(عکس) خصوصی ترین نسخه پاترول در امارات پس از 13 سال

پاترول یکی از برندهای مطرح خودرو در گروه نیسان است که مورد علاقه رانندگان آفرود و البته در ایران بسیار شناخته شده است. پاترول به نوعی نماد اولین ارتباط ذهنی مردم ایران با مفهوم SUV در صنعت خودروسازی است.

به گزارش عصر ایران، اگرچه تا قبل از پاترول انواع خودروهای SUV در خیابان های ایران وجود داشت، اما شهرت و شهرت این برند باعث شد تا چندین دهه پیشرو در سگمنت SUV در بازار ایران باشد.

نسل سوم نیسان پاترول

گشت

با این مقدمه، به سراغ یکی از جذاب ترین نسخه های پاترول می رویم تا این برند را برای طرفدارانش به یادگار بگذاریم. منهارت پرفورمنس تیونر مطرح آلمانی در اقدامی غیرمنتظره بر روی نسل ششم نیسان پاترول تمرکز کرد که برای اولین بار 13 سال پیش به بازار جهانی عرضه شد.

ویژه ترین نسخه پاترول

گشت نیسمو عملکرد Mainhart

این به دلیل این واقعیت است که Manhart به طور خاص بیشتر تیونینگ‌ها را روی مدل‌های BMW انجام می‌دهد و این پاترول، Nismo، یک نمونه محدود و پریمیوم تولید خواهد بود.

اولین چیزی که جلب توجه می کند رنگ و تم خاص مشکی و طلایی است که در واقع امضای Manhart Performance است. رینگ های آلومینیومی 24 اینچی نیز به رنگ طلایی هستند تا لحن خوبی در نمای جانبی ایجاد کنند.

ویژه ترین نسخه پاترول در امارات پس از 13 سال

کیت بدنه استفاده شده به طور خاص در سپر جلو و عقب به همراه دیفیوزر حرفه ای و سنگین در شکل گیری ظاهر اسپرت این پاترول نقش مهمی ایفا کردند.

برای طراحی فضای کابین، تم طلایی و مشکی در کنار جزئیات فیبر کربن در نظر گرفته شده است.

طراحی داخلی

در بخش موتور، نیسمو پاترول 5.6 لیتری همچنان یک موتور 5.6 لیتری است، اما در اینجا شرایط تنفسی موتور تغییر کرده و از حالت عادی به استفاده از سوپرشارژر تغییر کرده است.

در نهایت، تنظیم موتور خروجی را از 428 اسب بخار استاندارد به 650 اسب بخار افزایش داد و گشتاور را از 560 به 600 نیوتن متر افزایش داد.

یک سوپرشارژر به موتور استاندارد NISMO Patrol نسل ششم اضافه شده است

موتور

طرح

استفاده از سیستم اگزوز سفارشی تاثیر مهمی در بهبود غرش موتور داشت.

نیسان پاترول Mainhart Performance ارقام تست بنچمارک صفر تا 100 کیلومتر را در بر نمی گیرد، زیرا توسط تیونر ذکر نشده است، اما نسخه استاندارد این خودرو از توقف در 7.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد. وزن این خودرو 2665 کیلوگرم است.

این محصول به طور خاص برای فروش در امارات متحده عربی سفارش داده شده است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما