عجیب ترین بازی تاریخ؛ روز سیاه فوتبال پرتغال (عکس)

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، در اتفاقی عجیب و باورنکردنی شب گذشته در لیگ برتر پرتغال، تیم بلانکوس که در هفته دوازدهم این رقابت ها میزبان تیم دوم بنفیکا بود، اکثر بازیکنان خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داد. ، طبق دستور سازمان لیگ پرتغال باید به مصاف تیم قرمز لیسبون می رفت.

به این ترتیب بلنز تنها با 9 بازیکن وارد زمین شد و دو نفر از آنها دروازه بان بودند. بنابراین تیم میزبان به طور همزمان از دو دروازه بان استفاده کرد که یکی از آنها نقش هافبک را بازی می کرد. فقط یک بازیکن از تیم اول و بقیه از تیم جوانان باشگاه بودند.

نداشتن زمان و تاریخ مناسب برای بازی دلیل دیر نکردن بازی بود.

با وجود وضعیت ناگوار میزبان، پایتخت نشینان هیچ گونه لطف و احترامی نسبت به میزبان خود نشان ندادند و در نیمه اول 7 بار دروازه بلانز را باز کردند که اولین گل آن در دقیقه اول به ثمر رسید.

هر دو تیم پس از پایان نیمه اول و استراحت 15 دقیقه ای به زمین برگشتند و بلانچ این بار بیش از ابتدای بازی و دو بازیکن دیگر تیم تماشاگران و تماشاگران تلویزیون را شگفت زده کرد. مصدومیت مانع از بازی او شد، او به زمین بازنگشت، تنها 7 بازیکن توانستند در مستطیل سبز به بازی ادامه دهند.

بازی در نیمه دوم سوت زد اما تنها یک دقیقه بعد، ژائو مونتیرو، دروازه بان بلانکوس (که در پست هافبک بازی می کرد) روی زمین افتاد و نتوانست بازی را ادامه دهد. به این ترتیب تعداد بازیکنان تیم میزبان به 6 نفر کاهش یافت و طبق قوانین هر تیم حداقل باید 7 بازیکن برای میزبانی یک مسابقه فوتبال داشته باشد که داور با همین نتیجه بازی را تمام شده اعلام کرد. 7:0 در سمت بنفیکا. .

اوایل این هفته، آزمایشات روی بازیکنان بلنز نشان داد که 17 بازیکن و کادر فنی به کرونا مبتلا شده اند. بازیکنان بلنز که مجبور شده بودند برخلاف میل خود در زمین حاضر شوند، قبل از شروع مسابقه بیانیه ای صادر کردند: “فوتبال فقط زمانی روح دارد که رقابتی باشد. وقتی واقعاً بلوند باشد قلب دارد. فوتبال زنده است وقتی که باشد. نماد سلامت عمومی “فوتبال امروز روح خود را از دست داد.”

روی کاستا، رئیس بنفیکا در پایان بازی، این اتفاق را صفحه سیاهی در تاریخ فوتبال پرتغال توصیف کرد.ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم. اتحادیه بازی را به تعویق نینداخته است و ما به قانون ملزم هستیم. به هیچ یک از ما گفته نشده است که بازی نکنیم و بازی برای بار دوم به تعویق خواهد افتاد. انتخابی جز حضور در زمین است.لطفاً سوء تفاهم نشوید.هر چیزی در مورد بنفیکا.بدون مسئولیت و اصراری بر برگزاری مسابقه نداشتیم.موقعیت بلین را درک کردیم و پارسال یک بار در همین شرایط بازی کردیم.قهرمانی را هم از دست دادیم. به خاطر کرونا.” من معتقدم بازی مقابل بلز صفحه سیاهی در تاریخ فوتبال پرتغال است.

اتفاق عجیبی که در این بازی افتاد واکنش های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت. برناردو سیلوا، هافبک پرتغالی منچسترسیتی یکی از افراد مشهوری بود که به این موضوع اعتراض کرد و در توییتی نوشت: “این دیگه چیه؟” آیا من تنها کسی هستم که نمی فهمم چرا این بازی به تعویق نیفتاده است؟

بنفیکا با پیروزی در این بازی کاملاً نابرابر 31 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به مهدی طارمی در صدر جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفت. بلانزها که برای ششمین بار شکست خوردند با هشت امتیاز در رده شانزدهم جدول 18 تیمی قرار دارند.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما