فرماندار Hoechul از اصلاحات وثیقه دفاع می کند زیرا شهردار آدامز برای تغییرات فشار می آورد

ساعاتی قبل از اینکه شهردار اریک آدامز روز چهارشنبه یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و گفت که “سیستم دیوانه و مخرب” اجازه داده است که مجرمان مکرر همچنان دستگیر شوند و سپس بدون وثیقه در شهر نیویورک آزاد شوند، فرماندار کتی هوشول یک اقدام احتیاطی صادر کرد.

چهار ماه پیش، فرماندار و قانونگذار ایالتی قوانین وثیقه نیویورک را برای دومین بار در سه سال اخیر تشدید کردند، و جرایم بیشتری را واجد شرایط وثیقه کردند و به قضات اختیار بیشتری داد تا در هنگام تنظیم، هم جدیت پرونده و هم تکرار جرایم متهم را در نظر بگیرند. وثیقه .

اما شهردار که از میزان جرم و جنایت در شهر ناراضی بود، توپ را به زمین خود بازگرداند.

در کنفرانس مطبوعاتی خصوصی خود، فرماندار به‌طور آشکاری ناراحت بود، زیرا آخرین اصلاحات قانون وثیقه را مطرح کرد. او گفت: “من مطمئن نیستم که چرا همه عمداً این را نادیده می گیرند.” اما مردم آنجا، می دانید، مردم سعی می کنند بر اساس آن محاسبات سیاسی انجام دهند.

او نامی از آقای آدامز، همکار دموکرات خود، یا، در این مورد، رقیب جمهوریخواه خود در ماه نوامبر، نماینده لی زلدن، اشاره نکرد. اما هم آقای آدامز و هم آقای زلدن از فرماندار در مورد رویکرد ایالت در قبال وثیقه انتقاد کرده اند و ادعاهای مشابهی در مورد اینکه چگونه قوانین وثیقه بر میزان جرم و جنایت تاثیر می گذارد، مطرح کرده اند.

حتی آقای آدامز که بیشتر سمت شهرداری خود را بر کاهش جرم و جنایت استوار می کند، روز چهارشنبه از ابزارهای مادی برای بیان نظر خود استفاده کرد. او اظهارات خود را در کنار تابلوهای پوستری بیان کرد که جنایات افرادی را که به گفته وی از بدترین مجرمان شهر بودند، نشان می داد. (آقای آدامز گفت که وکلای او از افشای نام افراد جلوگیری کردند.)

شهردار و مقامات پلیس نیز یک سری آمار منتشر کردند که به گفته آنها نشان دهنده شدت مشکل است.

آقای آدامز گفت: «میزان تکرار جرم به شدت افزایش یافته است. بیایید به اعداد واقعی نگاه کنیم. در سال 2022، 25 درصد از 1494 نفری که به دلیل سرقت دستگیر شدند، ظرف 60 روز مرتکب جنایت دیگری شدند.

وی افزود: در سال 2017 تنها 7.7 درصد برای ارتکاب جرم دیگر رفتند.

در سال 2019، قانونگذاران ایالتی قانون وثیقه را بازنویسی کردند تا افراد کمتری در پشت میله های زندان منتظر محاکمه باشند زیرا نمی توانند وثیقه پرداخت کنند. سازمان‌های مجری قانون به شدت با قانون مبارزه کردند که اجرای آن در ابتدای همه‌گیری آغاز شد، زیرا جرم استفاده از سلاح گرم در شهرهای سراسر کشور افزایش یافت.

پس از انبوهی از انتقادات، قانونگذاران با مجموعه ای از تغییرات در سال 2020 موافقت کردند که بیست جرم را به لیست اتهامات جدی اضافه کرد که قاضی می تواند برای آنها وثیقه پولی تعیین کند.

دومین بازنگری در قانون وثیقه در اوایل سال جاری و پس از آنکه آقای آدامز خواستار تغییرات بیشتر شد و خشم بسیاری از قانونگذاران را برانگیخت، انجام شد.

اما آقای آدامز گفت که بازنگری های سخت تری هنوز مورد نیاز است. او از دولت خواست تا به قضات اجازه دهد مکرراً هنگام تصمیم گیری در مورد وثیقه، جدیت را در نظر بگیرند و نوجوانان با اتهام استفاده از اسلحه در بخش بزرگسالان دادگاه جنایی روبرو شوند.

او روز چهارشنبه تاکید کرد که تلاشی برای هدف قرار دادن فرماندار، متحد سیاسی ادعایی‌اش که کمتر از دو ماه پیش از او حمایت کرده است، نیست. به همین ترتیب، خانم هوچول برنامه‌هایی را که او و شهردار با هم کار کرده‌اند، و روش‌هایی که در آن‌ها “همگام” بودند، برجسته کرد.

شهردار و فرماندار بر ادب سیاسی تأکید کردند، لحنی جدید پس از سال ها اختلاف عمومی بین اسلاف خود، فرماندار اندرو ام. کومو و شهردار بیل دی بلازیو.

اما تشدید جرم و جنایت و تمرکز لیزری آقای آدامز روی این پرونده، تهدیدی برای تیره شدن رابطه آنهاست.

قتل و تیراندازی در سال جاری اندکی کاهش یافته است، اما جرایم عمده از جمله دزدی بیش از 35 درصد افزایش یافته است.

آقای آدامز، کاپیتان سابق پلیس، گاهی اوقات برای توصیف وضعیت به اغراق متوسل می شود. در ماه مه، او گفت که با وجود کارش به عنوان افسر پلیس در دهه 1980، زمانی که جرم و جنایت بسیار بالاتر بود، هرگز جرم و جنایت را در این سطوح ندیده است. برای مثال، نرخ قتل امروز تقریباً با سال 2009، زمانی که مایکل آر. بلومبرگ شهردار بود، قابل مقایسه است.

اما آقای آدامز به این دلیل نامزد انتخابات شد که جنایت را ریشه کن خواهد کرد و الزامات سیاسی او تهدید به درگیری با خانم هوچول می کند، که تمام انگیزه ها را برای کنترل اوضاع دارد.

رهبران قانونگذاری در آلبانی اظهارات اخیر آقای آدام را پس گرفتند. وقتی هفته گذشته خبرنگاری از شهردار پرسید که آیا می‌خواهد یک جلسه ویژه برای رسیدگی به اصلاحات وثیقه برگزار شود یا خیر، و شهردار پاسخ مثبت داد، مایکل جیانرس، معاون رهبر اکثریت سنا، او را با جمهوری‌خواهان مقایسه کرد.

آقای جیانارس گفت: «مایه تاسف است که شهردار آدامز به صفوف راست‌گرایان پیوسته است که در این موضوع به شدت اغراق می‌کنند. این کشور باید کمتر بر انکار مسئولیت خود در قبال جنایات بالاتر تمرکز کند و بیشتر بر اقداماتی که در واقع نیویورک را ایمن تر می کند، تمرکز کند.

هنگامی که آقای آدامز برای موج دوم تغییرات در قانون در اوایل سال جاری لابی کرد، خانم هوچول این پرونده را به عنوان پرونده خود پذیرفت و قدرت سیاسی قابل توجهی را برای انجام این کار صرف کرد. این تلاش در حالی با مخالفت شدید مجلس روبه رو شد که یکی از نمایندگان در مخالفت با طرح هوخهول دست به اعتصاب غذا زد.

و در حالی که خانم هوچول در نهایت موفق به برنده شدن اصلاحات شد، این تلاش لکه‌ای بر رابطه او با قوه مقننه گذاشت.

از جمله، بررسی‌های 2022 جرایم بیشتری را برای وثیقه واجد شرایط می‌سازد و به قضات اختیار بیشتری می‌دهد تا بررسی کنند که آیا متهم متهم به ایجاد “آسیب جدی” به کسی است یا سابقه استفاده یا داشتن سلاح را دارد. با این حال، تغییرات جدید استاندارد شدیدی را که آقای آدامز اکنون اعمال می‌کند، و مدافعان عدالت کیفری استدلال می‌کنند که مستعد تعصب نژادی است، اعمال نکردند.

تصمیم آقای آدامز برای اعمال فشار برای تغییرات بیشتر، فرصتی را برای آقای زلدن ایجاد کرد.

آقای زدین گفت: “من معتقدم که قضات باید اختیار ارزیابی شدت، خطر فرار، سوابق جنایی گذشته و جدی بودن جرم را برای جرایم بسیار بیشتر داشته باشند.”

نظرسنجی این هفته نشان داد که خانم هوچول با 14 امتیاز برتری نسبت به آقای زلدین – طبق نظرسنجی کالج سینا، “پیشبود زودهنگام اما مطمئناً بی نظیر نیست”.

روز چهارشنبه، شهردار تمام تلاش خود را کرد تا اصرار کند که او و آقای زلدن در واقع از ناحیه لگن به هم نپیوسته اند.

آقای آدامز در مورد آقای زلدن گفت: “ما باید یک شکستگی لگن داشته باشیم، زیرا واضح است که به او ضربه نمی زند.” او به تمام قوانین مسولانه سلاح در کنگره رای داد.»

انجمن کمک‌های حقوقی، ارائه‌دهنده اصلی حقوقی برای فقرای نیویورک، در بیانیه‌ای روز چهارشنبه گفت که دولت آدامز در تلاش است «چند مورد را برای گمراه کردن نیویورکی‌ها انتخاب کند و آنها را متقاعد کند که اصلاحات وثیقه مسئول همه این مشکلات جامعه است. “

خانم هوچول در انتقاد خود محافظه‌کارتر بوده و در عوض بر اصلاحات اخیر در قوانین وثیقه تمرکز کرده است. او گفت که این تغییرات به قضات و دادستان ها “ابزار مورد نیاز” را برای بهبود امنیت عمومی می دهد و پیشنهاد کرد که کسانی که از آنها استفاده نکرده اند باید به رای دهندگان تسلیم شوند.

او گفت: «من به مسئولیت پذیری در همه سطوح اعتقاد دارم. می دانید، مردم وقتی چیزی ندارند فقط نمی توانند بگویند که چیزی ندارند.

جونا ای برومویچ در تهیه گزارش ها مشارکت کنید.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما