عجیب ترین مسافر دیده شده در مترو – زومیت


هنوز نمی دانیم چه ویژگی های مترو و قطار باعث می شود عجیب ترین و بامزه ترین ابعاد آدم ها را ببینیم. شاید همین که ماشین ها به زیر زمین بروند همین کافی باشد. شاید رفتار کمتر انسانی که در مترو دیده می شود را بتوان در سایر وسایل حمل و نقل نیز یافت. این موارد در متروی ایران به ندرت اتفاق می افتد، مگر اینکه افرادی را که سال ها برای اقدام فوری یکی از اعضای خانواده از مسافران مترو کمک مالی می خواهند در نظر بگیریم.

یکی از بهترین قسمت های شاتر به مرد عجیب و غریب اختصاص دارد. بنابراین امروز تعدادی از خنده دارترین، عجیب ترین و غیرعادی ترین عکس های گرفته شده توسط افراد در مترو را گردآوری کرده ایم. برای دیدن این تصاویر آماده شوید زیرا ایستگاه بعدی شهر سرزمین عجایب است!


مهاجران زیرزمینی عجیب

می توانید در زیر نظر دهید دومینیک سابرانانکاتی را برای آماتورها به امید گرفتن عکس های عالی بخوانید و همچنین آداب و رسومی که یک عکاس باید هنگام عکس گرفتن از افراد در مکان های عمومی رعایت کند.

به گفته دومینیک، هیچ قانون یا روشی وجود ندارد که بتوان آن را در همه موقعیت ها برای عکاسی در جمع اعمال کرد.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

دومینیک می گوید:

من در کالج یاد گرفتم که از نظر قانونی، اگر شخصی در یک مکان عمومی باشد، می تواند بخشی از عکاسی شما باشد. با این حال، رفتار درست این است که اگر می خواهید هویت او را نقطه کانونی تصویر خود قرار دهید، ابتدا اجازه دهید. به عنوان مثال، پرتره یک غریبه با عکس غریبه دیگری که از کنار ساختمان می گذرد متفاوت است. این موضوع مهمی است که عکاسان باتجربه و آماتور هنگام عکاسی در مکان های دیگر در مترو باید به آن توجه داشته باشند.

در این زمینه، دومینیک بر اهمیت زمان تاکید کرد. او می گوید:

انتخاب تصویر مناسب به ویژه هنگام ثبت لحظات یا اقدامات خاص مهم است. گاهی اوقات تصمیم گیری در مورد اینکه کدام عکس نمایش داده شود، زمانی که عکس های فوق العاده زیادی دارید، بسیار دشوار است. بهترین کار این است که تصویری را انتخاب کنید که مفهوم مورد نظر شما و آنچه در ذهن شماست را به بهترین شکل توصیف کند.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

باید به این فکر کنید که چه پیامی می خواهید ارسال کنید. عکس اول تاثیر بیشتری دارد و عکس دوم می تواند پیامی کاملا متفاوت را منتقل کند. همه چیز به ترجیحات و نیات شما بستگی دارد.

به عکاسان آماتور توصیه می شود جسور و صادق باشند و ببینند چه چیزی به دست می آورند. دومینیک می گوید:

مقالات مرتبط:

فقط بیرون بروید و به اطراف نگاه کنید. به جزئیات کوچک توجه کنید. اگر خلق و خوی مناسبی دارید، جزئیات کوچک زندگی روزمره شما می تواند در هر روز خاصی احساس برجسته بودن کنید.

دومینیک اضافه می کند:

به جای نگرانی در مورد از دست دادن بهترین لحظات عکاسی، باید یاد بگیرید که گاهی اوقات استراحت کنید و از زندگی لذت ببرید. گاهی اوقات بهتر است بنشینید، دوربین را زمین بگذارید و از زندگی لذت ببرید. اما آماده باش این به شما بستگی دارد، اما به یاد داشته باشید که همیشه برنده نخواهید شد. گاهی می‌بریم و گاهی می‌بازیم، یاد می‌گیریم از پیروزی بیشتر لذت ببریم و از باخت ناراحت نباشیم.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

چند لحظه پیش ریک مک گوایربنیانگذار پروژه «موجودات مترو» در اینستاگرام، نظرات خود را در مورد اینکه چرا بودن در مترو خیلی عجیب است به اشتراک گذاشت.

به گفته وی مسافران مترو مجبور به ورود به فضای محدودی هستند و چاره ای جز برخورد با یکدیگر ندارند. این بدان معناست که همه در مجاورت دنیای کوچکی از جامعه هستند که یکی از جالب ترین و عجیب ترین بخش های آن است.

ریک می گوید:

متروی نیویورک همچنان کارآمدترین راه برای رفت و آمد است. اگر برای کار خود به مخاطب نیاز دارید، اینجا بهترین مکان برای یافتن آنهاست. گاهی اوقات می توانید بهترین و بدترین ها را در این مترو پیدا کنید.

او توضیح داد که همه چیزهای وحشی، عجیب و دیوانه‌کننده‌ای که در متروی شهر نیویورک دید، او را به ایجاد پروژه Metro Creatures سوق داد که همه چیزهایی را که می‌دید مستند می‌کرد.

ریک در ادامه می گوید:

“سرت را بالا بگیر” قانون ناگفته و نانوشته نیویورک است. اما من ناظر بزرگ مردم هستم. همیشه چیزهای زیادی در اطراف شما در نیویورک اتفاق می افتد، برخی از آنها شرمنده از دست دادن روحم و کسی در کارم هستم. وقتی در قطار هستم، همیشه به دنبال چیزهای مبهم می گردم و به اطراف نگاه می کنم. شما هرگز نمی دانید چه خواهید دید.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

ریتا فریدمنمربی حرفه ای می گوید: «رفتن به زیرزمینی.

گاهی اوقات برای رهایی از زندگی پر استرس و پرمشغله خود نیاز به استراحت دارید. شاید برای شما راحت تر باشد که سوار یکی از واگن های مترو شوید تا احساس بهتری داشته باشید!

به گفته این مربی، سفر به معنای واقعی کلمه انتقال مکان و زمان است که بسیاری از مسافران از آن به عنوان استراحت بین مسئولیت های خانه، کار یا مدرسه استفاده می کنند. بهتر است زمانی را به دور از مسئولیت بگذرانید. اجتناب از اضطراب و استرس روزانه در سفر می تواند یک جنبه درمانی و همچنین کمک به مدیریت استرس باشد.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

هنگام سفر در مترو، می‌توانیم شبکه‌های اجتماعی را مرور کنیم یا به پادکست نیم ساعته گوش دهیم. به گفته ریتا، در حالی که از پنجره یا دیوار به بیرون نگاه می کرد، ایده های خوبی داشت. اگر کار واقعاً سختی دارید، انجام برخی کارها در حال حرکت، به دور از شلوغی اداره یا یک همکار ساکت، می تواند بسیار آسان باشد.

اگر دوست دارید، می توانید از سفر خود برای انجام برخی کارهای شخصی مانند پاسخ دادن به ایمیل از دست رفته یا مدیریت تقویم خود استفاده کنید. به طور خلاصه، سفر می تواند برای شما یک کار دلهره آور برای شروع در یک روز پربار باشد.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

اگر سفر خود را صرف انجام کاری مانند خواندن یا بازی استراتژیک کنید، مغز شما گرمتر و تمیزتر می شود، بنابراین می توانید در محل کار یا مدرسه بهره وری بیشتری داشته باشید. اگر در حال پیاده روی، رانندگی و دوچرخه سواری هستید، انتخاب مسیر متفاوت می تواند به تغییر شرایط و از بین بردن یکنواختی مسیر کمک کند.

اگر مقصد شما طولانی است، ممکن است مجبور شوید کاری مانند مطالعه یا کاری که نیاز به تمرکز دارد انجام دهید. مسیرهای کوتاه همچنین می تواند فرصتی عالی برای تماشای یک آموزش پنج دقیقه ای در مورد موضوعی باشد که دوست دارید یا برای شما کاملاً جدید است.


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب


مهاجران زیرزمینی عجیب

***

به امید این قسمت شاتر خوش بگذره نظر شما در مورد مسافران مختلف متروی نیویورک چیست؟ آیا تا به حال با مسافران عجیب و غریب و متفاوت برخورد کرده اید؟ نظرات خود را با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم