صعود گسترده جوانان والیبال ایران با پیروزی مقابل هند

آینده تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با پیروزی قاطع مقابل هند به عنوان سرگروه B به مرحله حذفی صعود کرد و حریف تیم ملی کشورمان با تساوی مشخص می شود.

به گزارش فرارو، تیم والیبال جوانان ایران از ساعت 15:30 امروز (چهارشنبه دوم شهریور) به مصاف تیم هند رفت و در سه ست متوالی این تیم را شکست داد.

ترکیب اولیه تیم ایران در این بازی ارشا به نژاد، امیرمحمد گلزاده، پوریا خانزاده، یونس جوان، یوسف کاظمی، عرفان نوروزی، سجاد گالودریان بود.

در ست اول هر دو تیم به 3 امتیاز صعود کردند اما در ادامه تیم ایران با تیم حریف 2 امتیاز فاصله ایجاد کرد. این برتری ادامه یافت و تیم ایران 14 بر 12 از حریف خود پیش افتاد. ارسال دو بار پیاپی پوریا خانزاده بازی را 17 بر 12 به سود تیم ایران کرد. اختلاف 5 امتیازی با تیم ملی ایران، سرمربی هند را مجبور به درخواست تایم اوت کرد و در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 20 به سود ایران به پایان رسید.

هم تیمی ایران در ست دوم 3 بر 2 از حریف پیش افتاد تا خانزاده دوباره دو امتیاز سرویس پیاپی را از آن خود کند. شاگردان مومنی مقدم به قدری موفق به گلزنی شدند که پس از نتیجه بازی 9 بر 4 به سود تیم ایران، سرمربی هند دوباره استراحت کرد تا از گلزنی پیاپی تیم ایران جلوگیری کند.

تیم ایران در نتیجه بازی 18 بر 7 امتیازهای متوالی را به سود این تیم کسب کرد و سرمربی هند برای دومین بار در گروه دوم تقاضای تایم اوت کرد. با این حال هندی ها حرفی برای گفتن نداشتند و در این گروه هم تیمی ایرانی اش 25 بر 10 پیروز شد.

در گروه C دو تیم رقابت نسبتا نزدیکی داشتند و با 12 امتیاز به تساوی رسیدند. برای این منظور مقدم درخواست استراحت داد. ملی پوشان ایران پس از استراحت دوباره نبض بازی را در دست گرفتند و با دریافت ها و دفاع از روی تور بازی را 19 بر 15 به سود خود تغییر دادند. در نهایت این ست 25 بر 19 به سود ایران به پایان رسید تا هندی ها با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شوند.

تیم والیبال جوانان ایران با این پیروزی با دو برد و پنج امتیاز در صدر گروه B قرار دارد و در مرحله بعد به مصاف یکی از تیم های دوم گروه ها می رود که امشب در قرعه کشی ایران مشخص می شود. تخفیف.

در مرحله بعدی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا، تیم های اول و دوم گروه های شش گانه مقدماتی در رده های 1 تا 12 به مصاف یکدیگر خواهند رفت و حریفان شش تیم اول گروه ها پس از قرعه کشی مشخص می شوند. تیم های سوم گروه های پنج گانه در ادامه مسابقات در رده های سیزدهم تا هفدهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما