شیطان توسط صحنه ای در تور پلیس احاطه شده است

معلم یکی از مؤسسات آموزشی در مشهد که با توسل به فریب دانش آموزان خود را مورد آزار و اذیت قرار می داد، در حین فریب دانش آموز دیگری با سرعت عمل پلیس و دستورات ویژه قضایی دستگیر شد.

به گزارش خراسان، شنبه گذشته (دوم از مهر) مرد جوانی با عجله به کلانتری میرزا کوچک خان مشهد رفت و در حالی که پر از اضطراب و نگرانی بود راز تکان دهنده ای را فاش کرد.

او به یکی از افسران پلیس گفت: پسر 16 ساله من مدتی است که دچار نوعی افسردگی بوده و نه تنها کناره گیری کرده، بلکه رفتارش نیز به کلی تغییر کرده است.

جنایی

به همین دلیل من روی داستان حساس شدم و او را مشکل ترسناکی فرض کردم، اما او جرات بیان آن را نداشت. اینطوری بود، با همسرم پیگیری کردیم که چرا پسرم افسرده شد و رفتارش تغییر کرد و مخفیانه با یکی از دوستان نزدیکش صحبت کردیم و از او پرسیدیم که چرا رفتار پسرم تغییر کرد، اما ناگهان “س” (پسرم) ( همکلاسی راز وحشت را آشکار کرد زیرا من هنوز با تعجب به او نگاه می کنم.

«س» به من گفت: در مؤسسه آموزشی که در کلاس های فوق برنامه و تقویتی ثبت نام کردیم، اتفاقات ناپسند و زشتی رخ داد، اما هیچ یک از ما جرأت نداشتیم در مورد آنها به دیگران یا اعضای خانواده بگوییم. معلم مدرسه ما را مسخره می کرد و حتی وقتی خانواده اش در خانه نبودند، هر بچه ای را به خانه اش در منطقه قاسم آباد می برد و…

و این جوان ادامه داد: پس از شنیدن این ماجرای تلخ بلافاصله نزد پسرم رفتم و حقیقت را جویا شدم. وقتی پسرم از آزار و اذیت خود و دوستانش گفت، دیگر طاقت نیاوردم و به همراه پسرم و دوستش برای پیگیری قانونی به کلانتری آمدم، زیرا به گفته دانشجویان این کار شیطان است. این معلم هم اکنون در حال کشتن تعدادی از دانش آموزان نوجوان دیگر به بهانه مهارت آموزی، میدانی و عملی فرن ها را به جاده کشانده است و احتمال آزار و اذیت برخی از آنها با همین ترفند شیطانی وجود دارد و…

بر اساس این گزارش، پس از اعلام شکایت این جوان بلافاصله گروهی تخصصی از ماموران مجرب کلانتری با دستورات و دستورات ویژه سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزا کوش خان) وارد عمل شده و تحقیقات محرمانه را آغاز کردند.

آنها ابتدا در تماسی تلفنی این شکایت تکان دهنده را به قاضی مصطفوی (قاضی دادگاه کیفری خراسان رضوی) گزارش کردند و به این ترتیب رصد اطلاعاتی ماموران کلانتری با دستورات اکید و محرمانه قوه قضائیه برای رسیدگی نامشخص به ادعای دادستان و وی. همکار نوجوان، در حالی که موضوع از زمانی آغاز شد که ستوان سولار (رئیس اداره قضایی کلانتری میرزا کوچ خان) مسئولیت این عملیات را بر عهده دارد.

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، موضوع به فرماندهی انتظامی مشهد اطلاع داده شد و این نوع عملیات پلیسی با راهنمایی و نظارت مستقیم سرهنگ احمد جردان شکل جدیدی به خود گرفت زیرا پیگیری این حادثه ضروری بود. . به طور خاص و قوی.

در همان زمان گروهی از پلیس شبانه به سمت جاده فریز حرکت کردند و با یافتن محل سکونت دانش آموزان به طور نامحسوس معلم 34 ساله خود را زیر نظر گرفتند. طولی نکشید که شواهدی مبنی بر بی توجهی دانش آموز دیگری در محل سکونتش یافت شد که از هوس های این معلم حقیر صحبت کرد.

با فاش شدن این موضوع، مأموران انتظامی بلافاصله «دیو واناب» را محاصره کردند و قبل از اینکه بتواند نقشه شیطانی خود را عملی کند، حلقه های قانون را به دستانش بستند و او را محاصره کردند. این متهم حقیر که در اداره کلانتری تحت بازجویی های فنی و تخصصی قرار گرفته بود، ناگهان به ارتکاب اعمال شرورانه و آزار و اذیت چند دانش آموز 10 تا 16 ساله اعتراف کرد و درباره رفتار پلید خود در هنگام دستگیری گفت: دست دانش آموز سرد بوده است. دستش را در جیب من بگذارم؟!

متهم این پرونده که به دلیل ترفندهای شهوانی خود به شیطان حسران ملقب شده بود، به تعرض به نوجوانان در خانه خود اعتراف کرد اما مدعی شد که با چنین رفتارهای گستاخانه ای قصد کمک به شاگردانش در انجام امور بدتر را داشته است. می توان. آنها نه؟!

همانطور که شیطان حسران در اعترافات خود مدعی شد: همه چیز از پنج سال پیش به درخواست یک دانش آموز با یک پیش بازی ساده شروع شد و ادامه پیدا کرد. این مربی متاهل که مدعی لیسانس است، با صدور حکم قانونی از سوی قاضی مصطفوی به زندان افتاده است.

این در حالی است که پدر یکی از شاگردانش گفت: ما به این مربی اعتماد کامل داشتیم و همیشه به او پول خیریه می دادیم.

وی افزود: پسرم از سال 1394 در مؤسسه آموزشی خود در کلاس های فوق برنامه شرکت می کند، اما ما نمی دانستیم که او شیطان است، زیرا دانش آموزان زیادی از فردوسی، جانباز و شهید فرامروز عباسی در آن مرکز تحصیل می کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم