(عکس) مدیر «یاگی» در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

محمد کارت کارگردان سریال یاغی که داستان یک کشتی گیر نوجوان را روایت می کند صبح امروز با حضور در فدراسیون کشتی با علی رضا دبیر دیدار و گفتگو کرد.

محمد کارت که کارگردانی فیلم شنای پروانه را در کارنامه کاری خود داشت، در گفت و گو با رئیس فدراسیون کشتی از حواشی و فضای رسانه ای سریال یاغی که این روزها مورد توجه و علاقه مردم قرار گرفته صحبت کرد. انجمن کشتی

(تصویر) کارگردان

علی ردا دبیر فدراسیون کشتی نیز با قدردانی از زحمات محمد کارت و تیمش در ساخت سریال یاغی توجه به ورزش ملی کشور را مهم دانست و با افزایش تعداد کشتی گیران، درخشش چهره ها و ظهور استعدادهای بیشتر در کشتی را می توان دید.

وی بیان کرد: کشتی یک برند ورزشی ایرانی در جهان است و به عنوان ورزشی ریشه در تاریخ، فرهنگ و مذهب این کشور بخشی از میراث فرهنگی ما محسوب می شود که باید برای حفظ و انتقال آن به آینده تلاش کنیم. . نسل.

وزیر امور خارجه خاطرنشان کرد: هرچه بتوانیم کشتی را در رسانه ها بیشتر کنیم، ورزش ایران در نهایت از کشتی منتفع می شود، زیرا این پتانسیل در کشتی می تواند برای کشورمان در مسابقات المپیک و جهانی افتخارآفرینی کند.

پس از آن محمد کارت و علی رضا دبیر در اردوی شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند و پس از بازدید از امکانات این مجموعه به دیدار اعضای تیم ملی کشتی بزرگسالان که اردوی آن ها در منزل شهید حاج قاسم سلیمانی در حال برگزاری است، رفتند. شهید مصطفی صدرزاده.

محمد کارت در میان کشتی گیران فرنج ماشین درباره هدف خود از ساخت سریال یاغی گفت: فقط می خواستم مسیر سختی را که یک کشتی گیر برای رسیدن به موفقیت و مدال طی می کند و آن هم در شرایط سخت جامعه را نشان دهم. از نظر اقتصادی هم می‌خواهم زحمات، تلاش و جسارتی که در این راه طولانی انجام داد را به مردم نشان دهم و در قسمت‌های آینده این سریال کامل‌تر و جذاب‌تر شود و در آینده ساخت این سریال را به طور کامل با رسانه‌ها در میان بگذارم. و به طور جامع

کارت همچنین از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی بازدید کرد و با اعضای تیم ملی کشتی آزاد جوانان و جوانان و تیم کشتی فرنگی جوانان دیدار و در خاتمه از فدراسیون کشتی و زحمات فدراسیون کشتی قدردانی کرد. کشتی گیران ملی وی برای آنها در مسابقات بین المللی پیش رو آرزوی موفقیت کرد

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما