فنتانیل از دولت؟ هدف آزمایشی ونکوور توقف مصرف بیش از حد دارو است

بنابراین من شروع به ارائه جایگزینی برای داروهای خیابانی کردم، ابتدا دیلاودید، سپس تکه های فنتانیل، و اکنون کپسول های فنتانیل. سرمایه گذاری او فنتانیل را از یک تولید کننده دارو خریداری می کند و یک داروخانه محلی آن را با دکستروز و کافئین به عنوان بافر ترکیب می کند. این قرص ها به قیمت 10 دلار به فروش می رسند، با قیمتی که به خوبی با قیمت بازار مطابقت دارد.

دکتر ساترلند نسخه ای برای این دارو می نویسد و بیماران آن را می خرند. اگر نتوانند پرداخت کنند، برنامه هزینه را پوشش می دهد.

هنگامی که پرستاران شرکت کنندگان جدید را در برنامه ثبت نام می کنند، دوز را در طول روز افزایش می دهند تا دقیقاً آنچه را که بیماران برای جایگزینی آنچه در خیابان استفاده می کنند، نیاز دارند. شرکت کنندگان در ابتدا از داروهای تحت نظارت استفاده می کنند تا مطمئن شوند که مقدار مورد نیاز برای جلوگیری از برداشت را دارند (و نه بیشتر، به طوری که خطر فروش بیش از حد آنها در خیابان وجود نداشته باشد.) سپس، محل دارو را به مورد استفاده قرار گیرد.

کریس از دوران نوجوانی روزانه مصرف کننده مواد مخدر غیرقانونی بوده است. او هر روز 30000 میکروگرم فنتانیل در داروخانه دریافت می کند. این بسیار بیشتر از آن است که فرد غیر مصرف کننده را بکشد – پزشک معمولاً حدود 50 میکروگرم را به طور موقت برای کنترل درد تجویز می کند – اما پس از سال ها استفاده، این همان چیزی است که کریس برای احساس سریع سرخوشی و جلوگیری از ترک اعتیاد به آن نیاز دارد. او گفت که امیدوار است به زودی به تجارت بازگردد و سپس شروع به خرید از این برنامه کند، روشی که از یک مشروب فروشی حمایت می کند.

دکتر ساترلند پیش‌بینی می‌کند که بیمارانی مانند کریس ممکن است به تدریج میزان مصرف خود را کاهش دهند، زیرا نگران این نیستند که چگونه ضربه بعدی را برای دور نگه داشتن عذاب ترک – “بیمار دوپینگی” وارد کنند.

لیزا جیمز مزایای بالقوه برنامه هایی مانند این را مثال می زند. خانم جیمز، 53 ساله، 18 سال را معتاد به هروئین گذرانده است. در هشت سال اول، هر روز همان چرخه غم انگیز شروع می شد: او صبح بیرون می رفت و از فروشگاه ها دزدی می کرد، سپس اجناس را به دوست پسرش می داد، او آنها را دوباره می فروخت و از پول آن برای خرید هروئین استفاده می کرد. او را به خانه می برد، جایی که او با نگرانی منتظر بود، از قبل حالت تهوع داشت و از بیماری دوپینگ می لرزید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما