صدیقی: شاید رزمندگانی که در خط مقدم بودند اما الان در مقابل نظام و رهبری هستند.

حجت الاسلام صدیقی گفت: صاع الصدر شناخت خودی ها و خودی ها مهم است و همه قدرت تحمل ندارند و بهتر است صبر کنیم تا وقت بگذاریم و به تدریج مواضع خودی ها را تغییر دهیم. دیگر. سمت، از تمام توانایی های خود در این استفاده کنیم بیایید مستقیما استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام کاظم صدیقی، امام موقت نماز جمعه تهران در همایش شوراهای استانی جبهه پایداری با اشاره به شهادت تعدادی از شهروندان در حرم حضرت احمد. بن موسی الکاظم علیه السلام ضمن محکومیت این جنایت گفت: خداوند حافظ من است، دین به ما نیازی ندارد. او به هیچ کس نیازی ندارد و اصلاً نیازی به او ندارد و خودش حفظ دین را برای او تضمین کرده است. و قرآن و در دین گرفتار شدند و با همه امکانات وارد میدان شدند و خداوند همه را هلاک کرد.

وی افزود: خداوند متعال سه حرم دارد که یکی کعبه و دیگری قرآن است که خود خداوند ضمانت کرده که با عظمتی که نازل کردیم از این موضوع محافظت می کنیم و دیگری اهل بیت هستند. -بیت خانه عصمت و طهارتی که قرآن از آن سخن می گوید در حالی که در داخل کعبه هستند و در حال حاضر افراد زیادی در صدد انکار وجود پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله هستند، اما خداوند حاضر است و سایه او بر ماست.

وی خاطرنشان کرد: ما فکر نمی کنیم که طلبکار هستیم و انقلاب را حفظ کرده ایم و می گوییم این ما هستیم که دین خدا و ضرورت رسیدن به بهشت ​​را با عنایت و اهل بیت حفظ کردیم. درود خدا بر آنان، نام های خود حسنی.

و حجت الاسلام دوستم اظهار داشت: خداوند برای رسیدن به بهشت ​​شرط لازم را قرار داده است و تا رزمندگان صبور و صبور شما بدانند یک چیز است که ما در قلعه جهاد مستقر می شویم و نمی گوییم. رها کن زیرا دشمن قدر همیشه در کمین ماست و او شیطان است و مدام ما را زیر نظر دارد.

وی همچنین به منشأ غفلت انسان ها اشاره کرد و گفت: کسانی که از انسانیت منحرف شده اند منشأ آن غفلت هستند و باید به همدیگر تذکر بدهیم و به قیمت جان خود توجیه شویم، پس باید با جهاد با غفلت برخورد کنیم. به طور جدی. در لحظه غفلت می افتد و گوشه ای پیدا می کند و ناگهان با دین و انقلاب و همه چیز مواجه می شود و فکر می کند کار درستی انجام داده است.

وی بیان کرد: جهاد تفسیری و فرهنگی برای حفظ سنت های دینی، فطری، اخلاقی و آسمانی یکی از جبهه هایی است که ما از آن می پرسیم و انجام ندادن آن به ضرر ماست. این جهاد، جهادی بر اساس آیات قرآن کریم است و معنای مهمی دارد.

امام جمعه موقت تهران همچنین خاطرنشان کرد: نکته مهم بعدی جذب افسران موثر در جبهه ویژه است که از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برای جذب جوانان برنامه داشته باشیم.

وی افزود: صبر نکته مهمی است زیرا گاهی مردم با خودی ها درگیر می شوند و در این زمان صبر لازم است. رزمندگانی که در خط مقدم حضور داشتند شاید در گذشته درس درستی گرفته باشند، اما اکنون با نظم و رهبری روبرو هستند و باید آسیب ها را شناسایی و برای اصلاح آن تلاش کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: روحیه صبر و مقاومت موجب نشاط خاصی می شود و قدرت صبر و مقاومت بسیار مهم است و در بسیاری از موارد باید فضایی را فراهم کنیم تا طرف مقابل تاوان کم کاری خود را بپردازد. کار کنید و باید از قربانی شدن پرهیز کنیم نتیجه صبر، میوه ای شیرین و البته بدانید که بعد از اتمام مرحله نباید مغرور شوید.

و در پایان گفت: صاع الصدر در شناخت خودی ها و خودی ها مهم است، همه قدرت تحمل ندارند و بهتر است صبور باشیم تا وقت بگذاریم و کم کم تغییر موضع دهیم. ” از طرفی تمام توانایی های خود را در Let’s use them in that way.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما