(عکس) تصاویر نفس گیر از خشن ترین شکارچیان آفریقا

این تصاویر خیره کننده نگاهی تازه به عظمت حیات وحش آفریقا دارد.

جیمز لوین، عکاس بریتانیایی به مناطق حفاظت‌شده کنیا و تانزانیا سفر کرد و در آنجا عکس‌های سیاه و سفید خیره‌کننده‌ای از ساکنان باشکوه آن‌ها گرفت.

از مبارزه با گورخرها گرفته تا شکار شیر و کرگدن، جیمز تصاویری را ثبت می‌کند که هرگز قبلاً نبوده است.

این عکاس بریتانیایی از تصاویر شگفت انگیز خود و نحوه ارتباطش با برخی از حیواناتی که از آنها عکس گرفته است، از جمله یک شیر زخمی شده توسط نیزه جنگجوی ماسایی صحبت کرد.

عکس دیگری دو گورخر را نشان می دهد که به دلیل کمبود آب و غذا برای برتری می جنگند. وقتی روی دو پای بلند ایستاده بودند گرد و غبار اطرافشان بلند شد.

برای بسیاری از عکس ها، جیمز از یک دوربین راه دور دست ساز در یک قاب محافظ استفاده کرد که به او اجازه می داد دوربین را به سمت حیوانات حرکت دهد بدون اینکه به هیچ وجه با آنها تداخل داشته باشد.

او گفت: «پس از گذراندن سه سال با استفاده از کل دوربین از راه دور خانه خود در یک قاب محافظ، فرصتی را دیدم تا موفقیت را در ایجاد عکاسی منحصر به فرد و صمیمی از حیوانات خطرناک به حداکثر برسانم.

جنگ گورخرها یکی از دراماتیک ترین عکس هایی است که تا به حال گرفته ام و من اولین کسی هستم که اعتراف می کنم که ارتباط زیادی با عکس دارد. این زیبایی کار با طبیعت است، لحظه ها مدام در حال تغییر و پر از شگفتی هستند.

در دورانی که با اسکار (شیر زخمی شده توسط یک جنگجوی ماسایی) بودم، احترام اطرافیان او را احساس کردم. همیشه در کنارش یک ماده وفادار بود که از نرهای مزاحم و کفتارهای تهدیدآمیز محافظت می‌شد و او اولین کسی بود که در میان شیرها غذا می‌خورد، هرچند آسیب دیدگی پا او را قادر به انجام برخی کارها نمی‌کرد.

جیمز می گوید: «فقط شیری به قدرت اسکار می تواند چنین رفتاری در دنیای شیرها داشته باشد.

هر بار که به این عکس نگاه می کنم به من انگیزه می دهد تا به تلاشم برای گرفتن عکس هایی که قابل بازیابی نیستند ادامه دهم.

برخی از این عکس ها با لنز واید کمتر از یک متر از حیوانات وحشی گرفته شده است.

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما