غارت بارسلونا؛ آخرین ستاره در راه جدایی!


کد خبر: 1797754/42

زمان: 13:54
1400/09/21

کادو: 26733

عثمان هم دائمی نیست.

بایرن مونیخ نیز به جمع مشتریان منتقد عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسلونا اضافه شده است.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا رو به پایان است و روز به روز شانس او ​​برای ماندن در نو کمپ کمتر می شود. به گفته بیلد، حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، از طرفداران سرسخت عثمان دمبله است و قصد دارد به زودی مذاکرات را برای این بازیکن آغاز کند.

قرارداد ستاره جوان با باریا در ژوئن سال آینده به پایان می رسد و این بازیکن 24 ساله فرانسوی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. بایرن مونیخ در زمان عضویت عثمان دمبله تلاش کرد دورتموند را به خدمت بگیرد، اما به دلیل عدم تمایل باشگاه برای فروش بازیکنان به تیم رقیب، عثمان دمبله سرانجام در تابستان 2017 با بارسلونا به توافق رسید.

در حال حاضر هیچ پیشرفتی در مذاکرات برای تمدید قرارداد کینگزلی کومان صورت نمی گیرد و قرارداد این بازیکن فرانسوی در سال 2023 به پایان می رسد. مدیران بایرن مونیخ عثمان دمبله را به عنوان جانشین بالقوه کومان در نظر گرفته اند و تمایل دارند قراردادی فوری با مدیر رویداد این بازیکن برای جذب او امضا کنند.

ژاوی، سرمربی جدید بارسلونا، علاقه زیادی به عثمان دمبله دارد و به او قول داده است که اگر قراردادش تمدید شود و در 9 اردو بماند، یکی از بهترین بازیکنان جهان خواهد بود. اما سرمربی عثمان دمبله هنوز با بارسلونا قراردادی امضا نکرده است و بعید است که وینگر فرانسوی فصل آینده در لالیگا بماند. تیم های لیگ برتری مانند لیورپول و چلسی در حال حاضر خرید عثمان دمبله را آغاز کرده اند.

این بازیکن در چند بازی بارسلونا در فصول اخیر شکست خورده و چندین بار مصدوم شده است. اما به نظر می رسد عثمان دمبله شانس پیشرفت پروژه بارسلونا را افزایش نداده و فکر نمی کند موفقیت چندانی در این تیم کسب کند. به این ترتیب پس از لوئیز سوارز، لیونل مسی و آنتونی گریزمان، عامل هجومی دیگری در راه خروج از بارسلونا قرار دارد. عثمان دمبله را خیلی ها آخرین ستاره درجه یک و با کیفیت این تیم می دانند و بعید است فصل آینده او را در 9 اردو ببینیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم