(عکس) جنجال بر سر سبک دیسکوی جف بزوس

بعدی- جف بزوس، بنیانگذار آمازون و بلو اوریجین، در حالی که با یک قایق تفریحی لوکس در کارائیب سفر می کرد، سال 2022 را با یک مهمانی جشن گرفت. با این حال، همه دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی بزوس ظاهر پر زرق و برق او را دوست نداشتند.

به گزارش فرارو، جف بزوس 57 ساله از لوازم جانبی لذت می برد و افرادی که از او متنفرند از تمسخر آنها لذت می برند. در ژوئیه 2021، بنیانگذار آمازون و شرکت هواپیمایی Blue Origin در حالی که کلاه گاوچرانی بر سر داشت، یک پرواز فضایی انجام داد. دوست دختر بزوس، لورن سانچز، در روز پرواز فضایی بزوس را در حالی که کلاه بر سر داشت بوسید و عکس او منتشر شد.

(عکس) جنجال بر سر سبک دیسکوی جف بزوس

به تازگی این زوج با انتشار عکسی از لباس های درخشان خود برای جشن سال نو با تم دیسکو کنار استخر، بار دیگر در اینستاگرام خبر دادند.

اوه چه عکسی بزوس را با شلوار لی، پیراهن حریر چهارخانه شیک و عینک آفتابی قلبی شکل نشان می‌دهد و سانچز لباسی روشن با دکله‌ای قابل‌توجه به تن دارد. این عکس ها در یک قایق تفریحی لوکس در نزدیکی سنت بارتز در کارائیب گرفته شده است.

(عکس) جنجال بر سر سبک دیسکوی جف بزوس

این یک پیراهن ابریشمی بزوس از برند فرانسوی کازابلانکا به قیمت 1247 دلار بود. عینک آفتابی قلبی شکل او ممکن است از ایو سن لورن باشد که قیمت آن حدود 505 دلار است.

بزوس مد را به عنوان راهی برای جلب توجه می پذیرد. او تمام کارهای مربوط به مد را انجام داد و سبک و تناسب اندام خود را تغییر داد. این مرد از نظر مالی موفق بود، اما در دهه 90 او مردی ثروتمند، عصبانی و کچل بود که لباس های نامناسب چینی به تن داشت. به نظر می رسد آخرین تغییر بخشی از یک برند جدید است و به نظر می رسد که او از آن لذت می برد.

(عکس) جنجال بر سر سبک دیسکوی جف بزوسعکس قدیمی جف بزوس

اما این تغییر حداقل در شبکه های اجتماعی خشم مردم را برانگیخته است. آنیش کی میترا، یک بانکدار سابق 44 ساله در لس آنجلس، با تمسخر بزوس و عکس هایی از قایق بادبانی او در حساب های محبوب اینستاگرام و توییتر خود پاسخ داد.

او با اشاره به ناهماهنگی بین تصاویر دلپذیر بزوس در شبکه‌های اجتماعی و آنچه که اکثر مردم در سراسر جهان به دلیل محدودیت‌های جدید ویروس کرونا و افزایش موارد ابتلا به آمیکرون تجربه می‌کنند، نوشت: «او دوران زندگی‌اش را می‌گذراند که «بیشتر» مردم بدترین دوران زندگی خود را می گذرانند. فکر می‌کنم او سعی می‌کند خستگی مردم را کم کند، اما این کار را به روشی اشتباه انجام می‌دهد.”

این استدلال ممکن است توضیح دهد که چرا اکثریت 8000 کامنت پست سال نو بزوس در اینستاگرام منفی است. برخی از فالوورهای حساب کاربری او تنگی شلوار او را شبیه به شلوار این خواننده می دانستند.

بسیاری از افراد ثروتمند در فهرست فوربس از مدیران عاملی هستند که حرفه ای و بی سر و صدا می پوشند، از وارن بافت، مدیر عامل و رئیس برکشایر هاتاوی، دهمین فرد ثروتمند جهان، تا آمانسیو اورتگا، بنیانگذار، برندهای زارا و دولچه گابانا. با این حال، بزوس چندین سال است که از جعبه دور شده است و نشان می دهد که اگر نه همیشه، استعدادی برای مد دارد، اما حداقل به آن علاقه دارد.

در سال 2012، او رئیس افتخاری معتبرترین رویداد مد سال در جشن مؤسسه لباس موزه متروپولیتن بود، جایی که او در کنار بازیگر زن کری مولیگان، سردبیر ووگ، آنا وینتور، و مدیر مرکز مد پرادا، میوچیا پرادا، لباسی پوشید. . . این رویداد که آمازون سهم بزرگی (حدود یک میلیون دلار) به آن اختصاص داد، اولین قدم برای بزوس در دنیای مد بود. در سال های بعد، او علاقه فزاینده ای به مد نشان داد. در سال 2020، او در نمایشگاه مد تام فورد در ردیف جلو در کنار وینتور نشست.

(عکس) جنجال بر سر سبک دیسکوی جف بزوسجف بزوس در کنار Annaventor (سمت راست) سردبیر مجله Vogue

برخی بر این باورند که ظاهر جدید بزوس ممکن است یک بازی استراتژیک از سوی او باشد تا با شروع تلاش های جدید، از جمله سفر به فضای مجازی، نفوذ بیشتری در رسانه های اجتماعی به دست آورد.

به نظر می رسد که این اقدامات بزوس برای تأثیرگذاری بیشتر و ابزاری برای اعتلای بیشتر نام او از طریق عکاسی است.

اگر هدف آقای بزوس عکاسی و مطرح کردن نام خود در دنیای مد باشد، موفق شده است. قدم بعدی او ممکن است این باشد که با ظاهر جدیدش دنبال کنندگان بیشتری جذب کند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما