عمارت آسپن در یکی از گران ترین معاملات منطقه به قیمت 69 میلیون دلار فروخته می شود

با عضویت در هشدار ایمیل ما، اولین کسی باشید که از بزرگترین و بهترین فروش و لیست خانه های لوکس مطلع می شوید.

عمارت آسپن به قیمت 69 میلیون دلار در یکی از گران ترین فروش های مسکونی تا کنون در مقصد تعطیلات کلرادو فروخته شد.

این ملک که به عنوان Silver Lining Ranch شناخته می‌شود، بیش از ۶ هکتار در امتداد رودخانه Roaring Fork قرار دارد. سوابق نشان می دهد که فروشندگان جان و الیزابت برگس هستند. آقای برگس یکی از بنیانگذاران BC Partners، یک شرکت سهام خصوصی بریتانیایی است. او از اظهار نظر خودداری کرد.

به گفته سخنگوی این دو شرکت، خریداران دو شرکت املاک هستند: Meriwether Companies کلرادو و Revere Capital از تگزاس. به گفته سخنگو، این دو شرکت از جمله شرکت‌هایی هستند که اخیراً باشگاه آسپن، یک باشگاه تنیس و تناسب اندام را خریداری کرده‌اند که قصد دارند آن را به یک مکان مهمان‌نوازی، آشپزی، تناسب اندام، سلامت و تندرستی به مساحت حدود 144000 فوت مربع بازسازی کنند.

این دارو قبلا به عنوان پناهگاهی برای کودکان بیمار لاعلاج استفاده می شد.


تصویر:

KA Designworks

به گفته سخنگوی آنها که خاطرنشان کرد این ملک دارای مجوز اجاره کوتاه مدت است، Meriwether و Revere قصد دارند هر شب سیلور لاینینگ Ranch را برای تکمیل احیای باشگاه اجاره کنند.

طبق گفته Meriwether، Silver Lining Ranch دارای یک خانه سه طبقه به مساحت تقریباً 18000 فوت مربع با 10 اتاق خواب است.

سوابق نشان می‌دهد که The Burgesses در سال 2010، Silver Lining Ranch را به قیمت 10.5 میلیون دلار خریداری کرد. این ملک برای سال‌ها تحت مالکیت بنیاد ستاره کوچک، یک سازمان غیرانتفاعی بود که آن را به عنوان پناهگاهی برای کودکان بیمار لاعلاج اداره می‌کرد.

گران ترین معامله ای که تاکنون در آسپن انجام شده، فروش یک عمارت مشرف به منطقه مرکز شهر در سال 2021 بود که لوئیس آ. سندرز، موسس و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Sanders Capital در نیویورک، آن را به قیمت 72.5 میلیون دلار فروخت. وال استریت ژورنال گزارش داد که خریدار پاتریک دوویگی، یک بازیکن بازنشسته هاکی کانادایی و کارآفرین بوده است.

نوشتن به کاترین کلارک در [email protected]

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق حفظ شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

در نسخه چاپی 30 سپتامبر 2022 به عنوان “در کلرادو، ملک در یکی از گران ترین معاملات آسپن تا به حال به فروش می رسد.”

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما