(فیلم) اشک مجتبی الجباری بر فریا غفوری در تلویزیون

مجتبی الجباری با حضورش در تاپ فوتبال یکی از تاثیرگذارترین برنامه های تلویزیونی چند سال اخیر فوتبال را ساخت.
الجباری که در ابتدای صحبت های خود به دفاع از عملکرد سرمربی تیم ملی و انتقاد از موضع الاتحاد پرداخت، در بخشی از برنامه اختصاصی استقلال، حال و هوای نادری را در دوران شهرتش پشت سر گذاشت.

الجباری که در ابتدای این قسمت شکایت خود را از فرهاد مجیدی مطرح کرد و وقتی بحث به فریا غفوری رسید، با دفاع از این بازیکن و انتقادات از بازیکنان استقلال که معتقد است پشت او را ترک کرده اند، متاثر شد. موضع گیری های حمایتی وریا غفوری از این بازیکن توسط خود این بازیکن گفته شد و پس از توضیح اینکه غفوری به عنوان کاپیتان تیم استقلال نظرش با مردم متفاوت است و اگر به راحتی می توانند هر مطلب و نظری را روی گوشی خود بگذارند، پس او برای پرداخت هزینه آن، از دیدن صحنه های عجیب و غریب در ساعات اولیه صبح سه شنبه برای پخش روی شبکه سه رقمی عصبانی بود.

گریه ناگهانی مجتبی و چشمان این چهره متفاوت فوتبال ایران باعث تعجب بات میثاقی به عنوان مجری برنامه شد، او حتی می خواست با پخش مطالبی خارج از برنامه فضا را برای بازگشت جباری به شرایط عادی آماده کند. اما رهبر سابق استقلال گفت که نیازی به این کار نیست و صحبت های خود را از سر گرفت.

جباری که چندی پیش در سوگ از دست دادن پدر همسرش سوگواری کرده بود، از تاثیر این موضوع بر وضعیت روحی خود صحبت کرد و ادامه داد اگر در این شرایط حرفی به زبان می آورد گریه می کرد، برای فوتبال ایران است.

الجباری که حضور پرشور در برنامه اجلاس سران فوتبال داشت، در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع نحوه انتخاب رئیس فدراسیون، صلاحیت نامزدها، ورود زنان به ورزشگاه و … پرداخت. دوره. اتفاقات اخیر فوتبال ایران

وی همچنین درباره ماجرای پیشنهاد باشگاه استقلال به او برای حضور در آکادمی و لغو این موضوع از سوی مدیریت باشگاه برای اولین بار صحبت کرد.

جالب اینجاست که او در ابتدای صحبت هایش درباره وریا گفت که نمی خواهد صحنه را بیشتر از این بر وریا غفوری تنگ کند و مشکل جدیدی برای او ایجاد کند و نکته ای را مطرح کرد که باید می گفت. فاریا بعد از جدایی از استقلال می تواند جذب هر تیمی شود و در غیر این صورت باید علت را در مسائل خارج از زمین فوتبال جستجو کرد.

(فیلم) اشک مجتبی الجباری بر فریا غفوری در تلویزیون

تمرین سوم

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما