(عکس) پورشه 911 GT3 RS; ردیابی هیولای خیابان!

بعدی-پورشه به تازگی از 911 GT3 RS جدید رونمایی کرده است. به روز رسانی های قابل توجه سیستم های خنک کننده و آیرودینامیک این خودرو، امکانات زیادی را برای این خودرو به ارمغان آورده است.

به گزارش فردا؛ رادیاتور مرکزی جدید جایگزین مجموعه سه رادیاتور خودروهای قبلی شده و فضایی را برای نصب عناصر آیرودینامیکی جدید در خودرو فراهم می کند.

پورشه

این خودرو قادر به تولید 901 پوند (409 کیلوگرم) نیروی رو به پایین در سرعت 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر بر ساعت) است. این میزان دو برابر نسل قبلی این خودرو است. پورشه 911 GT3 RS مجهز به سیستم کاهش درگ است. این سیستم برای اولین بار در تولید پورشه استفاده می شود. به لطف میل‌بادامک‌های جدید با پیکربندی‌های اصلاح‌شده که دارای سیستم مکش تک دریچه گاز برگرفته از موتور اسپورت است، این موتور از یک موتور 4.0 لیتری 6 تخت بهره می‌برد که قادر به تولید 518 اسب بخار (386 کیلووات) است.

پورشه

پورشه 911 GT3 RS از گیربکس هفت سرعته PDK استفاده می کند. به گفته این شرکت، این پورشه جدید می تواند در 3.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. حداکثر سرعت آن 184 مایل در ساعت (296 کیلومتر در ساعت) است. قدرت توقف این خودرو از ترمزهای شش پیستون جلو و ترمزهای عقب چهار پیستونه حاصل می شود. این خودروساز یک سیستم ترمز ترکیبی سرامیکی بزرگتر را به عنوان یک گزینه اضافی در نظر گرفته است.

پورشه

چرخ های فورج 20 و 21 اینچی با قفل مرکزی این وسیله نقلیه را به زمین متصل می کند. به لطف استفاده گسترده از پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن (CFRP)، وزن خودرو 3268 پوند (1482 کیلوگرم) است. از این نوع پلاستیک در درها، بال های جلو و صندلی های سطلی استفاده می شود. پورشه به خریداران خود این امکان را می دهد که بدون هزینه اضافی خودرو خود را به پکیج Clubsport ارتقا دهند. این در حال حاضر در ایالات متحده موجود نیست. بسته Clubsport یک میله فولادی، مهار شش نقطه ای ایمنی و یک کپسول آتش نشانی مفید اضافه می کند.

پورشه

این خودرو با پکیج ویساچ نیز موجود است. این بسته هزینه اضافی خواهد داشت و مواردی مانند روکش کربنی در بسیاری از اجزای بیرونی و قطعات CFRP بیشتر مانند میله های ضد غلتش جلو و عقب و صفحه محور عقب شفاف را اضافه می کند. مشتریانی که پکیج Weissach را خریداری می کنند می توانند اتومبیل خود را با چرخ های منیزیمی نیز تجهیز کنند. این چرخ ها وزن کمتری نسبت به چرخ های اصلی خودرو دارند.

پورشه

سه حالت رانندگی برای این خودرو در نظر گرفته شده است. ورزش و پیست منظم. در حالت Track، راننده می تواند تنظیمات اولیه خودرو مانند میرایی محور جلو و عقب و دیفرانسیل عقب را تنظیم کند. فرمان دارای چهار کنترل چرخشی برای تنظیمات فردی و یک دکمه اختصاصی DRS است. پورشه انتظار دارد 911 GT3 RS در بهار آینده وارد نمایندگی های ایالات متحده شود. قیمت این خودرو در ایالات متحده حدود 223800 دلار به اضافه 1450 دلار هزینه حمل است.

پورشه

پورشه

پورشه

پورشه

پورشه

پورشه

منبع: motor1

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما