(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

اردوی تیم ملی فوتبال در اتریش از روز گذشته آغاز شد. مهمترین اردوی این تیم قبل از جام جهانی که با دو دیدار تدارکاتی قدرتمند این تیم همراه است و شاگردان کارلوس کی روش در روزهای اول و پنجم مهرماه به ترتیب به مصاف اروگوئه و سنگال می روند.

تیم ملی در یک قدمی بزرگترین مرکز اتریش قرار دارد

واسندورف در جنوب وین، منطقه ای که تیم ملی در آن اردو زده است. منطقه ای که اطراف آن را روستاها و جنگل های زیبا احاطه کرده و به شهر بازار معروف است. اتریشی ها عشق خود را به خرید با کیفیت در آنجا می دانند، به خصوص که بزرگترین مرکز خرید اتریش، Shopping City Süd، SCS، در Wassendorf واقع شده است، یک مرکز خرید که در سال 1976 ساخته شد و از آن زمان تاکنون گسترش یافته است.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

این مرکز خرید با مساحت 235000 متر مربع بزرگترین مرکز خرید اتریش است و بیش از 330 فروشگاه دارد. منطقه میلیبوچان با این مرکز خرید می تواند میلیبوشان را که به دنبال خرید هستند تسهیل کند. اما طبق قوانین سختگیرانه کی روش، شهروندان این امکان را خواهند داشت که به این مرکز خرید مراجعه کنند یا خیر.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

البته این مرکز خرید تنها جاذبه در منطقه محل اقامت تیم ملی اتریش نیست، ساندروف همچنین دارای یکی از جدیدترین مسیرهای دوچرخه سواری در اتریش، یک پیست اسکیت، چهار زمین گلف، یک موتور شهر و بزرگترین سینما است. مرکز در اتریش

هتل تفریحی زیبا

Eventhotel Pyramide خانه تیم ملی فوتبال اتریش در واسندورف است. این هتل 4 ستاره که توسط یک اتریشی به نام Dajsik ساخته شده است، در فاصله کوتاهی از بزرگترین بازار خرید اتریش قرار دارد. این هتل در زمینی به مساحت 45000 مترمربع ساخته شده است و به دلیل سرسبزی که با گیاهان مختلف تزئین شده است، تبدیل به اقامتگاهی آرام برای افرادی شده است که این هتل متفاوت را برای اقامت انتخاب می کنند. مسئول هتل می گوید: “ما اقامت شما را در هتل خود با امنیت لذت بخش خواهیم کرد!”

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

این هتل دارای یک سالن استراحت با امکانات بدنسازی است که تیم ملی در اولین روز حضور خود برای تمرین از آن استفاده کرد.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

بازی در ورزشگاهی که ایرانی ها می شناسند

تیم ملی فوتبال در مدت حضور خود در اتریش دو دیدار تدارکاتی برگزار می کند و نگاهی به ورزشگاه های میزبان بازی دوستانه شاگردان کی روش انداخته ایم. تیم ملی اروگوئه روز اول مهرماه در ورزشگاه NV Arena واقع در سنت پولتن اتریش به مصاف اولین دیدار تدارکاتی در اتریش می رود. این استادیوم اصلی خیابان SKN است. بولتن در لیگ دسته دوم اتریش حضور دارد.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

تیم ملی فوتبال در دومین دیدار تدارکاتی ۱۴ مهرماه در موشن اینوست آرنا به مصاف سنگال می رود. این ورزشگاه در منطقه ماریا انزرهوف در حومه جنوبی وین قرار دارد و گنجایش 10600 نفر را دارد. محل برگزاری دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی ورزشگاه آدمیرا واکر است.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

تیم آدمیرا واکر نامی آشنا برای ایرانیان است، این تیم در سال 1384 توسط یک ایرانی به نام مجید بی سیار خریداری شد و حشمت مهاجرانی را به عنوان مدیر فنی تیم و خشیار محسنی را به عنوان مدیر باشگاه منصوب کرد و خداداد عزیزی و مهدی پاشازاده بازیکنان ایرانی هستند. که سابقه بازی در این تیم را دارند.

(عکس) سایت اردوی تیم ملی در اتریش

شاگردان آدمیرا واکر در زمان تصدی مالک ایرانی خود نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و به دسته پایین لیگ اتریش سقوط کردند که باعث شد پسیار پس از 4 سال از مالکیت این تیم کناره گیری کند و امتیاز را بفروشد. این تیم هم اکنون در دسته دوم اتریش حضور دارد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما