شیائومی ممکن است نماد Mi Bunny را از صفحه بوت سریع MIUI – Zomit حذف کند

[ad_1]

شیائومی به عنوان یک شرکت نرم افزاری با رابط کاربری MIUI خود شروع به کار کرد. اخیراً پوسته اندروید این شرکت به دلایل مختلف در سراسر جهان مورد انتقاد قرار گرفته است. از این رو غول فناوری چینی سعی کرده تا با تاخیر در تاریخ انتشار نسخه جدید رابط کاربری MIUI 13، مشکل را حل کند. در روزهای اخیر گزارش های مختلفی درباره ویژگی ها و زمان عرضه این نسخه از MIUI منتشر شده است. حال طبق آخرین اطلاعات ظاهرا تغییر دیگری روی دستگاه های شیائومی مجهز به MIUI اعمال خواهد شد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پوسته را حذف خواهد کرد.

به گزارش Gizmocchina، شیاسومی از زمانی که شروع به فروش گوشی های هوشمند کرد، در بین توسعه دهندگان شخص ثالث بسیار محبوب شده است. در واقع دستگاه های این شرکت در بین توسعه دهندگان محبوبیت بیشتری دارند. این به این دلیل است که شیائومی، مانند دیگر سازندگان گوشی های هوشمند چینی، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بوت لودرها و منابع نرم افزار اصلی خود را باز کنند. دلیل دوم این است که تجهیزات این شرکت عملکرد بهتری نسبت به قیمت دارند و در واقع به صرفه تر از محصولات سایر برندها هستند.

اگر از طرفداران رم سفارشی شیائومی هستید، احتمالاً با ظاهر دستگاه های فست بوت این شرکت آشنا هستید. با گذشت سالها، یک نماد خرگوش در این صفحه ظاهر شده است که اندروید را تعمیر کرده و کلمه “FASRBOOT” را به رنگ آبی در زیر قرار داده است. با این حال، هیچ شرکت دیگری این ویژگی صفحه بوت سریع گوشی اندروید را ندارد. متاسفانه، شیائومی لوگوی Fastboot Rabbit را از آخرین نسخه آزمایشی MIUI جدید حذف کرده است.

بوت سریع MIU 13

به گزارش ITHome، شیائومی اکنون تصویر خرگوش صفحه Fastboot را با یک متن ساده زرد رنگ به نام FASTBOOT در نسخه 21.11.16 جایگزین کرده است. ایجاد تغییرات در نسخه های آزمایشی در نسخه های بعدی رابط کاربری MIUI قبل از انتشار نسخه پایدار معمول شده است. البته ممکن است برخی از تغییرات منتشر شده در کانال بتا شیائومی در نسخه نهایی قرار نگیرد. اگر شیائومی واقعاً بخواهد صفحه فیس بوک رابط کاربری اختصاصی خود را تغییر دهد، این احتمالاً در به روز رسانی MIUI 13 اعمال خواهد شد.

مقالات مرتبط:

با گذشت زمان، شیائومی تغییراتی در رابط کاربری خود ایجاد کرده و ویژگی ها و قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرده است. این خرگوش در واقع نماد طلسم رسمی این شرکت است که در چین با نام Mitu و در سایر نقاط جهان با نام Mi Bunny شناخته می شود.

طی سال‌ها، شیائومی تقریباً در تمامی محصولات خود که در بازارهای بین‌المللی عرضه می‌شوند، از میتو پیشی گرفته است. این نماد در حال حاضر فقط در صفحات خطا در وب سایت Mi.com قابل مشاهده است که به نظر می رسد از صفحه Fastboot نیز حذف شده است.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم