شگفتی شیخ سلمان در درخشش بیرانوند

مربی تیم کشور تراپ کشورمان گفت: شیخ سلمان از درخشش ورزشکاران کشورمان در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا غافلگیر شد.

و علی آوساری درباره عملکرد نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در آلماتی قزاقستان گفت: در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا با حضور مهمت بیرانوند ورزشکار شرکت کردیم. خوشبختانه او در سطح جوانان بسیار خوب درخشید و امتیازاتی که به دست آورد شگفت زده کرد و با استقبال برگزارکنندگان مسابقات، AFC به ویژه شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون تیراندازی آسیا و روسای فدراسیون های کویت مواجه شد. قزاقستان و سایر کشورها

وی افزود: بسیاری از مربیان و داوران از توانایی این نوجوان 14 ساله در درخشش در پای ورزشکاران بزرگ المپیک و مدال آوران مختلف جهان شگفت زده شدند و با فناوری بسیار خوب به اهداف خود رسیدند. خوشبختانه این مسابقات را با کسب مدال برنز آسیا به پایان رساندیم.

و تراپ سرمربی تیم ملی کشورمان تایید کرد: قبلا اعلام شده بود که مسابقات بدون فینال خواهد بود و تنها امتیازات مرحله مقدماتی جدول رده بندی را مشخص می کند اما صبح روز دوم تصمیم گیری شد. تغییر کرد. طبق قوانین فدراسیون جهانی تصمیمات باید قبل از شروع مسابقات اعلام شود اما متاسفانه قبل از آخرین دور بدون اعلام مربی به مهمت بیرانوند اعلام شد که فینال برگزار می شود و این اتفاق برای یک تیرانداز رخ داد. با این سن که در اولین حضورش تجربه کمی دارد، در مسابقات بین المللی کمی سخت بود و در دور آخر کنترل لازم را نداشت اما در مرحله مقدماتی در رده دوم قرار گرفت. اگر روال قبلی همین بود به نقره می رسید اما متاسفانه یا خوشبختانه فینال برگزار شد و برنز گرفت.

شگفتی شیخ سلمان در درخشش بیرانوند

افسری بر لزوم حمایت مسئولان از اهداف هوانوردی تاکید کرد و گفت: امیدوارم فدراسیون با حمایت مدیران کشوری در سطح کلان، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بتواند امکانات لازم را فراهم کند. بودجه برای حمل و نقل هوایی اهداف. با مدال بیرانوند جان تازه ای به اهداف پروازی دمیدم و تنها به کمی کمک در کنار انگیزه بالای بچه ها برای حضور در مسابقات نیاز است تا بتوانیم مدال های تیم آسیایی را در مرحله اول کسب کنیم و در مرحله اول مدال های تیم آسیایی را کسب کنیم. سپس مدال های انفرادی

تراپ سرمربی بلدنا گفت: ورزش ما برای ارتقای جایگاه خود در آسیا باید به رشته های دیگر روی آورد. تیراندازی با کمان یکی از رشته های پایه است و جزو هشت رشته مورد تایید وزارت ورزش به عنوان نظام پایه است. سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز با اشاره به اینکه تیراندازی در حال حاضر در بین 6 فدراسیون مدال آور قرار دارد و طبق آمار در آینده نزدیک و با کمک و حمایت در جمع سه فدراسیون اول قرار خواهد گرفت. از طرف بخش خصوصی و سایر مسئولان ورزشی، می توان این مسیر را کوتاه کرد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما