(فیلم) انهدام باندی که گربه های خانگی را می دزدیدند تا گوشتشان را بفروشند

گزارش ها حاکی از آن است که پلیس چین یک باند تبهکار را که گربه های خانگی را می دزدید و گوشت آنها را برای مصرف انسان می فروخت، منهدم کرد.

یک سازمان بین المللی حقوق حیوانات فاش کرده است که پلیس در شرق چین یک باند جنایتکار را که از پرندگان زنده برای فریب دادن و به دام انداختن گربه ها استفاده می کردند، منهدم کرده است.

پنجشنبه گذشته، پلیس نزدیک به 150 گربه را در 11 قفس و 31 قفس به عنوان طعمه نجات داد.

سارقان گربه که بیشتر حیوانات خانگی بودند گنجشک ها را داخل قفس می گذاشتند و از آنها به عنوان طعمه استفاده می کردند. پلیس تعدادی از اعضای این باند را دستگیر کرد و تحقیقات ادامه دارد.

هوانگ زیانگ از یک گروه محلی حفاظت از حیوانات چینی پس از حمله پلیس در محل بود. او گفت که بیشتر گربه‌ها رفتار خوبی داشتند و تصور می‌شد حیوانات خانگی دزدیده شده‌اند. اکنون دو تن از ساکنان محلی جینان حیوانات خانگی دزدیده شده خود را از میان گربه های نجات یافته شناسایی کرده اند.

هوانگ گفت: “دیدن وضعیتی که آنها در آن قرار داشتند تکان دهنده بود، بسیاری از آنها لاغر شده بودند و گریه می کردند.”

وی افزود: دیدم یکی از صاحبان حیوانات خانگی آمد تا ببیند گربه اش هم در بین آنهاست و گریه می کند. دلم برایش سوخت.

چین قوانینی در مورد حیوان آزاری ندارد که بتوان از آنها برای تعقیب کیفری مظنونان استفاده کرد، اما ممکن است طبق تعدادی از قوانین دیگر برای شکار پرندگان، سرقت اموال و نقض قوانین پیشگیری از بیماری همه گیر حیوانات مجازات شوند.

هوانگ گفت: «ما این باند دزد گربه‌ها و فروشندگان گوشت را برای مدتی تعقیب کردیم تا اینکه سرانجام جایی برای نگهداری تمام گربه‌هایی که از خیابان‌ها دزدیده‌اند پیدا کردیم.

وی افزود: گنجشک ابزار رایجی است که توسط سارقان گربه استفاده می شود.

امدادگران گفتند که بسیاری از گربه ها در وضعیت بدی هستند و بسیاری از آنها هنگام رسیدن فریاد می زدند.

این گربه ها برای حمل و نقل به جنوب چین در نظر گرفته شده بودند، جایی که مردم با وجود افزایش آگاهی عمومی نسبت به بی رحمی تجارت گوشت حیوانات خانگی، هنوز گوشت گربه می خورند.

اگرچه سگ و گربه به ندرت توسط درصد کمی از مردم چین خورده می شود، تخمین زده می شود که سالانه حدود 10 میلیون سگ و چهار میلیون گربه برای مصرف انسان در سراسر کشور کشته می شوند.

در سال 2020، دو شهر بزرگ جنوبی چین، شنژن و ژوهای، مصرف گوشت سگ و گربه را ممنوع کردند، با نظرسنجی سایت خبری ifeng.com از 378 میلیون نفر در چین نشان داد که نزدیک به 75 درصد از پاسخ دهندگان از آن حمایت می کنند. .

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما