فروش Flipkart Dussehra 5 اکتبر: آیفون 13 را با کمترین قیمت دریافت کنید، این معاملات را بررسی کنید

دهلی نو: با نزدیک شدن به فصل جشن، Flipkart فروش Big Dussehra را راه اندازی کرده است. این فروش از 5 اکتبر آغاز می شود و تا 8 اکتبر ادامه خواهد داشت و در طول این رویداد چهار روزه، تخفیف هایی برای انواع کالاها از جمله گوشی های هوشمند، لپ تاپ، گوشی، ساعت هوشمند و لوازم خانگی برقی وجود دارد.

خرده فروش الکترونیک و بانک HDFC با هم همکاری کردند تا در طول این رویداد، تخفیف فوری 10 درصدی را برای خریدهای انجام شده با کارت های اعتباری بانک HDFC و تراکنش های EMI ارائه کنند. طبق معمول، مشتریان Flipkart Plus می‌توانند 24 ساعت قبل از معامله خرید کنند. نشان می دهد که فروش Big Dussehra در Flipkart از 3 اکتبر برای اعضای پلاس آغاز می شود. (همچنین بخوانید: معاملات دیوالی سامسونگ: یک شارژر به ارزش 5999 روپیه با 500 روپیه دریافت کنید، این معاملات دیگر را بررسی کنید)

اگرچه هنوز همه معاملات اعلام نشده است، Flipkart یک میکروسایت برای فروش آینده ایجاد کرده است. طبق صفحه وب فروش، مشتریان از تخفیف‌هایی بر روی گوشی‌های هوشمند اپل، سامسونگ، ریلمی، ویوو، اوپو و سایر تولیدکنندگان برخوردار خواهند شد. نکته اصلی Big Billion Days تخفیف آیفون 13 بود. (همچنین بخوانید:

پیش بینی می شود در طول دوره فروش، این گوشی هوشمند بار دیگر با یکی از پایین ترین قیمت ها عرضه شود. این تلفن در ابتدا به قیمت کمتر از 50000 روپیه در طی فروش Big Billion Days فروخته شد. تبلیغات مشابهی برای Samsung Galaxy F23 5G، Nothing Phone 1، Google Pixel 6a در دسترس خواهد بود.

در فروش آتی لوازم الکترونیکی تا 80 درصد تخفیف خواهند داشت. به عنوان مثال، یک HP i3 با 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی 35990 روپیه قیمت دارد. مشابه آن، دوربین های اچ پی 599 دلار به عنوان نقطه شروع قیمت خواهند داشت. از سوی دیگر، پاوربانک های Ambrane از 499 دلار شروع می شود.

در طول فروش آتی، می توانید لوازم جانبی رایانه مانند صفحه کلید، پد ماوس، پد لمسی و موارد دیگر را نیز خریداری کنید. در Flipkart، پاوربانک شما در حین فروش تا 75 درصد تخفیف خواهد داشت. با توجه به صفحه وب فروش، تا 80 درصد در طراحی و تجهیزات پزشکی صرفه جویی می شود.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما