فقط یک نفر بالاتر از یورگن لوکادیا! (تصویر) – تمرین سوم

کد خبر: 1842617
16 سپتامبر 1401 ساعت 16:12
27.6 هزار بازدید |

5
نقطه نظر

شروع فوق العاده برای مهاجم هلندی؛

تنها مهاجم خارجی که شروع بهتری نسبت به یورگن لوکادیا داشت، ایمون زید بود که در ده دقیقه پایانی شهرورد تهران سه بار دروازه استقلال را باز کرد.

فقط یک نفر بالاتر از یورگن لوکادیا!  (تصویر)

به گزارش “ورزیه سی”، یورگن لوکادیا در حضور هواداران گلزنی کرد و خود را از لیست مهاجمان تیم پرسپولیس اخراج کرد. لیستی که شامل شیرزد تیمیروف، کریستین اوساگوانا، ماریو بودمیر، خوزه تادئو، پائولو دیکارمو، سامبو کوچی و … است. خرید معروف اما ناموفق مانند آنتونی استوکس.

در تاریخ پرسپولیس زیاد شبو و صلاح حسن از دیگر مهاجمان ناکام دیگری بودند که در زمان محمد حسن انصارورد به عنوان اولین بازیکنان سوری این باشگاه به این باشگاه پیوستند اما نتوانستند نمایش خوبی از خود به نمایش بگذارند. هروه اوسل، ولادیمیر پریموف، رافائل ادر، وسلی برازیلیا و… بودند که به هیچ وجه در سطح مطلوبی به نظر نمی رسیدند.

البته روی دیگر سکه مهاجمانی هستند که توانستند نقش ستاره را بازی کنند و اگرچه نتوانستند رکورد آلن ویتل (16) را بشکنند تا اینکه او بهترین گلزن باشگاه شد. چهل و چهار سال، او به تنهایی مؤثر بود.

*من دراگوویچ هستم که توانست سه گل برای پرسپولیس به ثمر برساند در دیدار ابومسلم سرخ ها را از شکست نجات داد و با گلزنی مقابل بکان سه امتیاز را به این تیم داد. او دیگر گل خود را مقابل شیرین فراز کرمانشاهی به ثمر رساند.

* ابراهیم توره او علیرغم همه ماجراجویی هایش، فصل موفقی را در پرسپولیس سپری کرد و 11 گل به ثمر رساند و جالب اینجاست که در اولین بازی فیکس (ذوب آهن) هم برای پرسپولیس یک گل به ثمر رساند اما بعد از آن نتوانست گلزنی کند. به سرعت.

* حرمت مرسوم او در هفته بیست و یکم موفق شد اولین گل خود را به ثمر برساند و در هفته بعد موفق نشد. او در دو فصل در مجموع 5 گل به ثمر رساند.

* ایمون زاید. او تنها کسی است که شروع بهتری نسبت به لوکادیا داشت. او در ده دقیقه ابتدایی حضورش سه گل به ثمر رساند تا بهترین شروع برای یک مهاجم بین پرسپولیس باشد. زاید با 12 گل اردوی پرسپولیس را ترک کرد و شاید اگر ضعف مانوئل ژوزه نبود، رکورد ویتال را می شکست. تعداد گل های او در لیگ برتر 7 گل نشان داده شده است.

*جری بنگستون که پس از بازی در جام جهانی برزیل با هندوراس به پرسپولیس پیوست، اولین گل خود را در هفته هفتم مقابل تراکتورسازی به ثمر رساند و با گلی عجیب در هفته یازدهم تیمش را از شکست در شهرورد نجات داد. او در مجموع 7 گل به ثمر رساند اما این مهاجم را احتمالاً هواداران پرسپولیس به خوبی به یاد خواهند آورد.

*منشا گودوین او که از برانکوها به پرسپولیس آمد، 14 گل به رقبا در لیگ های داخلی و آسیایی زد، آمار خوبی در یک فصل و نیم. مهم ترین گل مانچا در دیدار الضاله بود که پرسپولیس را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند.

حالا لوکادیا بعد از شروع عالی با پرسپولیس برای عبور از برترین گلزن خارجی لیگ برتر پرسپولیس مشکل چندانی ندارد اما وظیفه اصلی او زدن 15 گل دیگر و شکستن رکورد چهل و چهار ساله است. آلن ویتل انگلیسی آیا مهاجم قدرتمند پرسپولیس موفق به شکستن این رکورد و البته کسب کفش طلای لیگ برتر می شود که شاید وظیفه اصلی او باشد؟

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما