کنفرانس مطبوعاتی سخنرانی کرد، سؤالات مربوط به غیبت کومار در جلسه NITI Aayog به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی را رد کرد، با این بیانیه مختصر که باید از نخست وزیر بپرسید. وزیر

در حالی که هیچ سخن رسمی در مورد دلیل غیبت کومار منتشر نشده است، منابع نزدیک به نخست وزیر گفتند که او خود را از ناتوانی پس از کووید-19 رها کرده است. لالان، که توسط برخی به عنوان پیشتاز برای پست کابینه از JD(U) پس از استعفای RCP Singh شناخته می شد، توضیح داد که حزب حاضر نیست هیچ نماینده ای در کابینه اتحادیه داشته باشد.

ما در سال 2019، پس از انتخابات لوک سبها، تصمیم گرفتیم که به دولت در مرکز نپیوندیم. وی گفت: «ما تاکنون به این موضع پایبند هستیم. لالان گفت: «تصمیم برای نپیوستن به دولت اتحادیه توسط رهبر ما نیتیش کومار که در آن زمان رئیس ملی حزب نیز بود، گرفته شد.

هنگامی که او خاطرنشان کرد که RCP در سال 2021 وزیر شد، پاسخ داد: “شما باید از او بپرسید که در آن زمان رئیس جمهور ملی چه کسی بود. او تا زمانی که تصمیم می گرفت کسی را در جریان قرار نداد.”

لالان همچنین به دنبال برجسته کردن خروج آر‌سی‌پی سینگ بود که اخیراً پس از محرومیت از یک دوره دیگر برای راجیا سبها از کابینه فدرال استعفا داده بود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما