شین لوری روری مک ایلروی برای پایان دادن به خشکسالی سه ساله بدون برد، واجد شرایط مسابقات قهرمانی BMW PGA شد.

ایرلندی در ونت ورث با یک ضربه از دوستان نزدیک خود روری مک ایلروی و جان رام سبقت گرفت تا اولین عنوان خود را از زمان اوپن در جولای 2019 به دست آورد.
ششمین پیروزی او در تور جهانی DP، این بازیکن 35 ساله در مسابقات قهرمانی اصلاح شده 54 سوراخه، 17 رادارگریز کمتر کسب کرد، از فرمت سنتی 72 سوراخ پس از اینکه دور دوم جمعه پس از مرگ ملکه لغو شد. ملکه الیزابت دوم.

لوری پس از شلیک شش زیر 66 و 68 در طول دو راند ابتدایی، یکشنبه با دو ضربه دور از پیشرو وارد زمین شد، اما آخرین دور خود را دید که با عقابی در سوراخ چهارم پرتاب می‌شود.

چهارمین پرش دوازدهم، لوری را با رم قهرمان US Open 2021، که هدف باشگاه را زیر 16 سال پس از کسب بهترین 62 رویداد ترکیبی تعیین کرده بود، مساوی کرد.

در حالی که مک‌ایلروی روی پاشنه‌هایش داغ بود، یک رگه ثابت از پنج پارس متوالی باعث شد که لوری به یک جامپر آخرین سوراخ برای جلوگیری از پلی آف با رام نیاز داشته باشد. ایرلندی ها پس از پیروزی در رده هجدهم در دو دور اول، این سه گانه را انجام دادند تا به عنوان قهرمانی نزدیک شوند.

لوری ضربه خود را در سوراخ 18 خط می زند.
مک ایلروی برای اجبار به پلی آف نیاز به یک عقاب در آخرین سوراخ پنج نفره داشت و ایرلند شمالی به طرز دردناکی به این شاهکار نزدیک شد. برنده تور PGA که به تازگی تاجگذاری کرده بود در دو شوت رنگ سبز را پیدا کرد، اما پرتاب 23 فوت ایگل تنها اینچ از دست رفت تا لوری قهرمان شود.

لوری به خبرنگاران گفت: من بسیار خوشحالم. “برنده شدن در این دور، در هر دوری بسیار سخت است. شما تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را دارید که سعی می کنند شما را تعقیب کنند.

احساس می‌کردم که بازی‌ام در تمام سال به اندازه‌ای خوب بود که بتوانم برنده شوم، و احساس می‌کردم استراحت‌های لازم برای کسب جام را دریافت نمی‌کنم.

“من خیلی ممنونم و خیلی ممنونم که این را بردم، و شما هم چه قهرمانی خواهید برد. به نظر می رسد دوست ندارم وقتی این کار را انجام می دهم، این کار را کوچک انجام دهم، بنابراین خوب است که این را در رزومه خود داشته باشم. خوب.”

لوری پس از تکمیل سوراخ 18 واکنش نشان می دهد.

سال قوی لری

لوری در این فصل چهار ده رتبه برتر را در تور PGA به دست آورد، از جمله نایب قهرمانی در هوندا کلاسیک در ماه فوریه و مبلغ 3,616,679 دلار را به خانه برد.

پیروزی او در روز یکشنبه باعث شد که او 1,351,105.60 یورو (1,373,533.95 دلار) به دست آورد که بر شادی پایان دادن به یک شکست ناامیدکننده افزود.

“فکر می کنم اگر امروز از خط عبور نکنم، شاید به عقب برگردم و شروع به پرسیدن سوالاتی در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهم یا چه چیزی را باید تغییر دهم، بپرسم، زیرا، بله، گلف من خوب است، اما اگر این کار را نکنم. بعد از بردها ضربه بزنید و بازی می کنید.”

«شما زندگی و حرفه‌تان را هر روز صبح زود بیدار می‌شوید، دیوانه‌وار کار می‌کنید تا به این موقعیت‌ها برسید، و وقتی این موقعیت‌ها را تصاحب می‌کنید، کاملاً ناراحت‌کننده است.

“این زیباترین مکان در جهان نیست زیرا نمی خواهید آن را خراب کنید و بعد از اینکه از شر قهرمانی خلاص شدید در اتاق هتل خود بنشینید و مکان خوبی برای شما نیست.”

پس از مرگ ملکه الیزابت در روز جمعه، نمایش پس از دو دقیقه سکوت توسط بازیکنان، کارکنان و هواداران در صبح روز شنبه از سر گرفته شد و لوری از یک “زن شگفت انگیز” ستایش کرد.

او گفت: «احساس می‌کردم کار درست این است که به جای نشستن و فکر کردن به آن، زندگی او را در این آخر هفته جشن بگیرم.

“تمام جهان از دست دادن او عزادار شدند، اما دیدن جمعیت دیروز و امروز بسیار عالی بود. احساس می کنم یک راه عالی برای خداحافظی است. می دانم که ممکن است برای کسی مهم نباشد، اما من اینطور فکر کردم.”

مک ایلروی، که هشت سال پیش لوری را برای عنوان قهرمانی شکست داد، گفت از اینکه می بیند که لوری در نهایت پاداش های به دست آوردن فرم ثابت را درو می کند، خوشحال است.

مک ایلروی در مرحله پایانی عمل کرد.

این بازیکن 33 ساله به خبرنگاران گفت: “او تماس های نزدیک زیادی در اینجا داشته است. او پس از پیروزی من در سال 2014 مقام دوم را به دست آورد و امروز من را بازگرداند.”

او مدتی است که در را می زند. او امسال خیلی خوب گلف بازی کرد بدون اینکه واقعاً از خط عبور کند.

روری مک ایلروی در مسابقات قهرمانی BMW یک توپ ملخ کنترل از راه دور را به آب می اندازد

“بنابراین واقعا، واقعا برای او خوشحالم. ما در چند سال گذشته به طرز باورنکردنی به هم نزدیک شده ایم، و بله، دیدن او خوشحالم.”

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما