صفر تا 100 ضمانت را از وام های کوچک خارج می کند

[ad_1]

معاون بانکی، بیمه و شرکت های وزارت اقتصاد با بیان اینکه پیش نویس لایحه به طور خاص ضامن تسهیلات خرد را حذف می کند، تنها به معنای سیستم اعتباری معتبر به جای گرفتن ضامن تسهیلات خرد برای تسهیلات خرد. افراد، تاکید می کند: به هیچ وجه نمی خواهم به مادر توصیه کنم که غیر فعال باشد.

بر اساس این گزارش، عباس حسینی در این خصوص اظهار داشت: کاری که وزارت اقتصاد انجام داده، این است که آمده، شرایط پرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیون تومان به تصویب رئیس جمهور و وزیر اقتصاد رسیده است. شرایط تسهیل شده است.

وی توضیح داد: وزارت اقتصاد در پیش نویس خود هیچ دلیلی برای مقررات خاص بانک ها نخواهد داشت و چه بلایی سر آنها می آید یا خیر؟ صحبتی نکرده و مداخله نکرده است. در واقع گفته شده است که برای تامین فضای صغیر در بانک ها برابر مقررات بانک مرکزی، شورای اعتبار و اعتبار و قوانین داخلی بانک های خوداشتغالی نیز همین رویه در نظر گرفته شده است. برآورده کردن شرایط برای متقاضی آسان است، حتی اگر شرایط مناسب باشد.

حسینی گفت: بنابراین تسامح و تفسیر بر این اساس که از امروز به بعد همه افراد جامعه بتوانند از خود مراقبت کنند، اشتباه است. تنها با این تفاوت که هرکس از شرایط نظام بانکی و شرایط لازم برای کشف تسهیلات اطلاع داشته باشد، فعلاً نیازی به ارائه ضامن رسمی ندارد و شهادت حقوق کافی است.

لازم به ذکر است که البته نباید فراموش کرد که در پیش نویس حاضر و فوق الذکر وزارت اقتصاد، جامعه هدف، در مرحله اول، شاغلان، بازرگانان و غیر شاغلان از حقوق عمومی، عمومی برخوردارند. و حقوق خصوصی و در مراحل بعدی لایه های دیگر جامعه هم طراحی محتوا می خواست.

معاون بانکی، بیمه و شرکت های وزارت اقتصاد گفت: آیین نامه پرداخت تسهیلات از جمله طرح نیز از سوی وزیر اقتصاد ابلاغ شده است، همان بانکی که حقوق خود را کشف می کند (تا 1) میلیون تومان) بدون ضامن با کسر نامه از حقوق و تا سقف یک میلیون تومان بدون ارائه ضمانت نامه و با کسر نامه از حقوق خواهد بود.

وی افزود: کارمندان سایر شرکت‌های بخش خصوصی نیز بنگاه‌های کوچک تا متوسط، شرکت‌ها و قطب‌های اقتصادی را گرفته‌اند، بنابراین بانک با توجه به حقوق خودافشایی بانک دارای رتبه اعتباری A و B است و ضامن ندارند. و می توانند با کسر نامه از حقوق به همراه رسید یا چک اقدام کنند. همین شخص باید علاوه بر 2 میلیون تومان در موارد فوق ضامن نیز ارائه دهد.

بر اساس اطلاعیه وزارت اقتصاد، البته در صورتی که صلاحیت اشخاص مذکور بر اساس ارزیابی بانکی معادل C باشد که ارزش ریالی آن ارائه می شود.

حسینی خاطرنشان کرد: این نکته باید مورد توجه قرار گیرد، همانطور که در عذرخواهی وزارت اقتصاد آمده است، اعطای تسهیلات بدون وثیقه تنها در صورتی باید از طریق واحد بانکی انجام شود که فرد به دنبال احقاق حق خود باشد و شامل هیچ بخش دیگری از وزارت اقتصاد نباشد. همان بانک

معاون بانکی، بیمه و شرکت های وزارت اقتصاد تاکید کرد: انتصاب افراد معتمد و طبقه بندی شرکت های بخش خصوصی به عنوان بنگاه های بزرگ، کوچک و متوسط ​​تنها توسط خود بانک انجام می شود و ما به این شرکت نمی گوییم بزرگ. شرکت.یا مدارک این شخص را از C به B منتقل کنید. قوانین و مقررات بانک داخلی به این دستور، از نظر ما معتبر است.

حسینی گفت: همانطور که وزیر اقتصاد اعلام کرده است، در هر بانکی حسب مورد شرایط مساعدتری برای پرداخت به مشتریان وجود خواهد داشت. اگر ارزیابی ما این باشد که این شرایط به نفع عمومی است، بانک نیز ممکن است به همین ترتیب عمل کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر کماکان اعطای تسهیلات جزئی به صاحبان حساب سایر مشتریان در بانک ها با نگرش قبلی بانک ها همسو است. یعنی فردی که شاغل یا شاغل در بخش دولتی یا خصوصی نیست و دارای حساب بانکی است، مانند راننده تاکسی یا کشاورز. او همچنین توانست از تسهیلات بانکی، آداب قدیم گذشته استفاده کند و می گویند وزارت اقتصاد آنها را به حاشیه برده است، اصلا سالم نیست.

معاون بانکی، بیمه و شرکت های وزارت اقتصاد گفت: اگر این افراد پیش نویس اول وزارت اقتصاد را ندیده اند، نباید از آنها چشم پوشی کرد ارزیابی؟

وی با بیان اینکه اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است، تصریح کرد: اعتبارنامه ایران در حال حاضر در دست بررسی است و تا پایان سال جاری اعتبارنامه افراد ناقص جمع آوری می شود. توسط این بدن

حسینی در ادامه تاکید کرد: باید بر برنامه وزارت اقتصاد برای تسهیل مردم به ویژه در مرحله اول تاکید شود که البته این ویدئو را یک شبه به هیجان آورد.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع پارامترهای موجود در کشور که براساس اعتبار تلقی می شوند، بر اساس شاخص های بین المللی از جمله «توانایی بازپرداخت اقساط»، «بی صدور ترازنامه»، «چک های بی حساب»، «غیر». -چک های برگشتی “. مالیات یا تکلیف اذیتشان نمی کند”، به سازمان تامین اجتماعی، برق، آب، گاز و … مراجعه نکرده اند.

معاون بانکی، بیمه و شرکت‌های وزارت اقتصاد افزود: یعنی حضور داریم و شرایط هدیه را تسهیل می کنیم و بر اهمیت رتبه تاکید می کنیم.

حسینی در بخشی دیگر گفت: بنابراین مصوبه وزارت اقتصاد به این معنا نیست که امروز همه افراد جامعه بتوانند به هیچ بانکی مراجعه کنند، شرایط کشف و خروج از صحنه. از اجرای تعداد اسناد.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما