(عکس) جشن هالووین در ریاض عربستان سعودی

جشن هالووین در بلوار ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار شد.

به گزارش فرارو، این رویداد به نمایش لباس های بسیار جذاب و به نمایش گذاشتن طرح های خلاقانه سعودی ها اختصاص داشت و هدف آن ایجاد فضایی سرشار از سرگرمی و هیجان بود.

عبدالرحمن، یکی از شرکت کنندگان در جشن هالووین در ریاض، لباسی را با الهام از موجود افسانه ای آمریکای شمالی وندیگو به نمایش گذاشت. وندیگو در این داستان ها به شکل افرادی هستند که از قبر برخاسته اند، اما نمرده اند. سرعت حرکتشان زیاد است، سیر نیستند و همیشه دهانشان خونی است. وندیگو با هر قربانی که می خورد، بزرگتر می شود و به همین دلیل، برخی از وندیگوها بدنی غول پیکر دارند، چندین برابر بزرگتر از بدن متوسط ​​انسان. وندیگوها همیشه به دنبال قربانیان جدید هستند و چون همیشه گرسنه هستند، اگر کسی را برای خوردن پیدا نکنند، بخشی از بدن خود را خواهند خورد.

این اولین باری بود که عبدالرحمن هالووین را در عربستان سعودی جشن گرفت. گفت: صراحتاً جشن بزرگی است که در آن روح شادی است.. از نظر حرام یا حلال، من از آن خبر ندارم. ما آن را فقط برای سرگرمی جشن می گیریم و نه چیز دیگری.

در حالی که هالووین برای مدت طولانی در سراسر خلیج فارس ممنوع شده است، شرکت کنندگان در این رویداد هالووین را به عنوان یک سرگرمی بی ضرر توصیف کرده اند.

خالد الحربی یکی از بینندگان این مراسم گفت: روی نیت ها کار کنید. من فقط برای خوش گذرانی اینجا هستم.

در همان نزدیکی جادوگر دیگری با موهای قرمز مخملی و کلاه مهمانی با دوستش که لباس گربه پوشیده بود نشسته بود. آن دو در یک پیاده رو نشسته بودند. شخصی گفت: سعی کردم ترکیبی از زیورآلات و تاتو خط چشم درست کنم. فکر می کنم آرایش هم به من الهام می دهد. این اولین بار است که هالووین را جشن می‌گیرم. من این تاریخ را پارسال از دست دادم، بنابراین این بار آن را از دست نمی دهم.

دیگری گفت: این رویداد فرصت بسیار خوبی برای ابراز خلاقیت و جشن در کنار مردم عربستان بود. آنها هر دو در بیمارستان کار می کنند و می گویند که هالووین و لباس پوشیدن به عنوان شرکت کنندگان راهی عالی برای کاهش استرس و تفریح ​​است.

یکی از حاضران، عبدالعزیز بن خالد، تصمیم گرفت با نشان دادن هر دوی آنها با لباس گاوچران و در دست داشتن بنر، عشق خود را به فیلم های وسترن و زامبی ها نشان دهد.

بن خالد گفت: این نوع فیلم مورد علاقه من است: کابوی ها، جنگ های آمریکایی، فیلم های ترسناک، فیلم های وسترن. من عاشق فیلم “هفت باشکوه” هستم.

به گزارش فرارو، جشن هالووین در ریاض، عربستان سعودی مملو از آتش بازی، جلوه های صوتی پیچیده و تزئینات شبح وار بود.

با این حال، برخی از مخالفان جشن هالووین در عربستان سعودی نیز معتقدند که این ایده ارتباطی با دین ندارد و آداب و رسوم و سنت های محلی را منعکس نمی کند، به خصوص که هالووین با دین دیگری مرتبط است. از سوی دیگر، بسیاری از حامیان اپوزیسیون، آنان را دشمن شهید توصیف کردند و تأکید کردند که هدف آنها مخالفت با حکومت تنها برای اهداف دیگر است.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما