عصبانیت رونالدو بر سالیوان فشار می آورد

[ad_1]

کد خبر: 1783599/59

زمان: 10:31
1400/07/12

هدیه: 5،072

نویل:

گری نویل ، بازیکن سابق منچستریونایتد معتقد است عصبانیت کریستیانو رونالدو پس از تساوی با اورتون فشار بر اوله گونار سالیوان را افزایش می دهد.

به گزارش “ورزش سه” ، منچستریونایتد و اورتون این هفته در مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو در اوایل بازی روی نیمکت بود و بعد از ورود به زمین در نیمه دوم نتوانست به تیم کمک کند تا به پیروزی برسد. فوق ستاره پرتغالی وقتی سوت پایان بازی به صدا در آمد بسیار عصبانی به نظر می رسید و به رختکن می رفت و با خودش صحبت می کرد.

نویل معتقد است فشار روی سالیوان تنها زمانی افزایش می یابد که اقدامات رونالدو عملکرد تیم را تضعیف کند. آنها در حال حاضر در چهار بازی از هفت بازی گذشته خود در همه رقابت ها پیروز نشده اند.

اسطوره یونایتد در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت: “من دیدم که رونالدو به زمین می آید و نمی توانم بگویم که کار او را دوست دارم.” آیا کریستیانو وقتی بازی نمی کند ناراحت می شود؟ آره. آیا وقتی تیم برنده نمی شود ، کریستیانو اینقدر ناراحت می شود؟ البته. ما در مورد آن می دانیم. او مجبور نیست آن را ثابت کند. او از میدان بیرون آمد و با خودش صحبت کرد و همان سوال را پرسید: چه می گفت و چه کسی او را آزار می داد؟

نویل ادامه داد: “این فقط می تواند به مربی آسیب برساند.” کریستیانو آنقدر باهوش است که بداند چنین اقداماتی فشار زیادی به مربی وارد می کند ، در حال حاضر فشاری بیشتر از سولشر وجود دارد. من فکر می کنم این موضوع باید در ماه های آینده حل شود. کریستیانو همیشه گل نمی زند ، شاید همه بازی ها در زمین نباشد. اما من فکر می کنم اگر او چنین بیرون بیاید ، فشار زیادی به سرباز وارد می کند. شکی نیست که بعد از بازی در مورد سرمربی بحث شد. “کسب و کارهایی مانند او نمی دانند چگونه از رونالدو استفاده کنند و با این حال تیم او سبک خاصی از بازیکنان را نشان نمی دهد.”

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما