شیائومی از 12 تصویر پنل پشتی که طراحی دوربین را آشکار می کند – زومیت رونمایی کرد

[ad_1]

اوایل امروز، پستی در شبکه اجتماعی چینی Weibo از طریق ایستگاه گفتگوی دیجیتال معروف جهان، در شبکه اجتماعی چینی منتشر شد که پنل پشتی شیائومی 12 را نشان می‌دهد. Whistleblower تاکنون چندین تحول مهم اخیر در دنیای فناوری را به دقت پیش بینی کرده است که یکی از آنها تغییر نام خط تولید تراشه اسنپدراگون کوالکام است. او همچنین نام احتمالی نسل جدید را به دقت اعلام کرد. در نتیجه، ممکن است به شدت به اطلاعات درز شده توسط ایستگاه های چت دیجیتال متکی باشد.

شیائومی 12 / شیائومی 12

به گزارش GSM Arena، تصویر فاش شده از شیائومی 12 نشان می دهد که این گوشی هوشمند از دوربین دوگانه با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی در پنل پشتی خود استفاده می کند. در زیر دوربین اصلی بزرگتر دو سنسور دیگر قرار دارند. فلاش و میکروفون نیز در کنار خود دارند.

از این تصویر برای ایجاد یک ارائه جدید استفاده شد تا ببینیم دقیقاً چه دستگاهی را در آینده نزدیک خواهیم دید.

شیائومی 12 / شیائومی 12

در همین حال، ایستگاه چت دیجیتال فاش کرده است که در عرضه اولیه شاهد سه گوشی هوشمند خواهیم بود. در مقدمه می 11، نسخه معمولی کمی قبل از می 11 پرو و ​​می 11 اولترا منتشر شد، اما به نظر می رسد شیائومی 12 سیاست دیگر را اتخاذ کرده است.

همچنین لازم به ذکر است که چنین طراحی در پنل پشتی گوشی های شیائومی تازگی ندارد. May 10T و 10TP Pro دوربین های مشابهی داشتند.

روی برآمدگی دوربین اصلی شیائومی 12 روکش ضد تابش را اعمال کنید

روز چهارشنبه، Whistleblower پستی منتشر کرد مبنی بر اینکه شیائومی از پوشش شیشه ای ضد تابش (AG) روی برجستگی دوربین عقب استفاده شده در پنل پشتی گوشی استفاده می کند. این استراتژی عاقلانه به نظر می رسد، زیرا شیائومی از ماژول های دوربین بزرگ استفاده کرده است.

مقالات مرتبط:

انتظار می رود نسخه اصلی شیائومی 12 از دوربین 50 مگاپیکسلی که قبلاً به آن اشاره کردیم استفاده کند. با این حال، گفته می شود که نسخه اولترا این دستگاه که برای سال آینده برنامه ریزی شده است، ممکن است دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی باشد.

همچنین لازم به ذکر است که شیائومی هنوز تصمیمی برای فروش گوشی های هوشمند خود در ایالات متحده نداشته است. این شرکت در آخرین روزهای دولت ترامپ در لیست سیاه قرار گرفت. اما در ماه می گذشته، شیائومی از لیست سیاه حذف شد و دیگر به عنوان یک شرکت نظامی کمونیست چینی شناخته نخواهد شد.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما