(عکس) روح; اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

بعدی- پیشرفت در فناوری خودروهای الکتریکی به رولزرویس اجازه داده است تا از موتوری با آلایندگی صفر در خودروی جدید خود استفاده کند. ماموریت این شرکت تبدیل شدن به یک شرکت تمام الکتریکی تا پایان سال 2030 است. این شرکت به تازگی از اولین خودروی الکتریکی خود به نام Spectre رونمایی کرده است.

به گزارش فرارو به نقل از رهنمات، رولزرویس با تولید خودروی جدید خود وارد رده جدیدی به نام «سوپرکوپه برقی فوق لوکس» شد. این خودروی برقی ممتاز به عنوان جانشین فانتوم کوپه معرفی شد.

طراحی اسپکتر تفاوت چشمگیری با دیگر خودروهای رولزرویس ندارد. اگرچه بزرگترین جلوپنجره مشبک رولز رویس را ارائه می دهد. کوره توسط 22 چراغ روشن می شود و مجسمه روح خلسه در بالای آن قرار دارد.

اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

این رولزرویس با ضریب درگ 0.25 آیرودینامیک ترین رولزرویس تاریخ است. فضای داخلی آن همچنین دارای پیشرفته ترین کابین رولزرویس است.

یکی از ویژگی های قابل توجه این طراحی، ویژگی شخصی سازی Starlight Doors است. این ویژگی 4796 نقطه نوری را در داخل خانه ارائه می دهد، بدون احتساب هدلینر. صندلی های جلوی این خودرو نیز از یک خیاط انگلیسی الهام گرفته شده است.

اعداد قدرت مطلق، برد و عملکرد Spectre هنوز در حال بهبود هستند. اگرچه رولز می گوید که اسپکتر حداکثر توان خروجی 577 اسب بخار (430 کیلووات) و 664 پوند فوت (900 نیوتن متر) گشتاور را دارد. مطابق با استانداردهای EP، برد آن تا 260 مایل (418 کیلومتر) با یک بار شارژ است و شتاب 0-60 مایل در ساعت (0-96 کیلومتر در ساعت) در 4.4 ثانیه می باشد.

اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

اینها همه اعداد مهمی هستند. اما اسپکتر روی عملکرد و کارایی تمرکز نمی کند. در عوض، لوکس ترین احساس را به راننده منتقل می کند و سیستم تعلیق جدید Planar به انجام کار کمک می کند.

با برداشتن میله های ضد غلت خودرو، سیستم تعلیق به هر چرخ اجازه می دهد تا به طور مستقل عمل کند و سواری نرم تری را ارائه دهد. همچنین مضرات رانندگی سریع را در شرایطی که کیفیت سطح جاده نامناسب است کاهش می دهد. Spectre در سه ماهه آخر سال 2023 در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

روح؛  اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

روح؛  اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

اولین خودروی الکتریکی رولزرویس

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما