عصبانیت رونالدو؛ حمله کریس به سردبیر فوتبال فرانسه


کد خبر: 1795148/52

زمان: ساعت 22:00
1400/09/08

هدیه: 209,087

او دروغ می گوید؛

کریستیانو رونالدو به اظهارات اخیر سردبیر مجله فرانس فوتبال واکنش نشان داد.

تا دقایقی دیگر برنده توپ طلای سال 2021 رسما انتخاب می شود و طبق ادعای رسانه های مختلف، لیونل مسی برای هفتمین بار این جایزه را از آن خود می کند. نکته ای که فوق ستاره آرژانتینی را با دو توپ طلا بهتر از رقیب خود کریستیانو رونالدو می کند.

اما پاسکال فری، سردبیر مجله معتبر فوتبال فرانسه که برنده همان جایزه توپ طلا شد، اخیراً مدعی شده است که کریستیانو رونالدو می خواهد توپ طلایی بیشتری نسبت به لیونل مسی داشته باشد و سپس از فوتبال خداحافظی کند. این موضوع اکنون با واکنش تند کریستیانو رونالدو دقایقی قبل از شروع مراسم حل شده است.

رونالدو با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رسوایی امروز دلیل انتقاد پاسکال فرح را در هفته گذشته توضیح می دهد که من او را متقاعد کردم که تنها هدفم پایان دادن به فوتبالم با توپ طلا است نه لیونل. مسی او به من دروغ گفت، پاسکال فرح برای تبلیغ خود و مجله ای که در آن کار می کند استفاده می کرد و توپ طلا مورد احترام است.

و امروز دوباره دروغ گفت و غیبت من را به انزوا ربط داد که درست نیست. من همیشه به هر کسی که با اخلاق ورزشی و بازی جوانمردانه برنده می شود تبریک می گویم که از ابتدا کارم را شکل داده است و این کار را انجام می دهم زیرا هرگز علیه کسی نبوده ام. من همیشه برای خودم و برای باشگاهی که نمایندگی می کنم، برای خودم و برای کسانی که بهترین آرزوهای من را دارند برنده می شوم.

من بر هیچ کس پیروز نخواهم شد، بزرگترین آرزوی حرفه ای من این است که برای تیم هایی که نمایندگی می کنم و برای تیم ملی کشورم قهرمانی ملی و بین المللی را کسب کنم. تبدیل شدن به یک الگوی بزرگ برای هر کسی که می خواهد یک فوتبالیست حرفه ای شود یکی از بزرگترین رویاهای حرفه ای من است. بزرگترین آرزوی تجاری من این است که نامم با حروف طلایی در تاریخ فوتبال جهان نوشته شود. تمرکز من روی بازی بعدی منچستریونایتد است و به این نتیجه می‌رسم که در این فصل روی آنچه می‌توانیم با هم تیمی‌ها و هوادارانم ببریم، تمرکز کرده‌ام. بقیه اش؟ “هر چیزی که باقی مانده است.”

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان