شکستن قرعه کشی قوی نیکوتین

تکه‌های نیکوتین، آدامس و بخارات می‌توانند به ارضای برخی از هوس‌ها کمک کنند، اما نمی‌توانند جایگزین رسم سیگار کشیدن شوند: بیرون رفتن با همدست، سلفون چروک و فویل در حالی که یک بسته جدید و مست کننده را باز می‌کنید. وزوز از اولین کشش.

بروس هولادی، 69 ساله، معلم بازنشسته از میل ولی، کالیفرنیا، به خوبی از قدرت نیکوتین آگاه است. در طول پنج دهه گذشته، آقای هالادی معتقد است که 100 بار سعی کرده است سیگار را ترک کند و اغلب به محصولات جایگزین نیکوتین متکی بوده است. اما او همیشه به رابطه مادام العمر خود با مارلبرو لایتز بازگشت.

و آخرین تلاش او در ماه اوت، یک مانور بوقلمون سرد بدون NRT، چرخه دردناکی از هوس را ایجاد کرد که چندین ماه طول کشید. او می گوید: «مثل یک زلزله ناگهانی میل و نیاز بود و بعد از آن تا 10 تا 15 دقیقه آینده این لرزش ها وجود داشت.

اما این بار، آقای Holaday به یک گروه پشتیبانی در Stanford Health Care ملحق شد که یک مؤلفه اجتماعی قدرتمند برای تلاش او فراهم کرد. او این تأثیر را «نخواستن تیم را ناامید کرد» توصیف کرد و گفت که یاد گرفته است از موقعیت های استرس زا مانند تماشای اخبار اجتناب کند. او دریافت که اگر بتواند با امواج اولیه اشتیاق مقابله کند، آنها همیشه فروکش خواهند کرد.

در اواخر ژوئن، او از مرز یک سال از آخرین بار خود عبور کرد.

وزن خود را افزایش دهید اما دیگر در هنگام پیاده روی به راحتی از بین نروید. او مطمئن است که هرگز به سیگار کشیدن باز نخواهد گشت.

وقتی از آقای هالادی در مورد چشم انداز مداخله شدید دولت برای وادار کردن آمریکایی ها به استعفا سؤال شد، مکث کرد و به اولین پفکی که نیم قرن پیش به عنوان دانشجوی کالج خورد، فکر کرد. او گفت: “اگر این عجله نیکوتین نبود، احتمالاً سیگار را ترک می کردم و دیگر سیگار نمی کشیدم.” برای افراد سیگاری سخت خواهد بود، اما هر کاری که بتوانیم برای جلوگیری از جذب نسل جدید انجام دهیم، چیز خوبی است.

رابرت کیاریتو در گزارشی از شیکاگو مشارکت داشت.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما