فعال کنترل ارز، تلاش های پروژه REAch را در دالاس راه اندازی می کند

بیانیه مطبوعاتی 2022-30 | 28 مارس 2022

واشنگتن – مسئول کنترل ارز، مایکل جی. Hsu امروز به رهبران مدنی، مدافعان جامعه، بانکداران، و رهبران تجاری برای راه اندازی پروژه Dallas Reach.

دفتر کنترل ارز (OCC) پروژه REAch را راه اندازی کرده است، میزگردی برای دسترسی و تغییر اقتصادی، تا رهبران صنعت بانکداری، سازمان های حقوق مدنی، تجارت و فناوری را گرد هم آورد تا به طور کامل و عادلانه موانع پیشگیری را شناسایی و کاهش دهد. . و مشارکت عادلانه در اقتصاد کشور. دالاس REAch چهارمین تلاش منطقه ای آژانس است.

جوامع زیادی در سراسر کشور وجود دارند که به دسترسی کامل به سیستم مالی ما نیاز دارند و هنوز با چالش محصولات و خدمات مالی غیرممکن یا غیرقابل دسترسی مواجه هستند. برای رویارویی با این چالش، پروژه REAch ذینفعان مختلف جامعه را گرد هم می آورد. هدف از ارتقای اقتصاد فرصت‌ها در مقیاس بزرگ است. “در حالی که بسیاری از موانع رفاه و رفاه مالی در سطح ملی هستند، موانع می توانند در سطح محلی منحصر به فرد باشند. ما هیجان زده هستیم که تلاش های خود را در جامعه دالاس گسترش دهیم، از رهبران محلی، بانک ها و کسب و کارها در حین بحث در مورد آنها حمایت کنیم. نیازها و تلاش برای رفع موانع بر سر راه شمول مالی».

دالاس REAch تلاش‌های رسمی را برای کاهش موانع مالی که شامل نرخ پایین مالکیت خانه مقرون به صرفه، دسترسی ضعیف به سرمایه برای کسب‌وکارهای متعلق به اقلیت و کسب‌وکارهای کوچک، و سرمایه‌گذاری ناکافی در مؤسسات اجتماعی مورد اعتماد، مانند مؤسسات سپرده‌گذاری اقلیت، سازماندهی و آغاز خواهد کرد.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

برایان والش
(202) 649-6870

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما