(عکس) درگیری و انکار; تبعید داوطلبانه از مانگا به پرسپولیس؟!

الف مانگا، مهاجم تحت تعقیب پرسپولیس شب گذشته به دلیل درگیری با داور مسابقه کارت زرد گرفت و بازی بعدی تیمش را از دست داد.

شب گذشته کوریتیبا و سانتوس در حالی یکی از حساس ترین دیدارهای لیگ برزیل را برگزار کردند که آلف مانگا، مهاجم مورد علاقه پرسپولیس در سمت راست خط میانی کوریتیبا حضور داشت و به عنوان وینگر مقابل خط دفاعی سانتوس به میدان رفت. خط.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید

این دیدار در شرایطی برگزار شد که پرسپولیس به هزار مانگا علاقه دارد و گفته می شود با او و تیمش برای این انتقال به توافق رسیده است اما با وجود این وضعیت مانگا در لیگ برزیل کاملا مشخص نیست. این وینگر تکنیکی سانتوس در این دیدار تحت فشار هواداران میزبان و حریف قرار گرفت. هواداران تیم حریف از یک طرف قبل از بازی به شوخی از او می خواستند گل ویژه تیمش را بزند و از طرف دیگر هواداران تیم کوریتیبا منتظر عملکرد او بودند تا بدانند او چه کیفیتی می خواهد. . مقابل تیم شهرش حاضر شد.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید
اگر اهل سانتوس هستید، خود را ثبت نام کنید!

مانگا در 58 دقیقه حضورش در زمین نتوانست نقش فعالی در تیمش داشته باشد اما با این وجود 81 درصد پاس های صحیح، برتری در اکثر دوئل ها و 5 ریکاوری باعث شد که آمار و ارقام برای این بازیکن منفی نباشد. اما به نظر می رسد در جریان بازی گروهی از هواداران کوریتیبا با اعتقاد به ضعیف بودن عملکرد هزار مانگا علیه او صحبت کردند و این موضوع با واکنش این بازیکن همراه شد.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید
حقیقت این است که کوریتیبا با جایگزینی هزار مانگا مسابقه را باخت

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید

الف مانگا از آن دسته بازیکنانی است که برای تیم می جنگد و به فکر تیم است. شکایت از او فایده ای ندارد.

اما سرمربی تیم کوریتیبا بلافاصله پس از گل اول و تیمش مانگا را به تساوی کشاند تا بتواند نیم ساعت پایانی بازی را از روی نیمکت تماشا کند. جایی که در دقایق پایانی گل آنجلو ستاره سانتوس منجر به پیروزی سفید و مشکی برزیل با اختلاف زیاد در این دیدار حساس خارج از خانه شد.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید
بازگشت مانگا ALF به سری B. یک هفته فرصت دارید تا یک مهاجم بخرید.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید

همین گل و خوشحالی مفرط آنجلو کافی بود تا هزار مانگا با روحیه برای حمایت از تماشاگران تیمش به داوری برود و این خوشحالی بعد از گل را پاسخ دهد. او معتقد بود که داور باید بهترین گلزن سانتوس را به خاطر شادی که هواداران کوریتیبا را برانگیخت مجازات کند. تصمیمی که با مخالفت داور روبرو شد و پس از اصرار مانگا به بازیکن تعویضی کوریتیبا نیز کارت زرد نشان داد.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید

مانگا که در زمان تعویض ناراحت به نظر می رسید پس از دریافت کارت زرد روی نیمکت نشست اما حتی هیاهوی هواداران نیز نتوانست سایه سنگین متهم شدن این بازیکن را به عملکرد ضعیف از بین ببرد. (اینجا)

گروهی از هواداران کوریتیبا معتقدند با این کارت زرد سعی کرده او را از بازی بعدی باز دارد تا مدتی مقابل تماشاگران میزبان نباشد. بازی بعدی کوریتیبا برابر اتلتیکو ام جی در ورزشگاه خانگی خود خواهد بود.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید
خودش را از بازی بعدی محروم کند. زیرا فشار زیادی را به همراه خواهد داشت!

نکته جالب اینجاست که آنجلو برخلاف آلف مانگا واکنش شدیدی به این ماجرا نداشت و در MixedZone گفت که این اتفاقات “عادی” و بخشی از فوتبال دسته اول برزیل است.

(عکس) درگیری، تحقیر، انکار.  تبعید
همه حاضران در استادیوم دیدند که مانگا وارد استادیوم می شود و با هواداران بحث می کند و کاملاً تمایلی به بازی نداشت. در نیمه اول دو حرکت بود که او نمی خواست حمله کند، در دفاع متوقف شد.

در نهایت باید دید سرنوشت این وینگر راست 27 ساله که پرسپولیس او را مهاجم می داند به کجا می رسد.

منبع: ورزش سه

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما