صعود ایران به فینال با بازگشت های متوالی

کد خبر: 1852018
14 نوامبر 1401 ساعت 20:46
24.4 هزار بازدید |

37
نقطه نظر

تیم ملی ایران 5 تیم ملی امارات 2

تیم فوتبال ساحلی ایران با غلبه بر امارات راهی فینال رقابت‌های قاره‌ای شد.

صعود ایران به فینال با بازگشت های متوالی

به گزارش “فرزش سی”، تیم فوتبال ساحلی ایران از ساعت 19:30 امروز در مرحله نیمه نهایی جام بین قاره ای به مصاف امارات رفت و هدفی جز شکست میزبان و صعود به فینال جام جهانی نداشت. رقابت.

سه دقیقه بعد از بازی، بهزادپور دروازه بان ایران با یک پرتاب بلند توپ را برای شیرمحمدی ارسال کرد و این بازیکن با ضربه سر اولین گل ایران را به ثمر رساند. دو دقیقه بعد اماراتی ها در یک حمله از تعلل دفاع ایران و دروازه بان ایران نهایت استفاده را بردند و با رشید بازی را به تساوی کشاندند. در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

در ابتدای نیمه دوم و در حالی که دو تیم با احتیاط بازی را تماشا می کردند و در دقیقه ششم دروازه بان ایران پس از چند روپیه جلو رفت اما ضربه او در اواسط نیمه به خط دفاعی اماراتی برخورد کرد. عباس گل زد. گل دوم میزبان. در فاصله یک دقیقه مانده به پایان نیمه دوم، میرجلیلی توپ را به اکبری رساند و این بازیکن با یک ضربه قیچی زیبا گل تساوی ایران را به ثمر رساند و نیمه دوم با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

با شروع نیمه سوم توپ و کل زمین در اختیار شاگردان علی نامداری بود. در یکی از صحنه ها معصوم زاده با ضربه سینه توپ را به اکبری رساند و این بازیکن با یک ضربه محکم گل سوم این تیم را به ثمر رساند. دو دقیقه بعد معصوم زاده با ضربه ای نرم و تکنیکی توپ را به مثغر برگرداند و کاپیتان ایران با یک ضربه قیچی زیبا به طاق دروازه امارات برخورد کرد تا نتیجه 4-2 به سود ایران شود.

ایرانی ها بدشان نمی آمد با قیچی گل بزنند. یک دقیقه بعد دروازه بان ایران توپ را به میرشکاری پاس داد و او با یک ضربه قیچی دروازه بحری را باز کرد و گل پنجم این تیم را به ثمر رساند.

نکته جالب اینجاست که ایرانی ها در این دیدار چهار ضربه به توپ زدند و تا حدودی بدشانس بودند.

در نهایت تیم ملی فوتبال ساحلی با نتیجه ۵ بر ۲ امارات را شکست داد و به فینال مسابقات قهرمانی قاره راه یافت. در دیگر دیدار نیمه نهایی برزیل با غلبه بر پاراگوئه به فینال راه یافت تا فردا برزیل و ایران فینال مسابقات را برگزار کنند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان